To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Polecani - [polecam] [Warszawa] lek. wet. Anna Rzepka

susurrement - Pon Sty 21, 2013 13:28
Temat postu: [polecam] [Warszawa] lek. wet. Anna Rzepka
Zapewne wielu z Was będzie ze zdziwieniem szukać dr Ani.. Otóż chciałabym Was poinformować, że współpraca z przychodnią Medicavet dobiegła końca. Aktualne są jedynie wizyty oraz zabiegi do środy (tj. 23 stycznia) włącznie. Wszystkie późniejsze zapisy zapewne zostaną odwołane.

Ale spokojnie, od dłuższego już czasu dr Ania pracuje nad swoją własną lecznicą! Potrzebuje na to 3-4 tygodni, aby dopiąć wszystkie sprawy, ale warto poczekać. Do tego czasu na pewno będzie dostępna, nie przestanie przyjmować, nie zostawi przecież w potrzebie swoich małych pacjentów. W sprawach nagłych i pilnych potrzebach konsultacji proszę dzwonić do dr Ani pod nr telefonu 793 44 22 04 (gdyby nie odbierała - najlepiej napisać sms i koniecznie podpisać się nazwiskiem, zdecydowanie ułatwi to kontakt). Pewnie nie będzie to łatwe, ale proszę Was o nieco wyrozumiałości, nie zawsze wszystko układa się po naszej myśli. Postaramy się jednak zadbać o każdego. W razie jakichkolwiek pytań można pisać do mnie, postaram się pomóc i będę Was o wszystkim na bieżąco informować.

A już niedługo zaprosimy do całkiem nowego miejsca.. :)

fanpage na facebook'u - lek. wet. Anna Rzepka

Pyl - Pon Sty 21, 2013 13:36

Supełku, dziękujemy za wieści i mocno trzymamy kciuki :kciuki: :kciuki: :kciuki:
Nowe przestrasza, ale może być lepsze od starego :mrgreen:

AngelsDream - Pon Sty 21, 2013 13:36

susurrement, ja i wszyscy inni pacjenci pani doktor będziemy wdzięczni za wszelkie aktualne informacje.

Ja ze swojej strony mogę tylko powiedzieć, że wielokrotnie szłam za doktor Anią do innej lecznicy i nie żałowałam oraz, że zaciskam kciuki i życzę powodzenia!

Starsza Pani - Pon Sty 21, 2013 14:08

Ja o zmianie poinformowałam tych, którzy na forach bywają rzadziej lub w ogóle.
Jeśli macie kontakt do takich osób, wyślijcie im smsa. Zawsze to lepiej wiedzieć wcześniej niż wtedy, kiedy zwierzak zachoruje ...

susurrement - Pon Sty 21, 2013 14:22

Starsza Pani napisał/a:
Ja o zmianie poinformowałam tych, którzy na forach bywają rzadziej lub w ogóle.
Jeśli macie kontakt do takich osób, wyślijcie im smsa. Zawsze to lepiej wiedzieć wcześniej niż wtedy, kiedy zwierzak zachoruje ...

dokładnie. będę bardzo wdzięczna za pomoc w rozpowszechnianiu tej informacji; mam nadzieję, że z czasem będzie coraz bardziej konkretna i będę miała coraz lepsze wieści do zakomunikowania. tylko, że potrzeba na to chwili czasu.

quagmire - Pon Sty 21, 2013 14:37

Może przez fejsbuka warto?
AngelsDream - Pon Sty 21, 2013 14:49

quagmire napisał/a:
Może przez fejsbuka warto?


Można założyć rodzaj fanpage'a. Chyba warto? Jeśli tylko doktor Ania chciałaby taki mieć.

quagmire - Pon Sty 21, 2013 15:02

susurrement, spytasz się?
susurrement - Pon Sty 21, 2013 15:16

quagmire, AngelsDream, będzie, zamierzam się tym zająć.
gratis - Pon Sty 21, 2013 18:00

susurrement, wow, wow!

:serducho:

susurrement - Pon Sty 21, 2013 21:35

założyłam fan page - lek. wet. Anna Rzepka

chwilę potrwa rozkręcenie go, ale mam nadzieję, że uda się dotrzeć do jak największej ilości osób. btw wszelkie sugestie mile widziane :)

lorelei - Pon Sty 21, 2013 22:47

To ja tak z innej paki - sus, zostajesz w M. czy przenosisz się razem z dr Anią? ;>
susurrement - Pon Sty 21, 2013 22:56

lorelei, przenoszę się razem z dr Anią :)
quagmire - Wto Sty 22, 2013 12:38

Off-Topic:
Bosz, jakie cudne zdjęcie :serducho:

Oli - Wto Sty 22, 2013 13:17

Off-Topic:
ślubne Ani :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group