To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot F Rotta Taivas

Nakota - Pon Lut 25, 2013 22:19

zirrael, poproszę!
anaa, nie utłukę, możesz być spokojna :) Fifi nie jest złe, ale ja lubię swoim wnukom nadawać oryginalne imiona, takie, że jak tylko rzucisz imieniem to dokładnie wiesz o jakiego szczura chodzi :mrgreen: Fifi już chyba była w innej hodowli, o ile pamięć mnie nie myli.
Vaco napisał/a:
Farczący Filczur Falkor

Spadłam z krzesła i zaczęłam się turlać po podłodze ze śmiechu :hahaha:
Przekaż swojemu facetowi, że ma odjechane pomysły :D

Gedo zrobiła regularny okop pod półką, stworzyła sobie obok spiżarnię, także wiecie, jakby miał nastąpić koniec świata to ona tam z maluszkami to wszystko przetrwa. Taką mam przewidującą szczurzą mamę! :lol:

anaa - Pon Lut 25, 2013 22:24

już sprawdziłam, było ;) uff przeżyję :mrgreen:
anaa - Pon Lut 25, 2013 22:28

jejciu to może za dwa dni pojawią się maleństwa :serducho:
Mara Narzisse - Pon Lut 25, 2013 23:03

Nakota napisał/a:

Gedo zrobiła regularny okop pod półką, stworzyła sobie obok spiżarnię, także wiecie, jakby miał nastąpić koniec świata to ona tam z maluszkami to wszystko przetrwa. Taką mam przewidującą szczurzą mamę! :lol:



Kamikaze szczurka :D

Jak dla mnie Florek (żartowniś), Fabio (podrywalski gangsterek), Fiora (waleczna panna), Fly (wyluzowana rebelka, coś na styl Lisbeth Salander) :DD

- O ile w ogóle się załapię na dziewczynkę :)

Sayu - Pon Lut 25, 2013 23:11

A może, że tak rzucę od siebie - Figa? :D
Dziewuszka byłaby zmorą na wystawie dla innych szczurków "A fige Ci bracie, że jakąś nagrodę zdobędziesz, o!" :D

Oluś - Pon Lut 25, 2013 23:13

Mara Narzisse napisał/a:
Fly

Tak! :serducho:

majlena - Wto Lut 26, 2013 00:41

Sayu napisał/a:
A może, że tak rzucę od siebie - Figa? :D
Dziewuszka byłaby zmorą na wystawie dla innych szczurków "A fige Ci bracie, że jakąś nagrodę zdobędziesz, o!" :D

Figa to piękne imię. tylko przyjaciółka z Włoch wytrzeszczyła oczy, jak je usłyszała :lol1:
"que figa!" wołają Włosi

a może Finka i Fikoł

Mara Narzisse - Wto Lut 26, 2013 17:38

Nakota, jakieś nowości ? :mrgreen:
Nakota - Wto Lut 26, 2013 23:35

anaa, już od jutra może rodzić :hyhy:

Fiora, Fly, Figa, Finka - piękne imiona! :serducho: Oj, dzieci będą miały przecudne imiona z tego, co widzę :D

Mara Narzisse, jak na razie cisza przed burzą :) Od jutra mamy termin, więc spokojnie czekam. Waga wędruje sukcesywnie do góry, Gedomaru robi reorganizację gniazda i spiżarni, więc staram się jej nie przeszkadzać. Podziębiłam się ostatnio, więc ograniczam kontakt, żeby czegoś ode mnie nie podłapała, mimo że ona najchętniej wpakowałaby mi się na kolana :serducho: Dalej jest bardzo kochana, pcha się na ręce, co wygląda prześmiesznie, bo brzuszek wyraźnie zaczyna jej ciążyć :) Zachwycam się jak na nią patrzę - taka biała, kudłata kuleczka :serducho: Ciąża jej bardzo służy, znosi ją doskonale. Mam nadzieję, że maluszki będą tak samo cudowne jak rodzice!

anaa - Śro Lut 27, 2013 19:45

jejciu jeciu jak tam mamusia? :D
Nakota - Śro Lut 27, 2013 20:44

anaa, mamusia ma się dobrze :) Przed chwilą dostała miseczkę pełną pyszności, więc wzięła się ochoczo za jedzenie. Brzuszek wydęty, więc mam nadzieję, że już niedługo urodzi :serducho:
anaa - Śro Lut 27, 2013 21:15

trzymam kciuki, żeby wszystko bylo dobrze :kciuki:
Mara Narzisse - Śro Lut 27, 2013 21:44

Nakota, owszem trzymamy :kciuki: i z ciekawością zaglądamy do posta :mrgreen:
mmarcioszka - Śro Lut 27, 2013 22:38

Nakota, trzymam kciuki za rozpakowanie :)
Sayu - Śro Lut 27, 2013 23:05

Kciukamy, kciukamy! :kciuki:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group