To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot BOSKI SR

Joanna Jarocka - Nie Sty 13, 2013 20:02

Ja się wkurzę... Napisałam, że nie chcę już żadnego malucha, a tu o matko jedyna, takie cudaki! Grrrr....
heniok - Czw Sty 17, 2013 16:24

W dniu dzisiejszym odpisałem na wszystkie @ jakie do nas dotarły, jeśli ktoś nie dostał odpowiedzi a jest zainteresowany maluchami to prosimy o ponowmy kontakt.
Lowenstein - Wto Sty 22, 2013 21:48

Hmmmmm ja nie dostałam odpowiedzi na ankietę... do żadnego z miotów, czyżbym słała na zły adres?
AngelsDream - Pią Lut 08, 2013 19:15

Raum R'dz był dzisiaj na kontroli i chyba tylko dobrze, że był, bo ogólnie kondycyjnie i osłuchowo jest dobrze, ale na RTG płuca wyszły bardziej widoczne, więc zostanie przeleczony antybiotykiem i skontrolowany ponownie za tydzień lub dziesięć dni od dziś.
Lowenstein - Pią Lut 08, 2013 19:29

Oj niedobrze, proszę mi tu nie chorować!!! :kciuki:
AngelsDream - Pią Lut 08, 2013 19:34

Lowenstein, to nic szczególnie poważnego, jak mi się wydaje.

Postaramy się Rauma przywrócić do pełnej świetności szybko (w granicach rozsądku).

Lowenstein - Pią Lut 08, 2013 20:40

AngelsDream, To dobrze. Zawsze lepiej dmuchać na zimne ;D Ja ostatnio jakoś do SR'ów nie mam szczęścia bo rodzi się mało klusek ale liczę że już niedługo, już niedługo ;DD


Więc zdrówka dla naszej gwiazdy filmowej!!!!!

Bel - Pią Lut 08, 2013 21:07

ja chcę Jezusa i Allaha ;(
Mara Narzisse - Pią Lut 08, 2013 23:36

heniok, jeśli znajdą się dwie dziewczynki dla mnie to jedna będzie Syrena a druga Kasjopea :DD
Śliczne imiona dla ślicznych dziewczynek :mrgreen:

heniok - Pon Lut 11, 2013 19:16

Nie przyjmujemy już zapisów na ten miot

W dodatku straciliśmy część danych i jeśli ktoś wysłał ankietę a nie znajdzie się na liście która pojawi się przed weekendem to będę prosił o kontakt PW lub @.

heniok - Czw Lut 14, 2013 20:41

Lista którą udało się odtworzyć ze strzępek danych które udało mi się odzyskać, jeśli ktoś miał na niej być a go nie ma proszę o kontakt @ lub PW, najlepiej z załączeniem poprzedniej korespondencji.

Samice
• My
• Michał S. x2
• Karena x2
• Iwona S. x2
• Mara Narzisse x2

Samce
• Asaurus
• Anna K. ?
• Lowestein
• Vaco ?
• szlajfka ?
• fixatiffka ?

Lowenstein - Czw Lut 14, 2013 20:50

Heniok ja słałam- może nie doszło? pisałam na podanego maila... poślę ankietę jeszcze raz. Chyba na inne mioty tez nie dotarły??


Oficjalnie ogłaszam ślepotę ;DD jestem na liście tylko napisana przez 'fał' - V a nie 'wu' - W

Oops ;P

heniok - Czw Lut 14, 2013 21:32

Lowenstein, a sam nie wiem czemu było v a nie w - już poprawiłem :lol:
Lowenstein - Nie Lut 17, 2013 12:24

I jak tam Raum się ma? Była już kontrola?
AngelsDream - Nie Lut 17, 2013 12:55

Lowenstein, gdyby była, napisałabym. W pierwszej chwili planowałam w piątek, ale uznałam, że lepiej go na wszelki wypadek przeleczyć przez 10 dni, wtorek to już kontrola na 100%.

Jeśli chodzi o jego stan zdrowia, to nie widzę zmian na gorsze. A na lepsze, trudno powiedzieć, bo nie ma objawów.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group