To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot H2 SunRat's

heniok - Pon Sty 07, 2013 17:30
Temat postu: Planowany miot H2 SunRat's
BUCCA OF THE MARISH SunRat’s - dumbo, standard, agouti, berkshire – po rodzicach Truskawka SR x E.T. SR



QBIBUŚ SunRat’s - dumbo, teddy rex, russian blue, self – po rodzicach Pavati z TazManie x Bebep SR


W miocie spodziewamy się :

Uszy: DUMBO
Sierść: STANDARD, REX, VELVETEEN, TEDDY REX, FUZZ
Barwa: AGOUTI, BLACK, SIAMESE AGOUTI POINT, SIAMESE SEAL POINT, szansa na WHEATEN BURMESE, BURMESE, RUSSIAN BLUE, RUSSIAN BLUE AGOUTI
Znaczenia: SELF

Rodowód :


Bucca jest już mamą naszego miotu G2, świetnie spisała się jako mama, a maluchy wprawiły w zachwyt swoich opiekunów, Qbibuś również został już u nas ojcem, ale siostra Bucci nie urodziła ważnej dla nas odmiany, a klusek nie starczyło dla wszystkich, postanowiliśmy więc doprowadzić do miotu bliźniaczego.

Na miot zostaną przepisani wszyscy dla których nie starczyło maluchów w miocie F2 z zachowaniem kolejności, pozostałych chętnych proszę o wypełnienie ankiety.
KLIK i przesłanie na naszego maila: sunrats@wp.pl, lub wypełnienie ankiety na naszej stronie www.sunrats.pl

Panna jest już u kawalera, krycie jak tylko dostanie rujki.

Lowenstein - Pon Sty 07, 2013 18:38

Hurraaa!!! Bucca, Qbibuś :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
taivas - Pon Sty 07, 2013 20:06

Dobra... Jeśli widzę, że są szanse na fuzza, to właśnie wysłałam ankietę. :] :twisted:
Oluś - Pon Sty 07, 2013 20:31

Fuzz... Znęcacie się nade mną :P
Niamey - Pon Sty 07, 2013 22:06

Bucca zrobiła się jeszcze fajniejsza niż poprzednio, bardzo lgnie do człowieka, zawsze do mnie przychodzi kochana myszka :serducho: Wierzę, że będzie świetną mamą :)
Emi2410 - Wto Sty 08, 2013 00:35

O nie, będą fuzzy! Idę płakać do kącika...
Kciuki za miot. :)

Pyl - Wto Sty 08, 2013 14:13

Rujka była ostatniej nocy. Dzieciaki grzeczne nie były, ale nikt w końcu od nich tego nie oczekiwał :P

Natomiast muszę powiedzieć, że kocham ich oboje:
- Buczka pilnie zajęta miłym adoratorem na mój widok każdorazowo stawała na tylnych łapkach i mówiła - O! Ciocia!!! Weź Buczkę na rączki :serducho:
- Po wszystkim Qbuś nadal nieźle podekscytowany taką piękną narzeczoną po prostu polazł do swojej klatki na kolację, przytulił się do kolegów i poszedł spać. Ja nie wiem jaką on ma pozycję w stadzie, ale ani on nie "buzuje" po kryciu, ani jego nikt nie próbuje nachalnie obwąchiwać. Kocham go, to najcudowniejszy charakter samca jaki znam :serducho:

AngelsDream - Wto Sty 08, 2013 14:15

Pyl, nie musi mieć wysokiej, po prostu jest stabilny i się nie "wozi" - to wystarczy. :)
quagmire - Wto Sty 08, 2013 14:19

Pyl, dokładnie tak, jak tatuś, tylko tatuś bez kolacji :serducho: Może po prostu miał dobry wzorzec ;)
Pyl - Wto Sty 08, 2013 14:24

AngelsDream, i to u niego kocham. Bezkonfliktowość (co nie znaczy uległość, raczej... neutralność?). Choćby dlatego, że o 1 w nocy naprawdę nie chciało mi się robić chłopakom wybiegu tylko dlatego, że chcę bezpiecznie wrzucić do stada samca tuż po kryciu, pachnącego płodną samicą.
Ale myślę sobie, że gdyby był nisko, to nawet bez "wożenia się" mogło by to być konfliktogenne. A nie jest.

quag, przecież wiadomo, że to dobre geny :serducho:

pszczoła - Wto Sty 08, 2013 14:25

Off-Topic:
A ja mam imię na literkę H i kocham Qbusia :serducho:
idę stąd ;(

Pyl - Wto Sty 08, 2013 14:29

Off-Topic:
pszczółka, też mam imię i też go kocham. Idziemy razem? Tylko dokąd? Bo ja chyba do Henioków...

Niamey - Wto Sty 08, 2013 14:33

Dziewczyny, bierzcie moje wnusie, przynajmniej tyle radości będę miała ;(
Lowenstein - Wto Sty 08, 2013 14:39

A ja mam piękne imię na f i teraz muszę szukać imienia na h ale to na f chyba zachowam i dam mu przedimie na h. Jeśli tym razem dostanie mi się puchata kulka.
quagmire - Wto Sty 08, 2013 14:59

O, możecie nazwać malucha Heniok :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group