To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot Wasza Wysokość z Wuwuniarni

susurrement - Śro Lut 20, 2013 11:57

i jak tam moja ślicznotka?
wuwuna - Śro Lut 20, 2013 12:23

A ja panikuję. ( nie poznaję siebie... :roll: )

Ryrkycia ma się dobrze. Owszem brzuch coraz większy, ale USG prawidłowe.
Pięknie siedziała przy badaniu i pozwalała się wszystkim miziać z zdecydowanym zadowoleniem.
Mam nawet zdjęcia, ale ich jakość jest bardzo niska. Mało co widać.
Na usg kto nie widział nie zrozumie, maluszki, ich kręgosłupy, serduszka, wątróbki i inne narządy wszystko to było tak pięknie widać. :serducho: :serducho:
A jeden maluch się kręcił w kółko jak na karuzeli i to przez dobre kilkanaście sekund. Potem znowu. Nie chciał przestać :D Inny robił ciągle przeciąganie, ale to jakie, takie energiczne, że aż nie mogłyśmy przestać się z niego śmiać. Inny się mył. Wszystkie maluchy żyją i rozwijają się prawidłowo. Turbulencji ogrom. Nie trudno się dziwić, że mama już nie ma siły.
Mamy co najmniej kilkanaście malców. :P
Czekamy na poród.

1. między stroną lewą a środkiem widać kręgosłup i zarys sylwetki.

2. Na środkowym widać po prawej stronie malucha. :DD Po kręgosłupie i zarysie sylwetki powinno być zauważalne (tak jak mówię, na żywo obraz jest dużo lepszej jakości).

3. Na ostatnim po lewej stronie widać pięknie kręgosłup (ten szlaczek). Są jakby dwa, bo to przez to, że one się ruszają i obraz się powiela. Ale to jeden maluch. W rogu po prawej jest drugi widoczny.

L_una - Śro Lut 20, 2013 13:04

Czesc wszystkim a przede wszystkim przyszlej mamie !!!
Od paru dni sledze informacje o Ryrkyci i totalnie mnie wciagnelo !!!
Pare dni temu zaczelam szukac towarzyszki dla mojego osamotninego malenstwa (odeszly niedawno jej mama i siostra) i trafilam na forum, wyslalam ankiete Wuwuni i teraz nie moge sie oderwac i po pare razy dziennie sprawdzam informacje ktore zamieszczacie o przyszlej mamie !!!
Na poczatku myslalam " niezle ludzie zakreceni" ale teraz to "witaj w klubie" i juz negocjuje z moim narzeczonym (z racji wieku konkubentem powiedzmy) powiekszenie ilosci naszych towarzyszek (np. "jakby dwa szczurki byly podobne do siebie to wlasciwie liczylyby sie za jadnego, prawda?"). Widze, ze miekki jest w tych sprawach... :) :) :)
Trzymam kciuki za cudowna Ryrky(i)cie
Luna

wuwuna - Śro Lut 20, 2013 13:06

L_una, miło cię tu widzieć. Rozgość się i witaj w klubie. :mrgreen:
mmarcioszka - Śro Lut 20, 2013 15:14

Maluchy :serducho: cieszę się, że wszystko dobrze i trzymam za mamuśkę kciuki :kciuki:
AngelsDream - Śro Lut 20, 2013 15:17

L_una, tu sami swoi. :DD
Mara Narzisse - Śro Lut 20, 2013 15:56

L_una, też tak miałam :) a przy tak świetnym miocie oczopląsu można dostać.
Witamy! :mrgreen:

Nikaa - Śro Lut 20, 2013 18:23

Jeju, jeju, jejuuuu ! Nie mogę już wysiedzieć... Nie mogę się doczekać jak głupia :roll:
Co jakieś kilka godzin wykonuję już prawie automatycznie te same czynności:
1) wchodzę na forum
2) Wchodzę w "nieprzeczytane"
3) Patrzę ! Jest ! Nowa wiadomość w tym miocie !
4) trzęsącymi się niemalże rękami wciskam temat "Może to JUŻ... Może JUŻ..."
5) A tu kolejne kciuki :P
:lol:
Kciuki się przydadzą na pewno. także i ja tutaj pokciukam :kciuki: :kciuki: :kciuki:
Ale czy TO nie może być JUŻ ? Bo zaraz jajko zniosę... :roll: :lol:

mmarcioszka - Śro Lut 20, 2013 21:58

A ja bym wolała jutro :D 21.02.to idealna data :serducho:
wuwuna - Śro Lut 20, 2013 23:35

Ja też już bardzo chcę je zobaczyć...

A póki co zdjęcia zaległe z wczoraj.

Oluś - Śro Lut 20, 2013 23:37

Łojej jakie brzucho... :lol: :serducho:
Trzymam kciuki za bezproblemowe "rozpakowanie" (modne ostatnio słowo :mrgreen: )

Nikaa - Śro Lut 20, 2013 23:40

O mój boże ! jakie brzuszysko !!! :shock: no wygląda to tak... cudnie :D mała..szybciej, bo ja się już doczekać nie mogę. Już tak kciukam , kciukam...ale co tam ! raz jeszcze. przecież nie zaszkodzi :mrgreen: :kciuki:
mmarcioszka - Śro Lut 20, 2013 23:56

Faktycznie jest ogromna :shock:
natkapatka - Czw Lut 21, 2013 00:22

ale ma duży brzusio :) Trzymamy kciuki :kciuki:
Naciol - Czw Lut 21, 2013 00:37

Jaka beczka! ;d


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group