To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2012 - Miot F2 SunRat's - rezerwacje str 5

Pyl - Pią Lis 14, 2014 21:52

limomanka, super wieści. Niech teraz panowie będą grzeczni i zdrowi :kciuki:
Kell - Sob Lis 15, 2014 21:40

Niestety w nocy 13/14.11 odeszła od nas Fela. Prawdopodobną przyczyną zapalenie układu oddechowego - Fela była długo leczona na zapalenie ucha, najwidoczniej bakterie dostały się także do płuc. Bez zmian nowotworowych.
limomanka - Sob Lis 15, 2014 21:40

Kell, bardzo mi przykro :(
Dori - Nie Lis 16, 2014 21:30

Kell, mi również przykro :( Coś bardzo brzydkiego działo się z tymi uszkami :(
limomanka - Pon Lis 17, 2014 12:45

I znów mamy kłopot łączeniowy. Ach najprawdopodobniej idzie do kastracji, a Fiu tylko cudem uniknął szycia karku. Wszystko przez tymczasowe samiczki, które już znalazły inny DT...
limomanka - Pon Lis 24, 2014 15:29

Fiu po kuracji aloesem. Rana była spora - 3 cm, skóra rozłażąca się szeroko. Po tygodniu wygląda tak:


Fifi zdrowy, Acha czeka kastracja, a potem wracamy do łączenia i 2 klatek.

limomanka - Pią Lis 28, 2014 01:48

Dorzucę jeszcze wybiegowe fotki Fiuka. Trochę spadł z wagi, zgodnie z zamysłem, ale wygląda zdrowo, je i biega za trzech :serducho:



limomanka - Czw Gru 11, 2014 07:39

Polowanie czas zacząć!


Gdzieś to żarcie wcześniej leciało :drap:


Mam!

limomanka - Sob Gru 20, 2014 10:47

Stado w klatce docelowej. Na pierwszym planie alfa Fiu:

limomanka - Pon Gru 29, 2014 19:45

Kto poza nami dziś świętuje drugie urodziny?
Stado funkcjonuje dobrze, Fiu ma dwóch kolegów, z którymi dziś podzielił się tortem :serducho:

SzczurLOVE - Pon Gru 29, 2014 20:55

Sto lat, sto lat niech zyja zyja Nam, niech Fki zyja Nam!!! :serducho: :serducho: :serducho:
limomanka - Pią Sty 16, 2015 22:46

Kilka dni temu wymacałam u Fiu guzek na brzuchu. Był wielkości ziarnka grochu, urósł szybko - dobrze, że zabieg umówiłam na dziś. Z mojego wątku:
limomanka napisał/a:
Dopiero wrocilismy - Fiu już na szczęście w porządku, ale mieliśmy kryzys oddechowy po wybudzeniu i na wszelki wypadek kilka godzin spędził pod tlenem. A ja czekałam w lecznicy. Zaczyna już trzymać temperaturę, zjadł cały sinlaczek jaki dostał i wraca do brojenia i skakania, więc nocka może być wesoła. Będę go jeszcze ubierać w rolkę albo kołnierz, póki słaby, bo znając Fiu, za pół godziny to będzie znacznie trudniejsze :-P
Guz był dziwny. To znaczy środek ropny, a otoczka wygląda na tłuszczaka.

limomanka - Sob Sty 24, 2015 10:32

limomanka napisał/a:
Mój najgrzeczniejszy na świecie szczur nie interesuje się w ogóle szwami. Zdjęłam mu 3. dnia kołnierz i tak już został. Dostaliśmy maść przeciwświądową (dopytam w poniedziałek, co za cudo), żeby nie skubał strupkow. Ładnie się goi, zjada leki, przybiera na wadze i biega jak dawniej, tuli się jak zawsze :serducho:
W poniedziałek zdejmiemy szwy i ewentualnie wskoczymy z drugim antybiotykiem - w końcu był ropień, mógł zacząć się rozsiewać.

limomanka - Wto Sty 27, 2015 17:00

Wieści pokontrolne.
limomanka - Pią Lut 27, 2015 21:13

Krótki filmik wybiegowy :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group