To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot C2 of Anahata

susurrement - Czw Sty 03, 2013 23:53

Nienna, ja też i mogę poręczyć :mrgreen:
Nakasha - Śro Sty 16, 2013 13:43

Kochani, Yetta jest od wczoraj na kryciu. :)

Obiecuję, że dziś i jutro odpiszę na wszystkie Wasze wiadomości i przepraszam, że nie miałam jak się za to wcześniej zabrać...


Od razu napiszę, że wszystkie samce z miotu pójdą do nowych domków na normalnych warunkach, ale wybiorę potem 2 najspokojniejsze i te będą kryć wskazane przeze mnie samice. Nowi właściciele nie będą mogli odmówić bez ważnej przyczyny. Ten miot jest wyjątkowy pod względem moich dalszych planów, dlatego musiałam wprowadzić tą zmianę. A wprowadzam ją dopiero teraz, ponieważ w SHSRP toczy się głosowanie nad pewnymi planami i wygląda na to, że plany przejdą. Musiałam się co do tego upewnić. ;)

Nienna - Śro Sty 16, 2013 14:07

L., susurrement - dziękuję za zaufanie :oops:
Niestety musiałam zmienić decyzję i zapisałam się na 2 maluchy z miotu A Wuwuny, w mailu do obu hodowli wyjaśniłam dlaczego.
Jednak będę śledzić C2 i trzymać kciuki :)

A to zdjęcie wygląda wypisz wymaluj jak u mnie w domu: dwa wielkie szczury i jeden mały biały szczurek :) susurrement, Chmurka pozdrawia :)
http://s993.photobucket.c...nt=dsc01489.jpg

L. - Śro Sty 16, 2013 23:52

Wieści z pierwszej ręki.

Wczoraj odebrałam Yette z dworca i od razu pojechałyśmy do kawalera, bo Panna miała końcówkę rujki.
Niestety partner nie był zbyt zainteresowany, a nawet powiedziałabym w ogóle. Tulił się, całował, iskał w między czasie drzemał i jedyne co go zmuszało do.. biegania - był kukurydziany chrupek - nawet z zamkniętymi oczami.

Młodą parę postanowiliśmy razem zostawić na noc. Tutaj rolę się odwróciły. Pan nabierał ochoty, a Pani go odpychała.

Jednak dzisiaj wieczorem Pani Młoda jakby nabrała energii i jej rujka się spotęgowała, a Pan Młody cóż... do teraz nie próżnuje :oops: :]

Nakasha - Czw Sty 17, 2013 10:05

L., wspaniałe wieści! Super! :DD To może to był sam początek rujki, a nie koniec. Heh. :mrgreen:
L. - Czw Sty 17, 2013 11:16

Nakasha, chyba tak ;p jednak natura ma swój rozum :DD
bo jak patrzyliśmy jak Órlen jej matkuje, a nie bajeruje to nam się płakać chciało :-P a tutaj inna kolej rzeczy była.

L. - Pią Sty 18, 2013 20:06

Para kochanków rozstała rozdzielona, bo Yetta zaczęła już spuszczać łomot Órlenowi :)
Teraz jedyne co zostaje to trzymać obfite kciuki :kciuki: :kciuki:

aneczka1-13 - Pią Sty 18, 2013 22:57

:kciuki: x100...000 Oby była ciąża
Nakasha - Śro Sty 23, 2013 18:24

Taaak, mocno trzymamy! :kciuki: :kciuki:
Nakasha - Śro Sty 23, 2013 18:29

Na samiczki nie przyjmuję już rezerwacji - chyba, że znajdzie się chętny domek współwłasnościowy z Białegostoku lub Warszawy. :D

Na samce jeszcze są 2 miejsca. :)

Naciol - Śro Sty 23, 2013 18:39

No to trzymam kciuki mocno! :mrgreen:
Izabela - Nie Sty 27, 2013 17:08

Jakieś wieści? Powtórnej rujki brak? :wink:
Nakasha - Nie Sty 27, 2013 18:54

Rujki brak, a waga rośnie. :)
AngelsDream - Nie Sty 27, 2013 19:00

Nakasha, to trzymamy kciuki! :kciuki:
Naciol - Nie Sty 27, 2013 19:23

AngelsDream napisał/a:
Nakasha, to trzymamy kciuki! :kciuki:


I to bardzo mocno :mrgreen:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group