To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Ogonowy offtopic - Ogony w naszym słowie

Lavi - Pon Gru 24, 2012 12:00

Quag moje też miało być na konkurs ale wyszło za długie i wiedziałam, że nijak go nie skrócę, żeby miało 150 znaków, więc wylądowało tutaj :lol:

W ogóle ten wątek jest moim ulubionym :serducho: Super piszecie dziewczyny i aż się ciepło na sercu robi czytając opowiadania i wiersze o szczurach :zakochany:

AngelsDream - Pon Gru 24, 2012 12:03

Lavi napisał/a:
150 znaków


Słów! :mrgreen:

Lavi - Pon Gru 24, 2012 12:05

AngelsDream, o to właśnie mi chodziło :D
AngelsDream - Wto Sty 01, 2013 15:18

Ostatecznie na konkurs wpłynęły trzy teksty mieszczące się w zasadach.

Stąd mam pomysł, by pdf powstał trochę później, za to zawierał także dłuższe formy.

To kto się chce ze mną dalej bawić?

Mają być szczury, wiadomo.

Pyl - Wto Sty 01, 2013 15:40

Jestem za. Tylko fajnie by wyznaczyć konkretny termin albo nawet nowy konkurs i połączyć wyniki w pdf'ie?
I koniecznie tu też opublikować, bo mi ślinka leci!

AngelsDream - Wto Sty 01, 2013 16:17

Pyl, to ja już tłumaczę, jaki mam zamysł.

Obecnie chciałabym w ciągu najdalej miesiąca przygotować pierwszą edycję Nieregularnika Ogoniastego.

Znalazłby się w niej teksty z tego tematu, teksty konkursowe (odpowiednio wyróżnione) oraz jeszcze najpewniej moja mała trylogia.

Tymczasem od lutego 2013 aż do 31 grudnia 2013 do 22:59 zbierałabym wszelkie krótkie (do 10 stron maszynopisu regularnego, czyli TNR 12, przy interlinii 1,5) formy literackie o szczurach, stworzone przez forumowiczów. Potem wybierałabym swoją ulubioną i nagradzała, a następnie pojawiłby się Drugi Nieregularnik Ogoniasty.

Teksty można byłoby publikować jawnie albo wysyłać tylko do mnie.
Jeśli forumowicze by chcieli, mogliby 'ufundować' własną nagrodę i wybrać ulubiony tekst w ankiecie.

Wszystko do zrobienia. Ja chętnie wspomogę i popilnuję przebiegu głosowania.

Pyl - Wto Sty 01, 2013 17:07

AngelsDream, mi tam pasi :kwiatek:

Zastanawiam się tylko jeszcze organizacyjnie czy w tym wątku nie wyróżnić jakoś utworów od spraw organizacyjnych - np. pisać je na niebiesko? Bo jak ktoś będzie chciał poczytać to będzie się przedzierał przez nasze dyskusje.
Głupio by było to przenosić do innego wątku, bo słowa uznania bez tekstu to jakoś kiepskie rozwiązanie.

AngelsDream - Wto Sty 01, 2013 17:09

Off-Topic:
Pyl, pomalowane.

Pyl - Wto Sty 01, 2013 17:12

Off-Topic:
AngelsDream, myślałam odwrotnie - utwory na niebiesko, reszta "po ludzku" :lol: Bo nad wszystkimi wpisującymi achy i ochy nie zapanujemy z kolorowaniem.

AngelsDream - Wto Sty 01, 2013 17:13

Off-Topic:
Pyl, ale to tylko te ogłoszeniowo - techniczne można na niebiesko, a tekst zawsze można wyróżnić dużą czcionką w tytule. :mrgreen:

Pyl - Wto Sty 01, 2013 17:24

Off-Topic:
AngelsDream, jak uważasz. Mi kolory bardziej rzucają się w oczy, ale nie ma ich specjalnie dużo tych wyrazistych, szczególnie, że czerwony i zielony już zarezerwowane. Ale bić się nie będę :wink:

AngelsDream - Wto Sty 01, 2013 17:31

Off-Topic:
Pyl, autorzy, jeśli chcą, mogą kolorować - pomarańczowy, niebieski w dwóch odcieniach są jak najbardziej do użytku. Kombinujcie, moi drodzy.
Ja nie lubię malować swoich utworów.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group