To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

O szczurach ogólnie - KnAS, czyli Klub (nie)Anonimowych Szczuroholików

Ninek - Śro Gru 31, 2014 15:53

nimka napisał/a:
fatamorgana napisał/a:
no fajnie,za moje postanowienie nikt kciuków nie trzyma :evil: Chcecie abym nadal miała szczury :twisted:

:mrgreen:

Bo jak można nie mieć szczurów....

Pachnąco i szczęśliwie! Czekam na to z utęsknieniem.


fatamorgana - ja trzymam najmocniej jak się da :)

Pyl - Śro Gru 31, 2014 16:55

Emilia, witaj w klubie. Wpis dodałam i trzymam kciuki, choć to smutne decyzje.
Emilia - Śro Gru 31, 2014 18:54

Dziękuje.
Póki co jest nawet bardzo łatwo.
Liczba 4 jest idealna, mam codziennie czas i siłę dla każdego szczurka osobno a mi bardzo ważne są te indywidualne więzi z każdym z nich. Poza tym jestem wyczerpana miesięcznymi walkami o mojego staruszka który właśnie odszedł, te myśli i wyrzuty sumienia, czy dobrze że dałam mu odejść, czy mogłam być jeszcze silniejsza i jeszcze bardziej o niego zawalczyć, mu jakoś pomóc, do tego muszę organizować przeprowadzkę za granicę, a moje największe problemy to: "Muszę jeszcze wykastrować u mojej wetki jedną, zbadać serce drugiej, trzeciego skontrolować bo ma chyba ropnia a czwarta zaczyna zaciągać nogą..". inne konieczne wydatki na bok odstawiam (aktualnie rachunek za komórkę... -.-), więc jestem totalnie zaleczona.
Ale wiele razy tak o sobie myślałam, a potem jednak się złamałam. Więc dobrze, jeśli moje postanowienie bedzie gdzieś zamieszczone.

fatamorgana - Czw Sty 01, 2015 03:04

Emilia,ja za Ciebie kciukole potrzymam.I liczę na rewanż :wink:
Pyl,trzymaj kciuki za mnie,naprawdę są mi teraz potrzebne.

Pyl - Czw Sty 01, 2015 03:23

fatamorgana, mówisz i masz :kciuki: :kciuki: :kciuki:
Emilia - Czw Sty 01, 2015 10:25

fatamorgana, pewnie że masz moje kciuki, bądź silna!
Szczurówka - Czw Sty 01, 2015 14:22

Jak to dobrze że nie muszę się tu wpisywać :mrgreen: oraz ograniczać sobie i trzymać się mocno w swoim postanowieniu :mrgreen: mnie jakoś nie ciągnie do brania kolejnych szczurów mimo że na ogłoszeniach adopcyjnych czasami znajdą się szczury które strasznie mi się podobają :-P powiem wam że te moje dwa szczury co mam to są moje pierwsze szczury i będą one raczej moimi ostatnimi :)
Ebia - Nie Sty 18, 2015 22:55

Zatęskniłam dziś za szczurami. Po tygodniach cieszenia się z decyzji, że więcej nie biorę - znów zatęskniłam. I to za czym.. Za marzeniem o brzydulcu łysym i brzydulcu agucie

Nie mogę, nie biorę :( Czuję się trochę jakbym wróciła na odwyk

Lama - Pon Sty 19, 2015 09:54

Coraz bardziej tęsknię za szczurami.
Moje dziecko błaga mnie o dwa ogony, więc wspólnie postanowiliśmy, że po odejściu świnki i chomika bierzemy dwóch szczurzastych chłopaków. Mam nadzieję, że Ciapuchna i chomiczyca jeszcze minimum dwa lata z nami będą.

Pyl - Sob Sty 24, 2015 01:37

Ebia, mam nadzieję, że wytrwałaś?
Jeśli Cię ciągnie poczytaj trochę wieści w moim wątku - mi się ostatnio odechciewa...

Lama, wspierać Cię jakoś w postanowieniu, że bierzesz? Czy raczej, że tylko dwa i za jakiś czas?

Ebia - Nie Sty 25, 2015 18:17

Pyl, jestem czysta, nie biorę

Jednak brakuje mi coraz bardziej :( Najpierw cieszyłam się, że nie mam szczurów, bo nie mam czasu.. A teraz myślę o 2 dziewczynkach.. - właśnie dlatego, że mam dużo pracy. Wrócić do domu i zająć się czymś, co lubię. Zresetować się przy nich. A przecież młode nie są tak absorbujące jak były w ostatnim czasie moje 3 babulinki - chorowitki

No ale.. podobno każdy "holik" próbuje się usprawiedliwiać. Całe szczęście, że nie mogę mieć szczurów w mieszkaniu. Inaczej niekoniecznie bym wytrwała

Lama - Nie Sty 25, 2015 18:47

Pyl napisał/a:

Lama, wspierać Cię jakoś w postanowieniu, że bierzesz? Czy raczej, że tylko dwa i za jakiś czas?


Zdecydowanie to drugie.;)

Pyl - Nie Sty 25, 2015 20:47

Ebia, przyjedź do mnie, poopiekuj się moimi, trochę Cię to "naszczurzy" a i zapał do doszczurzania Ci przejdzie, gwarantuję.

Lama, jakaś deklaracja? :>

Lama - Pon Sty 26, 2015 11:26

Pyl napisał/a:
Lama, jakaś deklaracja? :>

A może być.

Maksymalnie 2 szczury, dopiero po odejściu aktualnych gryzoni.

Mam szczerą nadzieję, że dotrwam, bo 3 klatek zdecydowanie nie chce mi się sprzątać.;)

limomanka - Pon Sty 26, 2015 17:02

Pyl napisał/a:
a i zapał do doszczurzania Ci przejdzie, gwarantuję.

Lepiej nie gwarantuj. Po powrocie od Ciebie musiałam sobie kolejny raz przetłumaczyć, że wygaszam stado, nie chcę, nie mogę, choć są tak cudowne...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group