To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

O szczurach ogólnie - KnAS, czyli Klub (nie)Anonimowych Szczuroholików

Karena - Wto Sie 12, 2014 19:27

mmarcioszka, Mam, bo zrezygnowałam z brania 2 lub 3 na raz.
:P A doszczurzył sie narzeczony (tak sobie wmawiam) :P

mmarcioszka - Wto Sie 12, 2014 20:17

Karena, nie istotne, Cegriiz i tak już nie posłuchała :P
smeg - Wto Sie 12, 2014 21:23

Ja się znowu doszczurzyłam, ale zgodnie z planem w pierwszym poście - stado zredukowało się do 4 sztuk, więc przygarnęłam kolejne 2 ;)
Cegriiz - Wto Sie 12, 2014 23:26

Karena, bierz przykład ze mnie XD
Miałam się nie doszczurzać a z 6 szczurów zrobiło się 10 :D

Karena - Wto Sie 12, 2014 23:27

Cegriiz, o nie nie nie. Z nową adopciakową już jest 9tka.
Cegriiz - Wto Sie 12, 2014 23:29

Karena, to jeszcze jedną do pełnej liczby :mrgreen:
Karena - Wto Sie 12, 2014 23:32

Cegriiz, Na razie skupiam uwagę i cały czas wolny na starszakach i obecnym stadzie, bo tego potrzebują. A co potem... pomyślimy.
Gamabunta - Śro Sie 13, 2014 23:31

A ja po moich przebojach z Shiro, a dodatkowo po przebojach z matką chyba zdecyduję się wygasić stado. I nowe dopiero kiedy uda mi się na stałe uciec z tego domu na swoje... Jestem zrozpaczona.
ema0505 - Śro Sie 13, 2014 23:37

Cytat:
Tak wiec 3 szczur w tym roku. Piąty od września 2013. Teraz obiecuję, że przynajmniej przez następne pół roku NIE doszczurzę się z jedną ewentualnoscia - oferta adopcji fuzza. Jeśli złamie obietnice, proszę żeby ktoś osobiście przyjechał i nakopal mi w dupe


Umowy nie zlamalam, bo adoptowalam fuzza! Ale na te chwile STOP, definitywnie.

SzczurLOVE - Sob Paź 25, 2014 01:00

świetny temat :) 10 przykazań bardzo pomocne :) muszę tu zaglądać za każdym razem jak się będę chciała doszczurzyć :) a moje przykazanie od dziś to: "każdy twój starszy ogonek potrzebuje Cię bardziej niż dzieciaczki, które na pewno znajdą kochające domy więc poświęć mu cały czas, który wam pozostał! Stare jest piękne i mądre i baaaardzo kochane !!!"
wilczek777 - Sob Paź 25, 2014 09:51

Zostało mi 6 sztuk i stan się nie zmienia od czasu adopcji rudych braci. Było kilka momentów kiedy prawie, że się złamałam. Ciężko jest sobie odmówić zwłaszcza jak stado się kurczy. Ostatnio znów nawiedziła nas choroba i upewniła mnie, że przyda nam się przerwa...
Cegriiz - Sob Paź 25, 2014 11:21

Z osimiu już się zrobiło 12, ale na szczęście nie mam miejsca, ani struktura wieku nie pozwala na doszczurzanie się przez dłuuugi czas :P
ema0505 - Sob Paź 25, 2014 11:56

A ja się zlamalam... 8 chłopców na stanie :roll:
Szczurówka - Sob Paź 25, 2014 12:38

2 panów na stanie + 1 pan na DT + 7 lub 8 listopada dojdzie łysol na DT który pojedzie z Luckiem 9 listopada do nowego domku :twisted:
Karena - Sob Paź 25, 2014 13:57

A ja wytrwałam w postanowieniu i oprócz jednego ogona, który musiał zostac adoptowany, żeby rozruszać stado jest spokój... Ostatni zakup szczura moge liczyć w latach.
I dobrze.
Życie się tak potoczyło, że starsze stado mające swój własny rytm jest bardzo ok.
Zwłaszcza teraz, gdy nie będzie mnie przy nich przez praktycznie pół roku.
W maju ocenię czy kontynuuję doszczurzanie, czy nie.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group