To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - [Wrocław/Opole] 9 malutkich niebieskich selfów

dorloc - Pią Lis 30, 2012 19:40

O, wycinaki, tego jeszcze nie słyszałam. Dobre :)
Ale oni są śliczni :)

ika89 - Sob Gru 01, 2012 21:08

Jak tam się dzieciaki mają? :)
Ninek - Sob Gru 01, 2012 22:49

Nabierają kształtów :)
Broją strasznie między sobą, ledwo sie spać da przy nich :P
Już sie do mnie przyzwyczaiły ale niestety widać braki w socjalizacji. Nie boją się dźwięków, itp, ale łapanie na ręce jest straszne dla nich. Trzeba przyzwyczajać, co z wielką chęcią robie :serducho:

ika89 - Nie Gru 02, 2012 00:21

to super! :serducho: Wymiziaj od nas ;)
Ninek - Nie Gru 02, 2012 17:33

Zdjęcia i filmik dziewczyn :)
Wszystkie zarezerwowane, pojadą do Poznania i Szczecina.


http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be
Ach ten mój świszczący oddech na filmiku :P Niestety ta ilość szczurów w moim pokoju mi nie służy na alergie.

dorloc - Nie Gru 02, 2012 17:50

Jejku, jaki śliczne !!! Wymiziaj wszystkie mimo alergii :) Chyba jednak cierpliwość nie jest moją mocną stroną, bo już odliczam dni, a nawet nie wiem, kiedy będzie transport. Ale są cudowne. Rozumiem, że ta wycinanka, to jest ta cudem odnaleziona w stadku samczyków ??
Ty je w ogóle jakoś rozróżniasz ? Co prawda wydawało mi się, że mają jakieś plamki, ale chyba trzeba z lupą je rozróżniać...

Ninek - Nie Gru 02, 2012 18:04

dorloc, tak, ta z dziurą na zadku to 'samczyk'. Nadal nie wiem, jak ją mogłam przeoczyć, że wyszło dopiero przy robieniu zdjęć indywidualnych :lol:

Miziam mimo alergii, inaczej sie nie da, jak takie słodkie naleśniki śpią powtulane w siebie na hamakach :serducho: I tak to alergia oddechowa, więc czy sie zbliżam czy nie, i tak nos opuchnięty. Wystarczy, że są w moim pokoju.

Samiczki mniej więcej rozróżniam, ale nie na 100%. Wydaje mi sie po prostu, że jedna jest bardziej miziasta a druga to straszny oszołomek, wszystko sprawdza, pierwsza biegnie do otwieranych drzwiczek, itp.

dorloc - Nie Gru 02, 2012 18:08

A zaszczyt adopcji której mnie przypadnie ? Wycinanki ? Jeśli tak, to jaka ona jest. Choć nie ukrywam, że marzy mi się właśnie miziasty naleśnik, bo jak już pisałam, wariatki już mam :)
Ale jeśli nie będzie naleśnikiem, to przeżyję, w końcu już się przyzwyczaiłam :)

Ninek - Nie Gru 02, 2012 18:52

A to już będziecie musieli sobie sami powybierać ;)
dorloc - Nie Gru 02, 2012 19:03

To miziaka zaznacz supełkiem na ogonie :) Oczywiście to tylko głupi dżołk :)
Noxa - Nie Gru 02, 2012 20:27

Nam obojętne jaka będzie, byle by w miarę pro-ludzkie z niej stworzonko wyszło, a wierze że skoro są w Twoich łapkach to nie mają w tej kwestii wyjścia :D
dorloc - Nie Gru 02, 2012 20:32

Spoko, jakoś się podzielimy :) Na pewno wszystkie będa kochane :lol1:
Ninek - Nie Gru 02, 2012 20:59

Noxa, staram sie jak moge :) Dziewczyny są dużo odważniejsze od chłopaków, więc dobrze im to wróży :)

I tak słodko śpią w hamaku, że nic tylko schrupać :serducho:
(chłopaki mają hakami z norkami, więc tylko czasami jakiś zadek albo ogonek widze :P )

dorloc - Nie Gru 02, 2012 21:07

Wiadomo, dziewczyny, to dziewczyny :) Ja chcę chrupać :lol:
O cierpliwości, czy kiedyś się ciebie doczekam ??? ????

ika89 - Nie Gru 02, 2012 21:09

widać, że im wesoło :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group