To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - [Wrocław/Opole] 9 malutkich niebieskich selfów

Ninek - Czw Lis 29, 2012 15:58
Temat postu: [Wrocław/Opole] 9 malutkich niebieskich selfów
1. Ilość szczurów do oddania: 9

2. Płeć szczurów: 5 samców i 4 samiczki

3. Wiek szczurów: Ur. 5 listopada

4. Miasto: Brzeg

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: Wrocław, Opole

7. Charakter, usposobienie szczurów: Radosne, bezstresowe

8. Stosunek szczurów do człowieka: Pozytywny. Maluszki były oswajane od małego.

9. Stosunek do innych szczurów: Jak to u dzieci - super

11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia: Kupiona ciężarna samica.

14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: Mogą iść pojedynczo. Najmilej widziane osoby, które wezmą dwa malce, albo mają innego młodego szczurka.

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: Ankieta przedadopcyjna, podpisanie umowy adopcyjnej.

16. Zdjęcia szczurów: Dołącze wieczorem

17. Kontakt: Najlepiej pw

18. Kilka słów o szczurze: Maluszki dzisiaj trafiły do mnie na dt. Znajoma znajomej kupiła samice z bonusem. Maluchy miały trafić do sklepu już w poniedziałek, wybłagałam kilka dodatkowych dni z mamą, niestety więcej sie nie dało. Maluszki jak na ten wiek są dość duże, chłopcom zeszły już jajka. Dzisiaj je rozdziele, na wszelki wypadek.

Ok, mam kilka kiepskich zdjęć. Na indywidualne nie ma co liczyć. Wszystkie maluchy to selfy - nie ma szans, żeby je rozróżniła... Tzn moge robić indywidualne, ale drugi raz tak samo ich nie opisze :lol: Szkoda, że nie da sie zawiązać wstążek, jak u psów.
Samiczki:


Samczyki:



Pilnie szukają domków!



DOPISANE PO ADOPCJI
Do kogo trafiły:
Ika89 - 2 chłopców
Onia - 1 chłopiec
Adara - 2 chłopców
dorloc - 1 samiczka
Shadi - 1 samiczka
Szczecin - 1 samiczka
Wróciła do mamy - 1 samiczka

Ninek - Czw Lis 29, 2012 21:12

Z zastrzeżeń - nie wyśle maluchów konduktorką czy innym pksem. W gre wchodzi wyłącznie transport z kimś, najlepiej z kimś mającym pojęcie o małych zwierzakach.
Maluszki zostaną u mnie minimalnie do przyszłego weekendu. To jeszcze maleństwa i chce je porządnie podkarmić.

A z radością stwierdzam, że jedna dziewczynka już zaklepana - szukamy transportu do Szczecina (głównie Poznań->Szczecin, do Poznania są regularne transporty).

ika89 - Pią Lis 30, 2012 09:26

Hej, jestem zainteresowana chłopcem :) Mam nadzieje, że jeszcze wolne. Mieszkam koło Wrocławia, więc mogę odebrać osobiście :) Ninek, Ninek,
czarnuszak - Pią Lis 30, 2012 10:01

Kurcze chciałabym sprawić Koniśce młodziutką koleżankę, bo Saszy nie chce się z nią bawić, ale mieszkam z chłopakiem i jego rodziną a oni zabiliby mnie za następnego szczurka... :( a i szczurki z Brzegu są.. cholera
Naciol - Pią Lis 30, 2012 10:36

Omatko, niebieściaki *___*
Ninek - Pią Lis 30, 2012 11:07

Zakochujcie sie, zakochujcie :P


Maluszki jednak nie są tak super oswojone jak myślałam. Do ręki przychodzą, ale brania na ręce sie boją. Ale miziam cały czas i mam nadzieje, że sie troche nauczą, jaki człowiek jest fajny :)

dorloc - Pią Lis 30, 2012 13:37

Cytat:
A z radością stwierdzam, że jedna dziewczynka już zaklepana - szukamy transportu do Szczecina (głównie Poznań->Szczecin, do Poznania są regularne transporty).
_________________
Jeśli panienki jeszcze są, to może też bym była zainteresowana jedną ? Mam już trzy huszczaki około 3 m-ce i teraz szukałam właśnie takiej.
Jestem z okolic Poznania, więc chętnie bym się załapała na ten transport szczecin-Poznań.
Jest tylko jeden problem. Na razie mam klatkę na 3 szczury, a już trzy mam. czekam na decyzję w sprawie większej klatki po "babci" moich "dzieci", ale nie mogę jej naciskać. Na razie szczury są młode, więc chyba nie byłby to dla nich wielki problem, a jeśli nie uda się z tą klatką, to mam jeszcze szynszylówkę, którą mogę dostawić na górze.
Jeśli moja kandydatura wstępnie Tobie pasuje, to daj znać, wypełnię ankietę. I jeśli można, to poproszę o najbardziej miziastą z panienek, bo moje wszystkie trzy to wariatkim jak to panienki. Ale czasem zdrza się jakiś miziasty wyjątek wśród pań, chociaż widzę, że te też nie za bardzo :)
Czekam z niecierpliwością na odp.
Pozdrawiam

Ninek - Pią Lis 30, 2012 13:47

Na samiczki mam na razie wielu chętnych, a baby tylko 3. Więc będe wybierała opcje najwygodniejszą i najlepszą dla maluchów.
Na razie nadal tylko jedna panna w 100% zaklepana, z resztą chętnych jestem w trakcie rozmów :)


Chłopcy polecają sie do adopcji! ;) Bo na razie tylko jedno zapytanie o chłopaka miałam.

dorloc - Pią Lis 30, 2012 14:13

Oj, no to szkoda, bo właśnie o niebieskiej pannie marzyłam. A chłopca nie mogę adoptować, bo mam już trzy panny.
Jakby co, to daj znać, czy ktoś się odmyślił i jednak na mnie reflektujesz...
Na pewno u mnie źle by nie miała.
Mimo wszystko czekam jednak na pomyślną odpowiedź. Jeśli chodzi o klatkę, to wydaje mi się, że na 90 % będę mieć taką na 5 sztuk.

Klaudiaaa. - Pią Lis 30, 2012 14:42

Z Poznania do Szczecina wero z śwnkowego forum jeźdź bardzo często mi szczurki też przywiozła ;) .
Noxa - Pią Lis 30, 2012 15:57

Klaudiaaa., ja wiem że Wero jedzie (; Placka mi wiozła, na dniach będę się dowiadywała kiedy wraca do domu, mam nadzieje że nie dopiero na święta ;p
Ninek - Pią Lis 30, 2012 17:13

Zrobiłam wycinanki ze szczurów :twisted: Powycinałam chłopakom wzorki na dupkach, żeby ich rozróżniać :P Niestety jeden nie chciał współpracować i jak na mnie narobił na rzadko to sie poddałam :roll:
1.

2.

3.

4.

5.

Tak jak mówiłam - są identyczni :P

Ninek - Pią Lis 30, 2012 18:56

Dwóch chłopaków zarezerwowanych, więc jeszcze czterech czeka na domki :)
ika89 - Pią Lis 30, 2012 19:06

moje pięknoty :)
Judka - Pią Lis 30, 2012 19:12

haha, :lol: "zrobiłam wycinanki" padłam, leże i nie mogę się podnieść :!:
wysłałam ankiete na PW :>



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group