To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2012 - Miot E Rotta Taivas

Anonymous - Sob Lis 10, 2012 13:29

Nakota poprosimy slicznie o foteczki jutro:)
anaa - Sob Lis 10, 2012 15:04

taaak czekamy na foteczki :mrgreen:
Nakota - Sob Lis 10, 2012 20:00

Eloai (M10) został zarezerwowany i zmienił imię na Ejael Ultimo :serducho:
Także domu szukają jeszcze trzy urokliwe chłopaki - Eliel, Estes i Erastiel!

szeol74, anaa, na jutro coś da się zrobić :)

Dogha - Nie Lis 11, 2012 14:31

taivas? 8)
Nakota - Nie Lis 11, 2012 17:41

Dzisiaj znowu trochę zdjęć grupowo-indywidualnych. Dzieciaki wcale nie miały ochotę na sesję, wolały spać albo biegać, ale trochę fotek udało mi się porobić. So, enjoy!















Erastiel:



Eliel:


Erastiel i Eliel:


Estes:

taivas - Nie Lis 11, 2012 18:47

Dogha, M10 znalazł już domek. Skończyły się moje problemy egzystencjonalne. Na ten moment. :roll:
Dogha - Nie Lis 11, 2012 20:10

taivas Ja liczyłam że go u Ciebie znalazł :P
Nakota http://i597.photobucket.c...as/DSC02540.jpg to moje? Jeśli tak, to właśnie dostał imię domowe :P Ufo :)
Uszyłam właśnie pokrowiec na transporter, to nie zmarznie jak będę go odbierać. Komplet do klatki z futerka (co by mu własne zastąpiło trochę) też już czeka ^^ I ja też :serducho: :serducho: Buzi w brzuchol przekaż mu ode mnie :tummykiss:

Nakota - Pon Lis 12, 2012 22:29

Eliel zmienił imię na Eliel Frato i razem z Ejaelem pojedzie do nowego domku :serducho:
Także na nowy dom czeka jeszcze dwójka malców - Estes i Erastiel! Kto ich pokocha?

Dogha, to jest akurat Eladel, rozpoznaję po białym meszku. Estael ma go bardziej szary.
Jej, ale malucha czeka wyprawka! Chociaż ja nie wiem czy taki grzejniczek będzie potrzebował dodatkowego futerka :P Całus przekazany!

Dogha - Wto Lis 13, 2012 18:50

A gdzie moje łyse, bo oślepłam i do nie widzę w takim razie ;(
Nakota - Śro Lis 14, 2012 21:26

Dogha, http://i597.photobucket.c...as/DSC02543.jpg - tu masz jego zadek.
Ciężko mi jasne fuzziki odróżnić od siebie jak nie mogę ich wziąć do ręki i porównać. Oczy mają takie same, różnią się ino tym, że Estael ma bardziej szarą skórę i meszek niż Eladel.

Dogha - Czw Lis 15, 2012 22:20

Mój łysy zadek :serducho: Jaki zgrabny 8)
Przy następnej sesji oproszę łysy łepek 8)

anaa - Nie Lis 18, 2012 11:27

kiedy następna sesja ? :DD a może już jakieś charakterki się pokazały ? :mrgreen:
Nakota - Wto Lis 20, 2012 17:56

anaa, próbowałam już robić, ale po co siedzieć trzy sekundy w miejscu jak można biegać, skakać i wspinać się na ludzia? Malce mają niesamowite motory w tyłkach, nawet większe od Diabełków. Wszędzie ich pełno i to dosłownie. A dzięki rozwianej sierści wyglądają cały czas jakby kopnął je prąd :D
Charakterki są jeszcze grupowe. Głównie zapamiętałam Ela, który z jakiegoś powodu zamiast mnie podgryzać to z uporem maniaka wgryzał mi się coraz mocniej w palec :P

anaa - Sob Lis 24, 2012 23:22

co tam słychać u dzieciaczków i mamusi? pewnie szaleją :mrgreen:
Dogha - Nie Lis 25, 2012 17:30

Właśnie, właśnie? Co u dzieciarni? I za jakies zdjęcie mojego łysola bym się nie obraziła ;) Twarz chętnie zobaczę :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group