To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2012 - Miot E Rotta Taivas

Nakota - Sob Paź 20, 2012 21:52
Temat postu: Miot E Rotta Taivas
Dzisiaj, tj. 20.10.2012 r. na świat przyszedł miot E :serducho:

Rodzicami zostali:

Matka: CASSIDY of Nawy (standard [Dg], standard [Fg], russian silver, nst. hooded)
M: VOSKOVKA z Podkroví (S, S, russian silver, self)
O: HAMLET of Noche de Luna (D, S, russian blue, varieberk)


oraz

Ojciec: Bebesin ERROR (standard, double rex velveteen [Fg], platinum, berkshire, DU)
M: Bebešina ŻABIČKA (S, RV, russian blue, varieberk, DU)
O: LEWENHART of Navel (S, DR, black, varieberk, DU)


RODOWÓD

Cassidy urodziła w środku dnia, nie bacząc na moje krzątanie się w pokoju, tłuczenie klatkami i sprzątanie. Dzielnie kwoczy nad dziećmi, ale stresuje się gdy nie jest blisko nich, więc nie miałam szansy zaglądnąć specjalnie do gniazda. Ale udało mi się zobaczyć jak się obracała czerwonookie dzieci :serducho:
_____________________________________________________________________________


Matka: CASSIDY of Nawy (standard [Dg], standard [Fg], russian silver, nst. hooded) - żyje
Ojciec: Bebesin ERROR (standard, double rex velveteen [Fg], platinum, berkshire, DU) - [*] 03.02.2013 - zapalenie ucha środkowego - masa ropna przedostała się do jamy czaszki

Panie:
1. standard, rexovelveteen, russian silver, nst. hooded - ESABIEL RT - współwłasność hodowlana - Wrocław - żyje
2. standard, rexovelveteen, siamese american blue? point, nst. hooded - EL AURIA RT - współwłasność hodowlana - Wrocław - żyje

Panowie:
1. standard, fuzz, american blue?, berkshire - EBLIS RT - zostaje w hodowli - Wrocław - żyje
2. standard, rexovelveteen, siamese american blue? point, bareback - ELIEL FRATO RT - Warszawa - żyje
3. standard, rexovelveteen, russian silver, nst. hooded, DU point - ET RT - Wrocław - żyje
4. standard, rexovelveteen, platinum, hooded, DU point - ESTES RT - Wrocław - żyje
5. standard, rexovelveteen, platinum, irish - EL RT - współwłasność hodowlana - Warszawa - żyje
6. standard, fuzz, siamese platinum? point, berkshire? - ESTAEL RT - Warszawa - żyje
7. standard, fuzz, triple diluted, berkshire? - ELADEL RT - Warszawa - żyje
8. standard, rexovelveteen, siamese american blue? point, nst. hooded - EJAEL ULTIMO RT - Warszawa - żyje
9. standard, rexovelveteen, platinum, hooded, DU point - ERASTIEL RT - Wrocław - żyje

Link do postu z rezerwacjami

Anonymous - Sob Paź 20, 2012 21:55

Gratulacje dla mamusi i babci Nakoty!! :)

Oby sie zdrowo trzymały, dużo jadły i pięknie rosły no i oczywiście nie dostarczały nam dodatkowych atrakcji :lol:

Czekamy na podliczenie :twisted:

anaa - Nie Paź 21, 2012 00:35

gratuluje mamusi :] teraz tylko, żeby wszystkie były zdrowiutkie :kciuki:
Nakota - Nie Paź 21, 2012 02:28

Dziękujemy za gratulacje :)

Mamy 11 różowych kluseczek. W miocie jest trochę rozbieżności wielkościowych, ale mam nadzieję dzieciaki bez problemu nadrobią. I, co dla mnie zaskakujące, mamy przewagę jasnookich malców. Trzy malce są ciemnookie, a osiem jasnookich.

anaa - Nie Paź 21, 2012 08:21

uhuhu, to teraz kciuki, żeby wszystkie klusiątka zdrowo rosły :)
quagmire - Nie Paź 21, 2012 10:06

się mi chyba będą bardzo podobały. Niech zdrowo rosną :kciuki:
Lowenstein - Nie Paź 21, 2012 11:03

Gratulacje!! Mleka w brzuchach :kciuki: :kciuki: :kciuki: Nadrabiać, Nadrabiać!
Willow - Nie Paź 21, 2012 11:09

:kciuki:
Za zdrowe maluszki i ich pełne brzuszki :serducho:
I za kwoczącą mamusię :serducho:

seal28 - Nie Paź 21, 2012 11:17

Gratulacje i :kciuki: :kciuki: :kciuki: za zdrowe maluszki i mleczko w brzuszkach. Jak ja kocham jasnookie szczurki :serducho:
Oluś - Nie Paź 21, 2012 18:13

Gratuluję kolejnych maluszków. :) Oby teraz zdrowo rosły i się rozwijały najpiękniej jak się da :kciuki:
aneczka1-13 - Nie Paź 21, 2012 18:50

I żeby kolejnych takich akcji nie było :kciuki: :kciuki:
Nakota - Pon Paź 22, 2012 20:13

Dziękujemy za kciuki :serducho: Maluszki rosną, mamusia się nimi pięknie zajmuje. Po pierwszej kontroli płci wychodzi, że mamy 4 samiczki (dwie jasnookie, dwie ciemnookie) i 7 samców (jeden ciemnooki, sześć jasnookich), aczkolwiek malce ze mną średnio współpracowały, więc za kilka dni będę musiała sprawdzić to jeszcze raz.

A teraz zdjęcia! :D





Oluś - Pon Paź 22, 2012 20:16

Kocham takie różowe kluseczki :serducho:
Anonymous - Pon Paź 22, 2012 20:26

Zelki cudne :serducho:

Wycałuj Cass od nas a maluszkom wiesz co masz przekazać :twisted:

unicorn - Pon Paź 22, 2012 22:29

Ech, po cichu liczyłam, że samiczki będą same czerwonookie.. Śliczne.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group