To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Polecani - [polecam] Warszawa Vetcardia specjalist. przychodnia kardio

Oli - Pią Lis 23, 2012 16:32

A to nie znam, myślałam że Rafał Kraszewski, który jest chirurgiem.
Nisia - Pią Lis 23, 2012 16:57

susurrement, nie chcę robić antyreklamy, ale przecież Kurski robi echo szczurkom (a przynajmniej robił - mojej Morelce).
susurrement - Pią Lis 23, 2012 17:57

Nisia, wiem, ale podziękuję ;)
smeg - Pon Gru 17, 2012 13:12

Chciałabym przejechać się do Warszawy i zrobić badania moim szczurom, zwłaszcza Chrupce, która już teraz ma problemy z sercem, ale też kilku innym starszakom przy okazji. Czy mogę po prostu umówić się na badanie bez skierowania od weterynarza? Warto wykonywać ekg + echo serca profilaktycznie, czy samo echo wystarczy? Jaki jest koszt tych badań w tej lecznicy i czy mnoży się wprost przez ilość badanych szczurów? No i czy powinnam od razu umówić się do Medicavetu albo Ogonka po diagnozę i leki, czy dr Kraszewska od razu nam coś zaleci?
AngelsDream - Pon Gru 17, 2012 14:11

smeg, pani doktor jest na miesięcznym urlopie.

Jeśli to nic pilnego, lepiej jechać, jak ona już będzie dostępna.
Nie musisz mieć skierowania.
Ze swojego doświadczenia poleciłabym echo i ew. dodatkowo RTG w Ogonku lub MV.

smeg - Pon Gru 17, 2012 14:14

Tak, coś mi się obiło o uszy, że jest na urlopie (chyba Pyl pisała). A czy wiesz może, kiedy dokładnie będzie już dostępna? Planowałam wybrać się jakoś w styczniu.
AngelsDream - Pon Gru 17, 2012 14:19

smeg, co do dnia, niestety nie wiem.
Pyl - Wto Gru 18, 2012 00:39

smeg, jeśli dobrze pamiętam to na sylwestra lub tuż po nowym roku wraca, ale lepiej zadzwonić i od razu umówić się na wizytę, bo po takim urlopie mogą być długie terminy.
rudziak - Czw Lis 07, 2013 17:57

Informacyjnie - wzrosła cena za echo serca szczura, dzisiaj zapłaciłam 50zł (wcześniej 40zł).
Nikky - Czw Sty 02, 2014 11:25

Ja również polecam i informuję, że dr Kraszewska przyjmuje również w gabinecie Kajman, gdzie się już zapisałam, nie trzeba jeździć na daleką wioskę do Vetcardi :)
Hanka_i_Medyk - Czw Sty 02, 2014 18:11

Dobrze wiedzieć. Z tego, co widzę na ich stronie, mam podobne opcje dojazdu z pracy, ale za to trasa krótsza.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group