To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Klatki i wyposażenie - Smycz i szelki - dyskusja

Anonymous - Pią Sie 08, 2008 16:32

Asaurus napisał/a:
Zwracać uwagę na biegające psy, dzieci i mocherowe berety, (...)


:mrgreen:

Właśnie kombinowałam nad kupnem szelek ale dziewczyny podrzuciły mi linka i przeglądam. Będzie trzeba te artykuły "Asaurusowe" nabyć i zrobić. Ciekawe czy coś/cokolwiek z tego wyjdzie. :wink:

martussia - Wto Sie 19, 2008 15:50

Wlasnie wróciłam z dwugodzinnego pola walki:P

próbowałam zrobiłam moim dziewczynom szelki .. jedna z nich wychodzi po 30 sekundach a druga w ogole nie da sobie zalozyc.. chyba musze do sklepu się przejsc i wyprobowac takie kupne:)

Oli - Śro Sie 20, 2008 01:53

martussia napisał/a:
chyba musze do sklepu się przejsc i wyprobowac takie kupne:)

z takich w sklepie wyjdą Ci w 10 sekund, jeśli z tych forumowych wychodzą. :wink:

martussia - Śro Sie 20, 2008 15:05

no kurcze ..:( może są jeszcze za male..
Layla - Śro Sie 20, 2008 15:06

martussia, a koniecznie musisz mieć tę smycz? Ja nie mam i żyję :D
nutaka - Śro Sie 20, 2008 17:15

ja kupiłam 2 sklepowe, i po długiej walce z mychą udało mi się załozyc..po 5 sekundach myszki w szelkach juz nie było.
Mrówa - Śro Sie 20, 2008 18:56

Ja Pazurkę wypuszczam bez smyczki i biegnie za mną zawsze ,ale jutro na wszelki wypadek szelki i smycz kupię.
mal_a - Śro Sie 20, 2008 19:38

Ja właśnie zamówiłam szelki przez Internet w Planecie Zoo. Leniwiec ze mnie i samej mi się nie chce robić. Jak już stestuję to napiszę jak się moje ogoniaki w tym czują. Uwielbiają podróże, ale mam stracha, że jak się przestraszą to będą uciekać na oślep i może być niebezpiecznie. A w szelkach będą miały trochę swobody a ja będę spokojniejsza.
Oli - Śro Sie 20, 2008 19:48

Jak się szczur przestraszy to niestety takie kupne szelki zawodzą - przekonałam się na własnej skórze. :?
Bema - Śro Sie 20, 2008 22:05

Mrówcia, żebyś się nie zdziwiła jak kiedyś nie pobiegnie; młoda jest i ciekawska. Jak sobie siądziesz z nią na trawce to ok, niech biega w pobliżu, ale spraw sobie tą smycz lepiej!
Mrówa - Śro Sie 20, 2008 22:46

Jutro będzie ;D
martussia - Czw Sie 21, 2008 19:04

Kurczę.. ja poszłam z moimi na trawkę , puściłam je ale bardzo blisko siebie bo się boję, że mi uciekną więc dlatego chciałam smyczkę:(
nutaka - Wto Mar 10, 2009 23:02

a sądzicie o tym:

http://www.planeta-zoo.pl...rka-p-5094.html

Nie będzie za duże na babola? Bluta nie prostestuje gdy ma szelki, nie wyrywa się, tylko w takich zwykłych to niewygodnie jej, bo się przekręcają

Anonymous - Śro Mar 11, 2009 16:17

tez chcialam to kupic, nut.
ale ja ze swoimi zadko chodze, a jak juz to laza blisko mnie, wiec szkoda mi pieniedzy.

nie wiem jak szczur bedzie sie w tym czul, ale nie wyglada najgorzej :)

nutaka - Śro Mar 11, 2009 17:49

A u mnie szczury pewniej czują się w szelkach. Gdy puszę je ot tak na trawkę to wciskaja mi się pod ubranie i ogólna panika. Ale kiedy są w szelkach czują się bezpiecznie. Tylko że te zwykłe są strasznie niewygodne.

Zamówiłam, jak będą za duże, mogę zwrócic.
Na razie tylko jedne - na próbę jak się sprawdzą to wezmę jeszcze drugie.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group