To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Klatki i wyposażenie - Hamaki

Oli - Nie Sie 19, 2007 21:51

Andzia, hamak zrobic jest bardzo latwo. :wink: Ja ostatnio nowemu stadku (2 szczurki) zrobilam tunel z rekawa odcietego od polara i hamak z malego recznika do rak. Kazde z "urzadzen" otrzymalo male przeciecia nozyczkami, po czym zawisly na odgietych (jak do zawieszanai baniek/bombek :wink: ) spinaczach biurowych. :)
LunacyFringe - Nie Sie 19, 2007 21:53

Myślę , że nawet jeden hamak wystarczy , one i tak najbardziej lubią spać na kupie. :lol1:
Anonymous - Nie Sie 19, 2007 22:01

Oj jeden nie wystarczy ;) ja mam chyba z 7, ale mi sie nie chce prac czesto, to jak zaczyna smierdziec, wkladam do reklamowki, jak sie za duzo nazbiera to wtedy piore :oops:
Po za tym jak jeden wypierzesz, to musisz mniec drugi zanim tamten wyschnie ;)

Asaurus - Nie Sie 19, 2007 22:39

Andzia, gdybym nie chciał aby ktoś korzystał z moich pomysłów to nie zamieszczałbym ich tutaj więc dopóki będą wykorzystywane dla dobra szczurów a nie oczerniania i obrażania ludzi to wszystko jest ok.
Andzia - Nie Sie 19, 2007 23:22

:oops: Okey :roll: No w sumie racja. Właśnie dlatego na początek kupie dwa żeby prać i je wymieniać. A potem sama już coś będe kombinować. Tylko musze jakiś mocny materiał kupić...Hmm albo nogawka od dżinsów :roll: Dzięki :mrgreen:
falka - Pon Sie 20, 2007 12:11

Andzia, ja zawsze robię coś co nazywam "śpiworek" tzn. odcinam kawałek nogawki ok 30 cm i tak wieszam i one wchodzą w środek :) lubią to bo mają w środku ciemno i mogą się ukryć, najlepsze są sztruksy do tego, takie lekko rozciągliwe to już w ogóle bomba ;) jak chcesz to wyszperam foty na których to widać
helen.ch - Pon Sie 20, 2007 16:03

LunacyFringe napisał/a:
one i tak najbardziej lubią spać na kupie.
dokładnie, u mnie wiszą trzy a one spią wszystkie w tym na samej górze woliery
Andzia - Pon Sie 20, 2007 19:55

falka, było by super :mrgreen: chętnie pooglądam jak to wygląda. Wiecie ja się ały czas zastanawiam jak to powiesić? Zrobić w materiale małe dziurki i spinaczem zapiąć?? Niewiem, a może jakieś dodatkowe umocnienia? Musze poprostu spróbować bo inaczej sie nie przekonam, ale to i tak dopiero w październiku bo czekam na miocik :mrgreen: :serducho:
Izabela - Pon Sie 20, 2007 20:28

Sposobów wieszania jest sporo, zależy od inwencji twórczych wieszającego :wink: Tak samo, jak to, co wieszamy. Może być coś gotowego kupionego w sklepie (domki z materiału, hamaczki, rekawki itp.), może być kawałek ubrania (rękawy, nogawki), może być kawałek materiału (polar, frotte, bawełna), może być ręcznik itp, itd. Wieszamy za pomocą spinaczy, troczków (ze sznurka, tasiemki, sznurówki), klipsów biurowych. Itp. itd.
falka - Pon Sie 20, 2007 20:37

ja robię dziurki tylko w górnej warstwie i wieszam na takich kuleczkach na których są ceny jak się kupuje ciuchy ;) na zdjęciu w jednej dziurce są spinacze, bo Skrętka lubi te kulki w nocy przeciągać robiąc straszny hałas, ale tylko w tym jednym miejscu ;) ogólnie można to na spinaczach powiesić, ale mi wygodniej na kulkach :)

(usunęłam niedziałające linki do zdjęć - limomanka)

Andzia - Pon Sie 20, 2007 21:30

Kurcze i to się nie zerwie?? :roll: Boje się troche żeby nie spadło :mrgreen: :oops: No ale dzięki Wam wielkie jak coś wymyśle i zrobie to się pochwale :P

[ Dodano: Pon Sie 20, 2007 22:32 ]
Zaplecione ogonki... :serducho: Padłam :lol1: :serducho:

Polaczka - Pon Sie 20, 2007 21:36

Jasne ze sie nie zerwie, ja radzilabym Ci wieszac spinaczami

masz wtedy gwarancje ze bedzie ok

falka - Pon Sie 20, 2007 22:09

jeśli chodzi o te kulki to mi się nigdy nie zerwało :roll: sznurki są gorsze, bo szczurki mogą przegryźć np. Oczko przegryzła sznurek siedząc w rurze i spadła razem ze wszystkim :P
Polaczka - Pon Sie 20, 2007 22:25

Off-Topic:
I nadal probuje swych sil w gryzieniu czy dala sobie spokoj? :twisted: Moje nowe ogonki czasami gryza namietnie prety, ostatnio jeden 'ostrzyl zabki' na samozacisku na ktorym czesciowo wieszam koszyk - od matki podpatrzyly :saywha: . Jeden probowal nawet moich spodni (perfidnie, bo mialam je na sobie :-P , a ojciec stracil bluze bo zostala wciagnieta do klatki :lol1: ) Zabki maja mikroskopijne, ale jednak ;( :mrgreen: :serducho:

Andzia - Pon Sie 20, 2007 22:39

Dzięki za fotke spinaczy hihi :mrgreen: :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group