To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2012 - Miot G2 SunRat's - rezerwacje str. 7

Zizollo - Czw Paź 11, 2012 14:46

za pełne brzuszki :serducho: i żeby wszystkie się ładnie odchowały :kciuki:
pseudomonas - Czw Paź 11, 2012 16:03

Kciuki za brzuszki kluseczek coby pełne były :kciuki: :serducho:
Lux - Czw Paź 11, 2012 20:43

Jak tam maluchy, wciąż wszystkie? Jak mamusia daje radę? :serducho:
heniok - Pią Paź 12, 2012 08:15

Wczoraj odeszła jedna dziewczynka [*]

Mamy więcej samic niż samców, dwa maluchy mają duże krwiaki i nie wiem czy dadzą radę.

BUCCA niestety cały czas podkrwawia, mam nadzieję że tylko się oczyszcza po ciężkim porodzie i wszystko będzie dobrze. :kciuki: :kciuki:

najeli - Pią Paź 12, 2012 08:25

oj, kciuki w takim razie jeszcze mocniej trzymam! :kciuki: :serducho:
Lux - Pią Paź 12, 2012 09:03

Tony kciukow i cieplych mysli leca do Buccy i maluszkow! :kciuki: :kciuki: :kciuki:
marcique - Pią Paź 12, 2012 09:12

trzymam kciuki i za mamę i za maluchy :*
Zizollo - Pią Paź 12, 2012 09:33

w takim razie mocniej trzymam :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: i jestem cały czas pozytywnymi myślami :kciuki: :kciuki:
L. - Pią Paź 12, 2012 13:34

kciukamy za świeżo upieczoną mamusie :kciuki: :kciuki:
pseudomonas - Pią Paź 12, 2012 19:16

za Bucce i malce :kciuki: :kciuki: :kciuki:

o [*] dla małego aniołka

Niamey - Pią Paź 12, 2012 19:49

Moja Buczka :tummykiss: :niepewny:

Dodam jeszcze od siebie, że Bucca ma bardzo fajny charakter, jest radosną, pozytywną samiczką, której wszędzie jest pełno. Zawsze pierwsza na kolanka (razem z siostrą), ciekawska, chętnie eksploruje nowe miejsca. Sprawnie wpasowała się moje niełatwe charakterologicznie stado. Nie da sobie w kaszę dmuchać, ale jednocześnie można ją dowolnie wycałować po brzuszku :) Jeśli dzieciaki choć trochę będą ją przypominać, to będą naprawdę świetne pod względem charakteru szczury :)

Dogha - Pią Paź 12, 2012 21:09

Również kciukam na mamusię i maluszki :kciuki: :kciuki: :kciuki:
Lux - Sob Paź 13, 2012 13:01

Jak tam mamusia i maluszki dzisiaj? Z Bucca wszystko w porzadku? Jak tw dwa szkraby z krwiakami?
heniok - Sob Paź 13, 2012 13:17

Niestety wczoraj po powrocie z pracy znalazłem kolejną martwą samiczkę, miała mleczko, wyglądała jakby została przygnieciona przez mamusię. [*]

Jedna z samiczek jest bardzo mała i nie ma mleczka w brzuszku, kciuki jej się na pewno przydadzą :kciuki: :kciuki:

Bucca przestała podkrwawiać, ale nadal ma dziwną wydzielinę z pochwy, jest mocno zmęczona, po zjedzeniu sinlaku miska staje się jej miejscem wypoczynku, niestety jest bardzo czujna i nie dała zrobić sobie zdjęcia jak leży w niej zwinięta w kłębek.



Samiczki.


Samiczki standardowo sierstne.


Samiczki niestandardowo sierstne


Samce


Samce standardowo sierstne


Samce niestandardowo sierstne


Część odmian barwnych już widać, a uszka widać doskonale więc nie opisuję :wink:

jancia - Sob Paź 13, 2012 13:20

Jakie słodkie hipusie :) Oby reszta się dzielnie trzymała :kciuki: :kciuki:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group