To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - Stadko cukrowych szczęściarzy

LaLuna - Wto Paź 23, 2012 17:50

Pilnie szukam im domku!
Są mega miziaści, przybiegają, dają buziaczki! Cud miód!
Czekają na Ciebie!

czarnuszak - Wto Paź 23, 2012 19:53

LaLuna, małą będziemy wysyłać konduktorką? Gdybym mieszkała bliżej mogłabym podjechać oszczędziłoby to stresu, ale to prawie 200 km, troszkę za dużo :? wysyłałaś już szczurki przez pkp?
LaLuna - Śro Paź 24, 2012 02:47

napisałam Ci na pv ;)
LaLuna - Czw Paź 25, 2012 08:51

na 98% Lotos jest Lotosią, Tosią

Pilnie domek dla Feniksa! Nie chce by mieszkał sam w tej dużej klatce a nie mogę trzymać tylu szczurów... Odpada też założenie drugiego stada, dlatego prosze proszę proszę o adopcję razem z nimi!

Tosiak jest mega kochającym, pro ludzkim szczurem. Potrafi iskać brwi, czyścić paznokcie, osobisty manicure'rzysta! Nie usiedzi chwili w miejscu, maluszek jak marzenie!
:serducho:


Feniks to dostojny pan, który nie odmówi noszenia na rękach, nie będzie narzekał na noszenie go po domu - ale najchętniej mimo wszystko śpi na placach większych szczurów. Tylko kochać! :serducho:


Maluchy do wydania od 5 listopada.

LaLuna - Nie Paź 28, 2012 20:53

Pilnie


szukam domu dla Feniksa, nie mam z kim go połączyć w stado, ze względu na wiek odpada jeszcze kastracja, jestem gotowa dołożyć przyszłemu właścicielowi na ewentualną kastrację.

Nie jestem w stanie utrzymać należycie dwóch stad, zajmować się nimi, a tym bardziej jeśli miałabym mu wziąć kompana.

Pracuje i studiuję, rodzinie zaczęło przeszkadzać tak wieloogonowe stado, jeśli nie oddam to po prostu mnie zeżrą żywcem i będę musiała się wyprowadzić razem z ogonami albo jak to moja teściowa pięknie wymyśliła "oddadzą je do zoologa kiedy mnie nie będzie czy wypuszczą na trawę"....

robię wszystko żeby nie mieli się czego czepiać, sprzątam 2-3 razy dziennie, liczba 4 ogonów jest akceptowalna, A w tej chwili jest u mnie ich 6.


TOSIA też szuka domu, jeśli chcesz dopiero zacząć swoją przygodę ze szczurami, Tosia to idealny milaczek, a mogę oddać ją z jej matka , Nutką, by miała kompankę którą zna i której się nie boi.

PILNIE.... ;(

AngelsDream - Nie Paź 28, 2012 23:23

LaLuna, zmieniłam kolor czcionki z czerwonego na pomarańczowy. Czerwony jest zarezerwowany tylko dla interwencji moderatorskich i to tych poważnych. Przy okazji podnoszę wątek!
LaLuna - Pon Paź 29, 2012 00:32

Jest domek dla Feniksa! Dziękujemy Cann


Inteligentna Tosia wciąż szuka kochających rączek!


znalazła miejsce na zamknięciu woliery gdzie może się przeciskać, tak ją to bawi gdy inne szczury się patrzą na nią zgłupiałe że od czasu do czasu przeciska się tam i spowrotem - ale nigdy nie ucieka, wystarczy powiedzieć "Tosiu!" a ona już wie o co chodzi i bez tego sama wraca,p po prostu kocha stado ale i człowieka.

czarnuszak - Pon Paź 29, 2012 09:05

Kurcze gdybym mogła to wzięłabym też Tosie, ale wątpię, żeby ten pomysł przeszedł, a chciałabym pomóc :(
LaLuna - Pon Paź 29, 2012 10:33

mam potencjalnych chętnych na Tosi razem z Nutką, ale nie mam pewności. ale jest cień nadziei...
czarnuszak - Pon Paź 29, 2012 11:55

:kciuki: :kciuki: żeby się udało :) pozdrawiam
Anonymous - Wto Paź 30, 2012 17:48

A czy Tosię możesz samą oddać i ile ma miesięcy?? i skąd jesteś??
Klaudiaaa. - Wto Paź 30, 2012 17:52

Czyli ,że co szukasz towarzystwa dla swojej szczurki?Tak jak teraz czy...?
http://szczury.org/viewtopic.php?f=164&t=38047

Cann - Wto Paź 30, 2012 17:54

Jak tam się ma mój piękny? :mg:
Anonymous - Wto Paź 30, 2012 17:55

Oczywiście, że tylko i wyłącznie towarzystwa dla Niuni :wink: Klatka jest na tyle duża, że 2 szczurki zmieszczą się w zupełności :) Pozdrawiam

P.S temat jest już dawno sprostowany :]

Klaudiaaa. - Wto Paź 30, 2012 17:57

Oj to super życzę powodzenia możesz szukać też jakiejś panny na terenie Poznania bo moja koleżanka jeździ co tydzień trasą Poznań - Szczecin więc jakbyś potrzebowała o pisz do mnie tutaj lub na szczury.org .


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group