To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - Stadko cukrowych szczęściarzy

Anonymous - Pią Paź 12, 2012 14:08

Za chwilkę wyślę ;)
LaLuna - Nie Paź 14, 2012 04:15

Feniks
Od przodu: Koniczynka Feniks
Od lewej: Koniczynka Lotos Feniks
Lotos

Feniks Lotos Koniczynka
Lotos gimnastykuje się na Koniczynce ;)
Koniczynka Lotos Feniks
Myszkujemy! Od przodu: Feniks Koniczynka Lotos
Od przodu: Lotos Feniks Koniczynka

Lotos ;)

na ankiety odpowiem w wolnej chwili.

Anonymous - Nie Paź 14, 2012 08:58

Myślę, że nic nie trzeba opisywać :P
8zdj od lewej : Feniks, Lotos, Koniczynka :D
Jakbyś mogła w miarę szybko odpowiedzieć na ankiety byłoby super :) Bo mam już upatrzone inne samce, ale wolałbym jednego z tamtego miotu i jednego (Feniksa) z tego.

czarnuszak - Nie Paź 14, 2012 09:29

Ależ one są śliczne :serducho: kciukam dla reszty maluszków oby znalazły kochające domki :kciuki: co nie będzie chyba trudne, powinni walić drzwiami i oknami za takimi ciurkami :kciuki: :mrgreen:
LaLuna - Pon Paź 15, 2012 01:14

Nie da się ukryć że:
Feniks to indywidualista, ale raczej spokojny, leniuszek, jak sie naje to mu się nie chce podnosić na łapkach tylko sunie brzuszkiem po ziemi ;)

Lotos to urodzony przywódca, co nie zmienia faktu, że jest opiekuńczy i towarzyski, wśród maluchów już rządzi ;)

Koniczynka z Lotosem za sobą nie przepadają, Koniczynka raczej nie trzyma z chłopami, gada tylko z Lotosem jak musi, no i ma swój babski świat ;)

czarnuszak - Pon Paź 15, 2012 11:13

LaLuna, Koniczynka jak zloto wpasuje sie miedzy moje dziolchy ;-) juz nie moge sie doczekac az wymiziam moja kluseczke :mrgreen:
LaLuna - Pon Paź 15, 2012 22:28

Maluszki otworzyły oczka.
Anonymous - Pon Paź 15, 2012 23:06

Gratulacje.

LL slicznie prosimy o sesje indywidualna z otwartymi slepkami.
Generalnie mozesz zrobic sesje jednego i Ty wiesz ktory mnei uszczesliwi:)

czarnuszak - Wto Paź 16, 2012 16:40

szeol74, dołączam się :mrgreen: ja też ślicznie proszę :mrgreen:
LaLuna - Czw Paź 18, 2012 01:59

16.10.2012
1. Nutelka z Panciem 2. Nutelka i Luna z Panciem 3.4.5. kontynuacja integracji


1. Luna spiskuje z Nutelką 2. widok na narnię 3. Koniczynka Feniks Lotos 4. Feniks 5. Feniks Lotos

1.2. Koniczynka 3. Integracja ;) 4.5. Lotos Feniks Koniczynka

1. Lotos Feniks Koniczynka 2.3.4.5. Feniks

1.2. Feniks 3. Feniks i Lotos 4. Koniczynka 5. Braciszkowie

1..2.3.4. Koniczynka 5. Lotos

1.2.3. Lotos


17.10








czarnuszak - Czw Paź 18, 2012 08:15

Śliczne maluszki :serducho:
Myslicielka - Czw Paź 18, 2012 19:14

Ładnie rosną ;)
LaLuna - Pią Paź 19, 2012 21:00

Lotos i Feniks szukają domków. Moje miziaki!
LaLuna - Pią Paź 19, 2012 22:44

Wagi:
Koniczynka 40g
Feniks 43g
Lotos 44g

Małe messerschmitty. Nie ma co. Powodzi im się, jak widać głodne nie chodzą :D
Jedza już same karmę i pija z poidełka. Czasem zaczepiają mamuśkę. Cała czwórka połączona z moim stadkiem, wszyscy mieszkają w wolierze.

LaLuna - Nie Paź 21, 2012 22:03

Maluchy są już zsocjalizowane tak z człowiekiem jak i z dorosłymi szczurami. Baby otaczają ją najlepszą opieką. Maluchy wcinają suchą jak i mokrą karmę, kochają buziaki. Indywidualne opisy charakterków poniżej

FENIKS - gotowy do kochania od zaraz!
Cześć, powiem szczerze: Jestem ulubieńcem cioci Adzi Badzi, która pilnuje mnie czasem jak oka w głowie. Ufffff! To nieraz bardzo wkurzające! No, ale ciocia o mnie tak dba, że nie umiem jej nie kochać! Śpię zawsze w górnej rurze, niezależnie ile dodatkowych dupek się wepchnie obok mnie, to moje miejsca, powiedziałem jasno? Prawdziwy, choć ciut nieśmiały ze mnie gentelman. Ponieważ ciociunie tak o mnie dbają, to i ja dbam o nie, czyszczę ich uszka, noski, no i oczywiście pilnuję by czuły się przy mnie bezpiecznie! Babcia mogłaby swoją drogą w końcu przestać strzelać do mnie z tej machiny z jednym okiem.




















LOTOS - daj mi buzi i zostań moim panciem!
Cześć, to teraz ja. Żeby się nie chwalić jak pan powyżej, no równy ze mnie gość. Jak będziesz smutny, przytulę, jak będzie Ci zimno ogrzeję! A za to chcę niewiele, tylko mnie kochaj! :) Babcia i dziadek bardzo o mnie dbają, dlatego baaardzo chętnie im przeszkadzam, a oni się z tego cieszą! W poprzednim wcieleniu byłem inżynierem z pasją kaskaderską! Radzę sobie jakoś z tymi babami, ale czasem włążą mi na głowę. Takie życie!
















Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group