To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Grupowe zamówienia z e-sklepów - [Trójmiasto] Zamówienie Versele Laga ZERO CLASSIC

natkapatka - Śro Kwi 25, 2012 00:38

Zamówienie zrobione. Czekam na odpowiedź. A tak swoją drogą byłam w zoologicznym i widziałam te jasne proso i tam opakowanie o podobnej wadze kosztowalo 16 zł. Dość spora różnica 4,90 a 16 zł.

Zostało 5 kg karmy jeżeli ktoś jest chętny :)

Helcia - Śro Kwi 25, 2012 12:15

natkapatka, faktycznie spora różnica w cenie :shock:
natkapatka - Śro Kwi 25, 2012 17:13

Karma juz w drodze :)
Kasia_89 - Śro Kwi 25, 2012 20:22

O superwo :)
Mamy jeszcze mały zapas ale nigdy dość ;)

Helcia - Śro Kwi 25, 2012 22:51

a nam już pomału się kończy :P
natkapatka - Czw Kwi 26, 2012 00:04

Helcia, a mi nawet szybciej niż pomału przy 9 głodomorach :P
Kasia_89 - Czw Kwi 26, 2012 09:00

9? o matko jedyna :D
A pamiętam jak był jeden chyba nie? :P
Też tak chcę! Ale nie mogę, ach ta złośliwość.

natkapatka - Czw Kwi 26, 2012 10:32

Na początku był jeden, a potem tak jakoś były adopcje i udało sie tanio zakupić wieksza klatke i stadko się powiększyło. Sporo sprzątania jest. Dziś przywitali mnie 22 kupkami na jednym tarasie......śmierdziuchy jedne.
Helcia - Czw Kwi 26, 2012 10:53

natkapatka, u mnie najpierw było 2, potem 1 adoptowałam i 1 z hodowli :P
klatkę mam na 11 szczurów, więc kto wie co będzie dalej :>
tylko to sprzątanie mnie przeraża :?

natkapatka - Czw Kwi 26, 2012 15:00

Helcia, no własnie najgorsze to sprzatanie i do kuwetki uparciuchy nie chca robić.

Karma już jest, więc można się umawiać na jej odbiór. O dodatkach jeszcze nic nie wiem.

Idę się wygrzewać w słońcu :)

Kasia_89 - Czw Kwi 26, 2012 20:26

Wiecie, że jak piszę z internetu pracowego to mi postów tu nie wysyła? Niby ja widzę że są, zaraz po dodaniu a jak wchodzę w domu to już go nie ma. Dziwne.
Newemajnd.
Moje chłopaki są o dziwo bardzo czyści, kupkają do kuwety ze żwirkiem, ale siusiają na półki, ale to tam nie ważne się zetrze. Nie gryzą kabli, są bardzo grzeczni.

natkapatka, to kiedy można wpaść po karmę? Masz jakąś wagę, żeby rozdzielić na porcje?
Łaaa....Może na mizianie szczurasów od razu *_* Helcia, może tak we dwie pójdziemy? :D Przynajmniej się poznamy ^^

smeg - Czw Kwi 26, 2012 20:31

Do mnie dziś doszedł mój wór VL Zero i pachnie zupełnie inaczej, niż poprzednia porcja - tamta miała raczej ziołowo-zbożowy zapach, a ta jakiś kwiatowo-owocowy. Trochę zmienił się też skład, są jakieś nowe granulki i groch, ale niczego co mogłoby nadawać ten aromat nie widzę. Obawiam się, że jest sztucznie aromatyzowana :( U was też doszła ta z nowym składem?
klimejszyn - Czw Kwi 26, 2012 22:03

kilak osób ostatnio własnie pisało, że karma pachnie kwiatowo, jak jakieś mdłe perfumy.. przyznam, że bardzo mnie to zmartwiło, bo moje zero uwielbiają, a kończy nam się i miałam zamawiac..
natkapatka - Czw Kwi 26, 2012 22:42

Kasia_89, no problem, zapraszam. Narazie jeszcze nic nie napisali odnosnie wysyłki dodatków, wiec może jak wszystko będę mieć to się umówimy na odbiór. Wagę mam, więc podzielę karmę. Helcia, to chyba raczej latem się wybierze, bo teraz wysyłam karmę do niej.
smeg, do mnie przyszły dwa worki i co do zapachu to raczej ziołowo-zbożowy. Nie wiem jaki był wczesniej skład. Mogę napisać co jest w tym worku.

smeg - Czw Kwi 26, 2012 22:51

No to raczej ten stary skład, bo nowy od razu byś poznała - wali kwiatkiem na kilometr :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group