To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - Warszawskie Szczury Księżycowe - 3 mioty.

Pyl - Czw Lis 01, 2012 22:36

Kropeczki na jajkach :serducho:
Martini - Czw Lis 01, 2012 22:36

Dori, :serducho: :serducho: :serducho:
Dori - Czw Lis 01, 2012 22:39

Nie cierpię robić zdjęć takim szczurom, najchętniej bym je przyszyła do tej poszewki :P A Wy się zachwycacie :P
Chociaż nie, ten mini-spotted jest okej, taka przylepa :-)

Pyl - Czw Lis 01, 2012 22:42

Dori, ale mini-spotted nie ma kropeczek na jajkach :mrgreen: Nie znasz się, nie wiesz co dobre :P
Martini - Czw Lis 01, 2012 22:46

Dori napisał/a:
Nie cierpię robić zdjęć takim szczurom, najchętniej bym je przyszyła do tej poszewki


No trzeba było, jeszcze nigdy nie widziałam szczura przyszytego do czegoś :mrgreen: szczególnie szczura z kropeczkami na jajkach przyszytego do poszewki

helhaim - Czw Lis 01, 2012 22:49

łaaaaa przekozackie są!!! wszystkie!!!! to jeszcze moje panny obfotografujcie plis;)
Fiszka & Liszka session :foty:

Dori - Czw Lis 01, 2012 22:50

Martini, nieeee bo dostanę bana za znęcanie się nad wiercipiętami :P A szczury oddać trzeba, i to szybko. Nie mają nawet imion :(
Pyl, ten z nr 2 ma kropkę przy siusiaku i jedną czarną plamkę na jajkach, centralnie. Kurde, zapomniałam mu obfocić podwozie :/
I mimo, że je wymęczyłam i oślepiałam fleszem na sesji, to jak podchodzę do klatki, lgną do mnie. Głupole 8)

helhaim - Czw Lis 01, 2012 22:55

Dori,
może po prostu wyczuwaja dobre dusze;) nie każdy bierze dodatkowe gęby do wykarmienia w tych czasach;]
:)

Dori - Czw Lis 01, 2012 23:03

helhaim, ja jestem dobrą duszą kiedy daję jeść i wypuszczam na wybieg. No i jak pozwalam spać w pościeli. Reszta jest nieistotna :P
helhaim - Czw Lis 01, 2012 23:07

dla szczurków może i nieistotna;) one i tak byle tylko się wyszaleć, najeść i wyspać;)
mimo wszystko Twoja postawa godna nasladowania;) zresztą ludzie na tym forum w ogóle są niesamowici

:brawo:

Dori - Czw Lis 01, 2012 23:14

helhaim, tu są ludzie robiący dla szczurów takie opcje, że ja z moimi DT od wielkiego dzwonu wydaję się mała i nijaka ;)
helhaim - Pią Lis 02, 2012 11:12

"każdy, kto przyjmuje jednego z najmniejszych braci moich - mnie przyjmuje";p
nie jestem super wierzący, ale ten cytat akurat lubie;)

Dori - Pią Lis 02, 2012 13:08

helhaim, tu są trzej bracia mniejsi, ale nikt ich nie chce przyjąć...
Martini, jak tam mój białas? Wiesz coś o jego dalszych losach?

helhaim - Pią Lis 02, 2012 14:39

Dori,
znajdą domki 3mam za to kciuki :kciuki: :kciuki: :kciuki:
a u kogo goszczą się Fiszka i Liszka??

Pyl - Pią Lis 02, 2012 14:41

helhaim, u Jakasiek - nie jest aktywna na forum, ale poratowała nas opieką nad dziewczynkami.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group