To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - Warszawskie Szczury Księżycowe - 3 mioty.

helhaim - Nie Paź 21, 2012 23:29

Jak sie mają dwie starsze dziewczyny? Mają juz domek? Moze chca przyjechac w gory swietokrzyskie:)
Martini - Pon Paź 22, 2012 00:20

helhaim, zapytamy je:) Czuję oddech kolejki do nich na plecach;)
Pyl - Śro Paź 24, 2012 02:02

A ja tylko cichutko popłaczę nad ludzką głupotą - dziś do MultiVetu podrzucono kolejną 6-tkę ok. 3.5 tygodniowych maluchów. 5 czarnych kapturków i jedna pewnie-prawie-albinka. Dziwny zbieg okoliczności. Dziwne podobieństwo.
Czyste, zadbane, oswojone z ręką, choć lękliwe na dźwięki i gwałtowne ruchy. Osłuchane w MedivaVecie. Większe od maluchów z Młodszego Miotu Księżycowego - ważą koło 45-50g, mają pękate brzuszki. 3 samiczki i 3 samców.

Niniejszym do Starszego i Młodszego dołączył Trzeci Miot Księżycowy. Chciałabym nazwać je "Ostatni Miot Księżycowy", ale przesądna jestem.
Kto pokocha?



Aktualizacja pierwszego posta niedługo.

helhaim - Śro Paź 24, 2012 09:27

poproszę dwie samiczki:) i gdyby jedna była biało czarna albo coś tym guście, bo moja kobieta chciałaby taką:) oczywiście jak nie bedzie to i tak biorę:) :mrgreen:
Cegriiz - Śro Paź 24, 2012 10:04

Pyl, o matko.

Aż mi szczęka opadła.
U kogo ten 3 miot będzie ?

helhaim - Śro Paź 24, 2012 10:11

ciekawe, czy to zbieg okoliczności, że dwa mioty w krótkim czasie podrzucone, czy ktoś z premedytacją je rozmnaża i podrzuca... :?
valhalla - Śro Paź 24, 2012 10:38

Pyl, o której udało się Wam wejść?
Maluchy są piękne, chwytają za serce i mam nadzieję, że znajdą dobre domy.
Ale niech ten ktoś już ich nie rozmnaża, nooo... :evil:

Pyl - Śro Paź 24, 2012 11:55

helhaim, pisz do Martini - maila masz w pierwszym poście.

Cegriiz, dziewczynki są u suusuu, chłopcy noc spędzili u mnie, wieczorem zawożę ich do miss kludiik.

valhalla, kole 22. Wyszłyśmy jakoś tuż przed 23.
Też bym chciała, żeby ich nie mnożyli, gorzej, że nie wiadomo kto to i nie ma jak na tę istotę wpłynąć.

susurrement - Śro Paź 24, 2012 13:25

Pyl napisał/a:
dziewczynki są u suusuu

jestem absolutnie zakochana i niestety nie tylko ja! :serducho: ;( moja rozsądna połowa przepadła dla jednej z kapturek zamiast mnie do pionu postawić.

Pyl - Śro Paź 24, 2012 13:51

Supełku, a ja byłam tak grzeczna i nic nie pisałam o Twoim serduchu utopionym w Śnieżynce :serducho: Tak żeby nie kusić.
susurrement - Śro Paź 24, 2012 14:07

a te małe potwory są prześmieszne. tak to się boją i nosy chowają pod kocyki, ale jak zgaśnie światło to tam się bitwa rozpoczyna, która ustaje jak światło się z powrotem zapala :mrgreen: postaram się zrobić jakieś zdjęcia jak dotrę chociaż na moment do domu.
Pyl - Śro Paź 24, 2012 14:28

Supełku, :serducho:
helhaim - Śro Paź 24, 2012 14:35

susurrement, z niecierpliwością czekam na zdjęcia :) :serducho:

:foty:

helhaim - Wto Paź 30, 2012 20:57

uprzejmie zapytuję o więcej fotek Fiszki i Liszki oraz pozostałych szczurków:)
Dori - Czw Lis 01, 2012 22:33

Sznurek nr 1 - najgrzeczniejszy, najbardziej opanowany, z dwoma białymi włoskami na czółku.







Sznurek nr 2 - niedobrota, ale do okiełznania 8)







Sznurek nr 3 - żywe srebro, najbardziej ciekawski, najszybszy i najbardziej rozgadany;)








Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group