To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Polecani - [Poznań] Centrum Zdrowia Małych Zwierząt (przy wieży tv)

nyina - Pią Mar 07, 2014 14:05

Witam, mam pytanie czy był ktoś u dr Tomaszewskiej ze szczurkiem z podejrzeniem guza przysadki? Podaje leki, żeby to zatrzymać? Wiem, że sprawa nie jest prosta, ale słowa innego weta żeby stworzyć kochający dom do końca bez próby czegokolwiek dla mnie są jak poddanie się bez walki.
Pyl - Pią Mar 07, 2014 16:39

nyina, u dr Tomaszewskiej na pewno bywa pszczoła - a ma również przysadkowców, więc dr powinna być zaznajomiona z diagnostyką i leczeniem. Również u dr Lisieckiej powinno być ok, ale terminy są dłuższe. Jakby co pisz do pszczoły lub mao - obie są z Poznania i mają/miały przysadkowców.
Mao - Pią Mar 07, 2014 17:15

nyina, ja mam przysadkowe stado i zdarzyło mi się leczyć szczury przy pomocy pani doktor. Nam leków akurat podawać nie musiała, bo zawsze zapas muszę mieć w domu, ale Dostinex powinien być, kupowałam tam kiedyś tabletkę. Myślę, że poda/zaleci podać.
Warto do niej uderzyć.

pszczoła - Pią Mar 07, 2014 19:00

nyina, śmiało możesz tam iść ;)
Powinni mieć i dostinex i galastop. Jeżeli leki będą działać, warto postarać się o tańszą kabergolinę. W razie pytań pisz pw.

nyina - Pią Mar 07, 2014 23:37

Dziękuje za odpowiedź udało mi się jeszcze dzisiaj pojechać. Pani dr Tomaszewska niesamowita, odpowiedziała na wszystkie moje pytania, obejrzała Zuzke z każdej strony, wytłumaczyła co jest z tym guzem i jak działają leki. Wzięłam Dostinex (38 zł za tabletkę, gdyby ktoś był ciekaw) no i teraz już czekam na efekty. Oby tylko zadziałało
mandinka - Wto Kwi 29, 2014 10:03

Nasze dwie przysadkowe panie też leczyliśmy (i niestety przegraliśmy) u pani doktor Tomaszewskiej i również polecamy. 2 lata temu na naszą wyrazną prośbe spróbowaliśmy z Galastopem powołując się właśnie na to forum, rok później, kiedy druga nasza pańcia zachorowala - u dr Tomaszewskiej Galastop był już w standardzie :) Widać, ze pani doktor dużo się uczy i szpera w necie po zagranicznych forach. Bardzo, bardzo polecam i mam nadzieję, że za szybko do niej nie trafimy.
Też w zasadzie płaciliśmy tylko za leki (zastrzyk sterydowy - 10 zł), Dostinex na sztuki pół roku dostępny (2 lata temu jedynie Galastop).

Do tej lecznicy chodzimy też z naszymi kotami (nerkowymi i wątrobowymi), ale do pani dr Natalii, która sama ma wątrobowego kota i na kotach zna się najlepiej :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group