To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - XVII Ogólnopolska Wystawa Szczurów Rasowych w Warszawie

AngelsDream - Wto Wrz 18, 2012 00:30

wilczek777 napisał/a:
Btw. nadwaga wyklucza szczura z uczestnictwa?


Jedynie wpływa na ocenę jego kondycji.

wilczek777 - Wto Wrz 18, 2012 00:34

Dzięki Angels :) Czyli za to mogą polecieć punkty ewentualne. Nic z tym nie da się zrobić bo musiałabym odchudzić wszystkie 3 szczury (jedna miska, jedna klatka). Bezsens jeśli patrzeć na to że pozostałe szczurki są w świetnej kondycji i ich waga jest prawidłowa.
susurrement - Wto Wrz 18, 2012 00:41

wilczek777, zawsze można oddzielić, zdrowie ważniejsze. ale to nie temat o tym :)
quagmire - Wto Wrz 18, 2012 08:24

Nie wyklucza, ale obcina się mu punkty za kondycję. wilczek777, postaram Ci się to później opisać. miju, w domu. Tyle że w zupełnie innym pomieszczeniu, tak żeby nie dopuścić do kontaktu między nowym a dotychczasowymi szczurami. Również tak, żeby właściciel nic nie przeniósł.
L. - Wto Wrz 18, 2012 13:10

quagmire, dopisz proszę więc do pierwszego postu o szczurach baradawys oraz odwiedzaniu przez nie wystawców, bo jak widac trochę tu takich jest :wink: - najlepiej jak wszystko jest w jednym miejscu. :mrgreen
* * *


Już się nie mogę doczekać :DD

quagmire - Wto Wrz 18, 2012 14:02

O szczurach Baradwys od razu napisałam - na samym dole :)
O zwiedzających dopiszę.

L. - Wto Wrz 18, 2012 14:06

Off-Topic:
quagmire, super :*

Kasik - Wto Wrz 18, 2012 14:16

A tak z ciekawości mogę wiedzieć, czemu szczury od baradwys nie mogą być wystawiane?
quagmire - Wto Wrz 18, 2012 14:17

Kasik, mogą być wystawiane.

Dobrze, zorientowałam się, że trzeba sprecyzować. Chodzi o szczury z hodowli Rat's Baradwys urodzone w roku 2012. Te urodzone wcześniej mogą być zgłaszane jako szczury rodowodowe. Przepraszam za nieścisłość.

nezu - Wto Wrz 18, 2012 15:42

Rety, nareszcie miasto w zasięgu moich możliwości.
Jeśli do tego czasu nic się w mym życiu drastycznie nie zmieni, będę, choć raczej bez moich chłopaków. ;)

Layla - Pią Wrz 21, 2012 09:59

O, ja chyba będę. Jako widz ;)
Willow - Pon Wrz 24, 2012 15:33

Może mi także uda się przyjechać, jeśli tylko czas będzie moim sprzymierzeńcem i jakaś dobra dusza użyczy kawałka pomieszczenia :mrgreen:
Lavi - Pon Wrz 24, 2012 17:25

Czy wiadomo do której godziny będzie trwała wystawa w niedzielę?:)
quagmire - Pon Wrz 24, 2012 17:35

Lavi, raczej tradycyjnie do 16.00, chyba, że z jakiegoś innego powodu będzie dłużej lub krócej. Nie jest to jeszcze ustalone.
Pamiętaj jednak, że z uzasadnionego powodu można opuścić ją wcześniej. Co prawda lepiej już po ogłoszeniu wyników, ale wciąż nie jest to warunek konieczny.
Trzeba to zgłosić w sobotę rano.

Majszczur - Śro Wrz 26, 2012 14:57

Przymierzam się do zgłoszenia moich dziewczyn na wystawę ;]
W związku z tym mam pytania:
- jeśli zgłoszę te nierasowe i popełnię błąd w opisie odmiany to będzie to jakiś problem?
- czy rodowodowe mam zgłosić "do opisu" skoro w rzeczywistości mam coś innego niż stoi w rodowodzie?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group