To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - XVII Ogólnopolska Wystawa Szczurów Rasowych w Warszawie

Devona - Wto Gru 04, 2012 18:58

Dzięki za wstawienie moich fotek :serducho: , na niektórych nawet przyzwoicie wyglądam ;) .
Dory - Wto Gru 04, 2012 22:13

Naciol, w obiektyw! Ja mam krzywe oczy :P
Azi - Śro Gru 05, 2012 13:27

dumnam z obu moich wnuków :) Athamka pewnie też się ucieszy ;)
L. - Czw Gru 06, 2012 01:08

Wampiwor,
W odpowiedzi na Twoje pytanie oraz w imieniu Zarządu Głównego SHSRP.

Szczury ocenia sędzia, osoby na stażu tylko asystują, nadal się ucząc. Oczywiście, że nie posiadają jeszcze takiej wiedzy jak bardziej doświadczony sędzia.
Szczury wuwuny były oceniane przez asystentkę, pomocnika i doświadczonego hodowcę w drodze wyjątku, za zgodą Zarządu, z powodu nagłej nieobecności innego sędziego.
Sytuacja taka nie jest regułą, a wyjątkiem. Życie jest nieprzewidywalne więc staraliśmy się znaleźć jak najbardziej kompetentne rozwiązanie sytuacji, która nas zastała.

Mam nadzieję, że udzieliłam wyczerpującej wypowiedzi.
Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, słucham.

Oli - Czw Gru 06, 2012 01:39

gratis napisał/a:
Nie pamiętam wystawy, skąd byłoby tyyle zdjęć, od tylu różnych osób.
mnie brakuje szczurzych filmików, szkoda, że nikt nie chciał pociągnąć mojej tradycji.
L. - Czw Gru 06, 2012 01:43

Oli,
ktoś pisał, że bedzie filmik z tej wystawy ;D

Wampiwor - Czw Gru 06, 2012 10:47

L., dzięki za odpowiedź. Dziwi mnie taki kosmiczny bałagan w papierologii, ale poniekąd rozumiem, że to mogła być nagła (i jednorazowa) sytuacja, gdy przy stole sędziowskim były inne osoby niż upoważnione na mocy Waszych regulaminów. Szkoda natomiast, że decyzja ta nie została ogłoszona wcześniej (a może ja przegapiłam?)
Grucha - Pią Gru 07, 2012 19:43

Oli, Szczurzy Tata nagrywał jakiś film, obiecał że się pochwali jak coś sklei ;)
Szczurzy Tata - Pon Gru 10, 2012 11:08

Nagrywał nagrywał, ale za mało tego, żeby zmontować coś sensownego... zobaczę jeszcze raz bo na razie w pracy zawalony robotą jestem ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group