To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - XVII Ogólnopolska Wystawa Szczurów Rasowych w Warszawie

Mao - Pon Gru 03, 2012 20:19

A ja w przerwie ;) dziękuję bardzo wszystkim za miło spędzony czas na wystawie i poza nią, a Pyl - absolutnie za wszystko, z ołówkiem włącznie :D Miło było Was znów zobaczyć i niektórych poznać.

Cytat:
Z drugiej strony faktycznie pakowała ręce do naszej duny, ale skoro taivas siedziała obok nie pytałem czemu, bo myślałem że ma pozwolenie.

Też raz widziałam i najwyraźniej było moim błędem, że nie zareagowałam. Niemniej naiwnie sądziłam, że nikt nie jest na tyle bezczelny, by bez pytania właściciela macać szczury za jego plecami.

AngelsDream - Pon Gru 03, 2012 20:42

Bardzo proszę przenieść się na PW z takimi kwestiami.

Zgłosiłam moderacji prośbę o usunięcie z wątku zbędnych postów.

AD

aneczka1-13 - Pon Gru 03, 2012 21:52

Z całym szacunkiem ale ja bardzo poważnie traktuję kwestię dezynfekcji rąk przy szczurach i robiłam to za każdym razem i dość często a to że ktoś mógł nie zauważyć tego czy robię to czy nie to nie znaczy że tego nie robiłam.
taivas - Pon Gru 03, 2012 22:07

Dobra tam, cicho, zajmijmy się czymś przyjemniejszym... ZDJĘCIAAAAA! :mrgreen:

http://www.flickr.com/pho...57632160831703/

Lavi - Pon Gru 03, 2012 22:14

O matko zdjęcia :serducho:
Taivas mogę ukraść kilka do albumu na fejsbuczku? :zawstydzony:

taivas - Pon Gru 03, 2012 22:16

A, właśnie - kto się tam gdzieś widzi i ma ochotę ukraść fociaki - nie krępować się, tylko fajnie jakby napisać, czyjego autorstwa zdjęcia, i to wsio. :) Brać, ustawiać na tapety, nie pytać. :)
AngelsDream - Pon Gru 03, 2012 22:26

taivas, a jak najlepiej podpisać?
nezu - Pon Gru 03, 2012 22:27

OMG, wreszcie zdjęcia na których (niektórych) wyglądam jak ludzka istota. ;p
Dziękuję. :D

taivas - Pon Gru 03, 2012 22:39

AD, jak ktoś ma mnie na fb to niech podpisuje moim imieniem i nazwiskiem, a jak nie to moim nickiem. Tak tak, nie ja te zdjęcia robiłam, ale ja się tu bardziej udzielam, więc tak uzgodniliśmy. :)

nezu, proszę. :D

Oluś - Pon Gru 03, 2012 22:54

Zdjęcia świetne :serducho: Ale oprócz wspólnego w diunie nie widzę nigdzie mojego Dzikusa :(
Kami - Pon Gru 03, 2012 22:58

Świetne zdjęcia. Gdybyście mieszkali bliżej zamówiłabym sesję moim pannom. :wink:
EpKee - Pon Gru 03, 2012 23:00

https://picasaweb.google.com/toos.sc/Wystawa?authuser=0&authkey=Gv1sRgCPKApNCC64vNQg&feat=directlink

Tutaj trochę ode mnie, razem z kotami i prośkami, dla tych co mnie na FB nie mają. Zdjęcia super nie są, ale może się przydadzą :)

taivas - Pon Gru 03, 2012 23:03

olus_165, kurczę, a ja chyba wrzuciłam wszystkie... :( nie wiem, o co kaman...
susurrement - Pon Gru 03, 2012 23:04

EpKee, jacy my piękni :P

ale i tak jestem bezbłędnie zakochana w niej :serducho:

Szczurzy Tata - Pon Gru 03, 2012 23:05

Może tak być, że nie będzie dzikusa. Robiłem na miejscu wstępną selekcję zdjęć i starałem się potem pstryknąć to, co nie nadawało się z tego czy innego powodu ;( O dzikusku mogłem zapomnieć ;(


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group