To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Poszukuje młodego

JessBless - Pon Sie 27, 2012 20:01
Temat postu: Poszukuje młodego
Jak w temacie poszukuje młodego szczurka z woj. łódzkiego. Kupię lub przyjmę. Ostatnio straciłam swoją pociechę i chcę jak najszybciej znaleźć kolejna.
Cegriiz - Pon Sie 27, 2012 20:06

JessBless, rozumiem, że chcesz adoptować dwa szczurki, lub masz już jednego w domu ?
JessBless - Pon Sie 27, 2012 20:09

tak mam.
Cegriiz - Pon Sie 27, 2012 20:12

JessBless, bo to jedne z najważniejszych pytań ;)

Tutaj możesz poszukać szczurków do adopcji http://forum.szczury.biz/viewforum.php?f=63
A tutaj są planowane mioty szczurków rasowych i ewentualnego kupienia http://forum.szczury.biz/viewforum.php?f=95
Musisz się pytać i pisać do właścicieli i hodowców ;)

JessBless - Pon Sie 27, 2012 20:14

właśnie dlatego poszukuje kolejnego bo miałam niestety tylko 2. Moja mama nie lubi tych zwierzątek i pozwoliła tylko na 2. Właśnie przeglądałam i niestety nie ma nic z łódzkiego a boje się ze w transporcie cos sie stanie maluchowi, miałam juz taka jedna sytuacje..
Cegriiz - Pon Sie 27, 2012 20:19

JessBless, bardzo dobrze że nawet 2. Bo jak wiadomo szczury to zwierzęta stadne i potrzebują przyjaciela ;)
JessBless - Pon Sie 27, 2012 20:24

no tak, jak mnie nie ma w domu lub mam ciezki dzien wiem ze szczurki sie nie nuda az tak bardzo.
Cegriiz - Pon Sie 27, 2012 20:29

Między innymi :)

Tylko pamiętaj, że jak będziesz do właścicieli pisać, możesz dostać zestaw pytań lub ankietę do wypełnienia na temat warunków jakie oferujesz zwierzakom ;)

JessBless - Pon Sie 27, 2012 20:34

aha no ogólnie pewnie mało który byłby szczęśliwy jeżeli dowiedziałby się że mam kota. Tyle że kot uwielbia moje szczury i często się z nimi bawi.
Cegriiz - Pon Sie 27, 2012 20:36

JessBless, ale to nie wyjątek ;)
Niektórzy też mają szczury z którymi się bawią i koty i psy :)
Musisz tylko poszukać odpowiedniego szczurka w dziale oddam i się zapytać :)

Jakbyś miała węża, to by były większe obiekcje :P

JessBless - Pon Sie 27, 2012 20:42

no tak wąż nie był by już dobrym przyjacielem szczurka. ;P
Cegriiz - Pon Sie 27, 2012 20:57

JessBless, więc pisz do właścicieli, gdyż tak będzie szybciej ;)

Życzę również powodzenia :)

szczurowata - Wto Sie 28, 2012 17:47

JessBless napisał/a:
boje się ze w transporcie cos sie stanie maluchowi, miałam juz taka jedna sytuacje..

Dużo szczurków jest transportowanych, i docierają całe i zdrowe, ważne, by znaleźć osobę która kocha szczurki, i mimo, że bierze je "przy okazji", to będzie ich doglądać. :)
Moja szczurzyca dotarła do mnie z Wrocławia, do Łodzi, cała i zdrowa. :P

natalia.aleksan - Czw Sie 30, 2012 20:01

Posiadam łaciatego trzymiesięcznego szczura do pilnej adopcji, niestety nie jest jeszcze wykastrowany. Kontakt natalia.misiorna@gmail.com lub 602557035
Kluska - Wto Paź 02, 2012 13:38

Aktualne?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group