To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Klatki i wyposażenie - Klatki Pet Products Industries

figoifagot - Pon Sie 27, 2012 22:10

Tutaj jest dostępny katalog: http://ppi100.pl/Katalog-..._Industries.pdf
Rozstaw prętów w tej klatce to 7 mm.
A kontakt na stronce: http://www.ppi100.pl/
A ja idę się zaraz przywitać :-P

Nashi - Pon Sie 27, 2012 22:24

figoifagot napisał/a:
Rozstaw prętów w tej klatce to 7 mm.
Faktycznie. Przeoczyłam.
jolaada - Pon Sie 27, 2012 22:43

Ja ich znalazłam na allegro. Użytkownik PPI-POLSKA (chyba mogę tak podać?). Odpowiedź przyszła szybko i konkretnie. Też mnie kusi ta klatka, ale nie jestem przekonana. Moje potwory mają kratę nad kuwetą, bo inaczej by ją pożarły. W sky rat brakuje tego zabezpieczenia. A poza tym klatka śliczna, malowana, z podwójną kuwetą i małymi odstępami... Prawie ideał.Oj kusi
smeg - Pon Sie 27, 2012 22:50

Nashi napisał/a:
jolaada, a wiesz może, jakie ma odstępy między prętami?

SKY RAT 100 (2246)
Kolor korpusu antracyt
Kolor kuwety jasnoszary
Wymiary 980x520x890 mm
Przeznaczenie myszki/szczury/chomiki
Ilość na palecie 12 szt.
Informacje dodatkowe rozstaw drutu-7mm

Nashi - Pon Sie 27, 2012 22:55

smeg, już figoifagot zwróciła mi na to uwagę. ;)
jolaada, a pytałaś może, czy nie zrobili by Ci kratki nad kuwetę? To w końcy producent, może akurat ścianka jakiejś produkowanej przez nich klatki była by odpowiednia rozmiarowo.

unicorn - Pon Sie 27, 2012 23:00

Nashi napisał/a:
a pytałaś może, czy nie zrobili by Ci kratki nad kuwetę?
ja zadałam podobne pytanie, tylko w innej klatce. :) ciekawa jestem, czy faktycznie w tak szybkim tempie odpiszą.
jolaada - Pon Sie 27, 2012 23:01

Nashi, też tak pomyślałam.Skoro też na to wpadłaś to nie jest chory pomysł. Już piszę do nich. Dzięki :serducho:
Nashi - Pon Sie 27, 2012 23:13

jolaada, muszą mieć jakąś formę pod taki wymiar, przecież robią do tego sufity. Mogliby Ci np. dodatkowy sufit podesłać, to, ze kratka nad kuwetę miała by drzwiczki chyba nie powinno stanowić problemu. ;)
Off-Topic:
Ja też do nich napisałam... :oops:

mmarcioszka - Wto Sie 28, 2012 00:17

Zakochałam się w Rio 80 :zakochany: To będzie moj pierwszy zakup po przeprowadzce. W ogóle bardzo fajne te klatko-terraria dla myszoskoczków.
jolaada - Wto Sie 28, 2012 09:31

Nashi, też sky rat? Czy inna?
unicorn - Wto Sie 28, 2012 15:33

Ile szczurów wejdzie do Sky Rat 100?
na fancyrats wyszło mi 8, obliczone własnym sposobem 7,5, ale raczej nie :roll:

Nashi - Wto Sie 28, 2012 22:02

jolaada, sky rat, barney i tilo, ale najbardziej interesowałaby mnie ta ostatnia.

[ Dodano: Sro Sie 29, 2012 12:22 ]
jolaada napisał/a:
Sky rat 100 kosztuje 269 zł + 21 wysyłka.
Mi odpisano, że Sky Rat jest za 299zł. :( Tilo 175 zł, Barney 149 zł.
jolaada - Śro Sie 29, 2012 12:46

Dostałam odpowiedź,że nie ma możliwości wykonia kraty, a nie posiadają kratek chroniących dno klatki.
PPI - Śro Sie 29, 2012 14:23

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów

Pracuję w dziale handlowym firmy Pet Products Industries. Specjalizujemy się w produkcji i eksporcie artykułów zoologicznych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę klatek dla gryzoni i ptaków. Od kilku miesięcy prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową na rynku krajowym.
Dane kontaktowe na naszej stronie internetowej zostaną wkrótce zaktualizowane. Osoby zainteresowane naszymi produktami prosimy o kontakt pod numerem: 607 680 563 lub drogą mailową: lkapa@ppi100.pl

Nashi - Śro Sie 29, 2012 14:28

O, super, że ktoś z firmy pokazał się na forum. :] Czy mogę więc prosić o ujednolicenie cennika? Chodzi mi o klatkę Sky Rat - dwóm różnym osobom podano różne ceny, a 30 zł to już jest jakaś niewielka, acz konkretna kwota. Czy będzie działał Wasz sklep internetowy?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group