To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Klatki i wyposażenie - Wieszanie wyposażenia klatki

polna - Śro Lis 21, 2007 17:54

To teraz zaczynam odkładac, akurat zamowie półki i pare rzeczy z living worlda. :wink: Coli chyby jest trudno wchodzic do tego domku podwieszanego, może lepiej go przymocowac na półce hm... (swoją drogą ten ferplastowy ma dośc małe wjeście i nie wiem jak fretki tam wchodzą:lol1: )
Ratata - Czw Lis 22, 2007 12:33

Off-Topic:
Polna, wątpię, żeby Cola miała problemy z wejściem gdziekolwiek ;)

idaa - Sob Maj 03, 2008 23:46

Ja mam zamiast rury kanalizacyjnej kawałek rynny z PCV. Podczepiłam na rynnowych zaczepach, takich gotowych jak się do ściany domu zaczepia. A do klatki przymocowałam te zaczepy sposobem opisanym na początku (śruby, podkładki, motylki). Generalnie zaczepów nie demontuję do mycia klatki, bo one się zapinają na takie śrubeczki od góry, więc tylko rozpinam i wyciągam samą rurę.

Tulip - Nie Cze 22, 2008 23:12

ja opatentowalama troszke prostszy sposob a u mnie sie w 100% sprawdza :mrgreen: . kiedys szukalam srubek w pudle mojego taty (ma tam jakies srubokrety i tym podobne), i znalazlam zaczepy do zaslon :)

usunęłam niedziałające linki do zdjęć - limomanka

landrynka - Pon Cze 23, 2008 11:21

A czy to się nie urwie po np. kilogramem szczurów?

Hm. Wiecie gdzie można kupić takie małe karabińczyki?

Tulip - Pon Cze 23, 2008 12:09

landrynka, ja mam dwie szczurzyce i tzryma sie wzorowo :) w razie czego mozna pare razy obszyc miejsce zaczepu i juz bedzie wzmocnione :) mysle ze mozna to kupic w pasmaterii/ sklepeie z zaslonami?
landrynka - Pon Cze 23, 2008 12:24

zochna: nie to, tylko takie karabińczyki metalowe. jak np w psiej smyczy czasem są
zasadzkas - Pon Cze 23, 2008 13:24

Takie metalowe żabki kupiłam w Ikea, razem z linką, która zbędna jest.

usunęłam niedziałający link - limomanka

nutaka - Pon Cze 23, 2008 14:00

heh ja często uzywam klamerek, i jeszcze nigdy się nic nie zerwało :-P
S - Pon Cze 23, 2008 14:29

landrynka - w Paktikerze są małe i duże karabińczyki
Rybcia469 - Śro Sty 13, 2010 09:28

a mam pytanko jak przymocowac kolanko od rury pcv do klatki przy samej gorze by to nie spadło ??

ps nie ma mchyba takich duzych zaciskow by oblapac taka rure w kolo ;/

LunacyFringe - Śro Sty 13, 2010 09:39

Rybcia469, jak masz możliwość to możesz wywiercić dwie dziurki i przez to przeciągnąć zacisk.
Rybcia469 - Śro Sty 13, 2010 10:08

hm to tez pomysł no to sproboje tak zrobic dzieki :)
quagmire - Śro Sty 13, 2010 10:55

Jakby coś, to ja przed wierceniem robiłam najpierw ślady gorącym nożem, on się ładnie wtapia w taką rurę, a później łatwiej jest się nawiercić.
EpKee - Śro Sty 13, 2010 11:38

a takie duże trytki są :) w obi, czy innym markecie budowlanym (a przynajmniej tam powinny być, ja je mam w takim jakby "osiedlowym" sklepie), rurę o standardowej średnicy bez problemu można nimi przyczepić, a nawet i większą.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group