To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Grupowe zamówienia z e-sklepów - [Warszawa] Olejki zapachowe Kala Chanti

Willow - Czw Sie 16, 2012 18:12

Miał ktoś może Owocową pasję lub Japońską wiosnę lub Wanilię z cytrusem? Bo zastanawiam się czy będzie przyjemnie pachniało w pokoju i w klatce :)
mmarcioszka - Czw Sie 16, 2012 18:27

Wanilia z cytrusem bardzo mi się podoba i sama zamawiam, ale myślę, że zapach to jednak kwestia hustu, więc sama musisz zdecydować, co lubisz ;)
smeg - Czw Sie 16, 2012 19:02

Ja mam japońską wiosnę - zapach nie jest japoński, ani wiosenny :P Taki lekko kwiatowy, w porównaniu do korzennego (mój drugi olejek) dużo mniej intensywny.
mmarcioszka - Pią Sie 17, 2012 13:16

Jutro zmawiam, przesyłka jest już darmowa - może ktoś jeszcze chce olejek :D ?
mmarcioszka - Czw Sie 23, 2012 22:28

Wczoraj olejki doszły i są już do odbioru - wszystko sprawnie i zgodnie z zamówieniem - polecam;)

Przepraszam, że dopiero teraz piszę, ale miałam młyn w domu i pracy...

fila - Pią Lis 09, 2012 12:14

Dopiero znalazłam ten temat, ale bardzo się zainteresowałam takim olejkiem, z wielką chęcią bym wypróbowała u moich chłopaków, bo półeczki niezbyt pięknie pachną, myślę że to świetny pomysł jeżeli nie szkodzi to szczuraskom.
Ponieważ temat już dość stary i pewnie teraz juz nie zamawiacie to mam pytanie czy ktoś nie miał by odsprzedać trochę takiego olejku na próbę, mnie interesowałaby wanilia z cytrusem, 100ml, ewentualnie gdzie można je kupić??

piotrekkkk85 - Nie Gru 16, 2012 01:38

ceny lekko przesadzone ceny sa cenami sklepowymi nasza hurtownia sprzedaje te olejki w cenie: wspólpracujemy z producentem
100ml - 9,40 zł
250ml - 17,64 zł
500ml - 31 ,70 zł
1000ml - 59 zł

Pozdrawiam

mmarcioszka - Nie Gru 16, 2012 02:01

piotrekkkk85, takie ceny dostałam mailem od producenta - zamawialiśmy bezpośrednio a nie przez sklep czy hurtownię :]
Nikaa - Śro Sty 30, 2013 20:10

Czy to na prawdę tak świetnie działa ? I czy musi to być koniecznie TEN olejek ? dlaczego akurat ten ? Inne szkodzą ?
Jak się sprawdza po dłuższym stosowaniu ? :)
Tyle pytań, bo co prawda nie mam jeszcze ogonków, ale wiem, że będę musiała bardzo dbać o zapachy z klatki. A jeśli coś może pomóc :roll: czemu nie ;) tylko to jest jakoś strasznie trudno dostępne..może ktoś będzie jeszcze zamawiał ? nadzieję można mieć :lol:

Niamey - Śro Sty 30, 2013 20:27

1) nie jest trudno dostępne, wystarczy zamówić z allegro
2) Ja osobiście jestem do nich sceptycznie nastawiona - używałam, dawały zapach, ale nie jestem pewna czy to coś z czym szczur powinien mieć nieustanny kontakt.

Vaco - Śro Sty 30, 2013 22:04

ja cały czas używam, wpuszczam jak się trochę klatka "przewietrzy" i wszystko jest ok ;)
ukiluki - Śro Mar 27, 2013 14:40

Ja też chce taki olejek
ukiluki - Śro Mar 27, 2013 14:46

Półki zmywałem Vitoparem ,ale właśnie brakowało mi jakiegoś zapaszku
Zamówiłem po lekturze tematu zieloną herbatę , to i w aucie się psiknie (:

smeg - Śro Mar 27, 2013 15:00

Te olejki moim zdaniem nie nadają się za bardzo do zmywania, ewentualnie właśnie do nadania zapaszku już umytej półce, a przy okazji do dezynfekcji ;) Ja psikam i wycieram nimi półki umyte pod prysznicem, a potem jeszcze wietrzę przez jakiś czas w łazience.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group