To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot E Rotta Taivas

Nakota - Sob Wrz 29, 2012 22:06

szeol74, haha, w sumie racja :D

Z przyjemnością informuję, że wczoraj wieczorem doszło do krycia :) Error był dżentelmenem, długo wąchał Cassidy, za to ta dobrze wiedziała czego chce i wyginała się chłopakowi w łuk tylko od dotknięcia łapą :D

Willow - Sob Wrz 29, 2012 22:58

:kciuki:
Za nasze fuzzusie szeol74
:kciuki:

unicorn - Nie Wrz 30, 2012 10:12

Też wam pokciukam za te fuzzy. :P

:kciuki: :kciuki:

Willow - Nie Wrz 30, 2012 10:30

A my nie mamy nic przeciwko dodatkowym kciukom :mrgreen:
Każde dodatkowe fuzzo-kciuki są wręcz wskazane :serducho:

Lowenstein - Nie Wrz 30, 2012 11:50

:kciuki: :kciuki: No to proszę ;D


A ja nie wiem ja to z moim doszczurzaniem będzie, bo w planie było utworzenie stada chłopców w podobnym wieku, a tu nagle mnie obdarowano Mosby'm, którego trzeba uratować i pokochać i wygląda na to, że ten roczniak zostanie ze mną, a za kilka dni dojadą SunRat'sy dwa kochane i już mam 3 ogony...
No ale jak się stado zgra to za te dwa miesiące może GMR zwycięży, w końcu z różnych wyliczeń mam klatkę na 5 lub 8 szczurów w zależności od kalkulatora, a one takie śliczne będą. ;P

seal28 - Nie Wrz 30, 2012 16:08

Skoro tak, to ja też kciukam ;p
:kciuki: :kciuki: :kciuki:

Nakota - Wto Paź 02, 2012 15:40

Waga drgnęła, mamy +20g :D Cassidy jest zawsze głodna, tylko wstawię miskę, a ona zaraz przy niej jest ^^
I też pokciukam za fuzzy, a co! :kciuki: :kciuki: :kciuki:

anaa - Pon Paź 08, 2012 22:09

co tam słychać u mamusi :wink:
Willow - Pon Paź 08, 2012 23:17

anaa, niestety Nakota chwilowo ma inne rzeczy na głowie i nie ma czasu zaglądać na forum :( Ale z tego co wiem to Cassy ma się dobrze :)
anaa - Wto Paź 09, 2012 09:07

oj to życzę żeby wszystko się poukładało i trzymam kciuki za Cassy :]
unicorn - Wto Paź 09, 2012 17:34

To ja napiszę, że w sobotę było już 40g na plusie. :mrgreen:
Bel - Wto Paź 09, 2012 18:56

ja to nie wiem... odkąd przestałam się doszczurzać to jestem sto lat za murzynami w kwestii nowinek genetycznych... fuzzorexy.. co to u diabła jest? :lol: aż boję się czytać czasami... nie długo będą psokoty,świniołabędzie czy krowoślimaki ;(
wuwuna - Wto Paź 09, 2012 19:23

Bel, coraz większą mamy wiedzę. A niektórzy odrzucają większość prawidłowości, żeby sobie ułatwić życie -vide czesi.

Łączenie się między sobą kilku cech jest na porządku dziennym. I fuzzorexy istniały zawsze.

Bel - Wto Paź 09, 2012 19:29

jak wygląda fuzzorex i czym się różni od dr? :?
nezu - Wto Paź 09, 2012 19:46

Bel, jest po prostu skrajnym fuzzem.
Mój Jumanji był "fuzzorexem" i był goły jak kolano.

Mniej skrajne fuzzrexy miewają problemy z oczami, bo im się ten meszek kręci i włazi do oczu.
Tak jak wszystkie fuzzy, mają meszek, nie futro, lub nie mają nic poza bardzo (bardziej niż u standardowego fuzza) kótkimi, pozawijanymi wibrysami.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group