To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot D Rotta Taivas

LaLuna - Śro Wrz 12, 2012 16:49

:kciuki: :serducho: :kciuki: :serducho: :kciuki: :serducho: :kciuki: :serducho: :kciuki: :serducho: :kciuki: :serducho: :kciuki: :serducho: :kciuki: :serducho: :]
Lux - Śro Wrz 12, 2012 17:17

:kciuki: za owocną randkę :>
LaLuna - Śro Wrz 12, 2012 18:04

za owoce randki :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: i jeszcze :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
Zizollo - Czw Wrz 13, 2012 10:39

:kciuki: :kciuki: :kciuki: za pomyślną randkę :)
LaLuna - Wto Wrz 18, 2012 15:51

kiedy będzie wiadomo jak poszło? ile trwa szczurza ciąża? :roll: bo ja tam ten nie znam się:D
quagmire - Wto Wrz 18, 2012 15:53

Średnio ok 22 dni.
Anonymous - Wto Wrz 18, 2012 16:48

Przyszla mamusia przybrala na wadze (tfu tfu zeby nie zapeszyc) wiec mozna liczyc ze randka byla udana:P
Nakota - Wto Wrz 18, 2012 18:33

Wybaczcie, że tak późno się odzywam, ale chciałam mieć pewność, że to co obserwuję to jest to co ma być, a nie moje zwidy :)

Rujka się nie powtórzyła, a Gina sukcesywnie przybiera na wadze. Dzisiaj popołudniu waga pokazała 350g, czyli mamy już +35g od dnia krycia. Gina się nieco uspokoiła i wyluzowała, je za trzech i jeszcze bardziej polubiła mizianie. Także według mnie mamy ciążę :) I jeśli nie zrobi takiego numeru jak Bansai to pierwszy termin będziemy mieć 01.10.

najeli - Wto Wrz 18, 2012 22:08

tak, tak! 1.10. to idealny termin! będą miały urodziny w ten sam dzień co moje U! :) ale będą imprezy!!!! :kciuki:
Oluś - Wto Wrz 18, 2012 22:33

Piękny termin, na pewno zapamiętam :wink:
Kciukamy, żeby maluszki zdrowo rosły w brzuszku :kciuki:

Nakota - Śro Wrz 19, 2012 22:45

Mi też się bardzo ten termin podoba, pytanie tylko czy Pani Matce przypadnie do gustu :D

Dzisiejsze zdjęcia:



LaLuna - Czw Wrz 20, 2012 17:21

:serducho: :serducho: :serducho: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nakota - Pią Wrz 21, 2012 17:51

Zgłupiałam... Nie wiem czy to moja waga wciąż jest zepsuta (nieco ją zalałam) czy to faktycznie waga Giny stoi :? Będę ją dalej obserwować, bo niby rujki nie ma, brzuszek niewielki jest, ale martwi mnie, że wagowo stoi w miejscu i w sumie mało je.
Nakota - Pon Wrz 24, 2012 00:00

Uff, problem solved, game on :D

Waga pokazała dzisiaj 380g, więc mamy przyrost 65g od wagi początkowej. Dzisiaj też pojawiła się typowa ciążowa oponka i brzuszek. I czy ja mówiłam, że Gina się uspokoiła i wyluzowała? Chyba mi się to przyśniło. Obecnie ma motor w pupie vol 5, nie ustoi w miejscu sekundy, ciągle gdzieś leci, biega, skacze, szczególnie jak w rękach ma się coś do zjedzenia :lol:

Lux - Pon Wrz 24, 2012 00:23

To teraz tylko czekać, aż zawartość brzucholka wypełznie na świat :serducho: A wśród nich jedna mała syjamka/himka dla mnie :serducho:

Ucałuj mamusię w brzucha! :serducho:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group