To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Higiena i pielęgnacja - Żwirek drewniany z allegro - czy warto?

Kasik - Wto Sie 07, 2012 12:13

Kluska napisał/a:
Ja mam ten żwirek http://allegro.pl/drewnia...2488019333.html

i jestem bardzo zadowolona :)
Ooo, to super, właśnie się wahałam, czy ten ECO-PET jest fajny, bo muszę zamówić. A kiedyś zamówiłam z allegro jakieś śmierdzące badziewie z kantorexu i już wiem, że trzeba uważać...
Asica21 - Czw Sie 09, 2012 17:41

Mi osobiście jeszcze "pylasty" żwirek się nie trafił za to raz gratis były wszołki albo coś co je wywołuję. Generalnie nie zamawiam zawsze od tego samego sprzedawcy i za każdym razem jestem zadowolona, kieruję się głównie ceną, ma być duuużżżooo i tanio :wink:
Kluska - Czw Sie 09, 2012 18:04

http://allegro.pl/zwirek-...2543469205.html z tego nie byłam zadowolona. Przy sprzątaniu klatek dosłownie się dusiłam, tyle pyłu było przy wsypywaniu żwirku do kuwet.
Za to ECO-PET jest dobry :mrgreen:

Kasik - Czw Sie 09, 2012 22:32

Ja już ECO-PET zamówiłam, doszedł do mnie dokładnie w 22 godziny od kliknięcia "kup teraz", po 2 godzinach dostałam już dane listu przewozowego :shock: Jakoś pewnie za tydzień wymiana żwirku, to zobaczę jak się spisuje :mrgreen:
PALATINA - Pią Sie 10, 2012 11:24

Kluska,
Mam ten sam żwirek (ostatnio zamówiłam, bo wcześniej miałam gorszy).
Wg mnie jest naprawdę OK. Nie mogę się przyczepić do niczego. ;)

Kluska - Pią Sie 10, 2012 12:13

Widocznie trafiłam na takie worki, różnie to bywa :)
jarekparzyszak - Śro Lis 06, 2013 15:30
Temat postu: Żwirek drewniany "Kicia"
Jakie są Wasze opinie na temat żwirku drewnianego "Kicia"?
Kod:
http://allegro.pl/zwirek-dla-kota-gryzoni-drewniany-150l-jasny-tanio-i3656806775.html

Szukam ekonomicznego rozwiązania, dotychczasowo kupowałem Pinio (chyba po 15l torebka) w Kakadu a wiadomo ile ten żwirek kosztuje. Ogólnie jestem zainteresowany tańszą, ale dobrą jakościowo alternatywą (Kantorex odpada ;) ). Jak się nie uda będę poszukiwał sklepów wysyłkowych i kupował jednorazowo większe ilości...
Pozdrawiam!

quagmire - Śro Lis 06, 2013 15:34

jarekparzyszak, w Kakadu to wszystko kosztuje, możesz poszukać Pinio w innych sklepach, jeśli go lubisz.

Ja jako ściółkę polecam: http://www.zooplus.de/sho...reu/chipsi/3613

Tylko nie wiem, dlaczego jej w tej chwili nie widzę w polskim zooplusie. To drewienka, ale bardzo fajnie chłoną.
Niektórzy też kupują po prostu na Allegro zrębki bukowe.

limomanka - Śro Lis 06, 2013 16:42

Też polecam zrębki z Allegro (dokładnie te). Cenowo wychodzą podobnie jak Kicia (używałam do czasu aż znalazłam w niej fragmenty farby/lakieru), a szczury się na nią nie uczulą (bo nie pyli) i rzadziej trzeba ją wymieniać.
mmarcioszka - Śro Lis 06, 2013 18:48

quagmire, Chipsy XXL nie będzie już w zooplusie, była niedawno wyprzedaż, z dopiskiem "ostatni raz w zooplus.pl" :|
quagmire - Śro Lis 06, 2013 18:49

W niemieckim na szczęście wciąż jest :)
Karena - Śro Lis 06, 2013 19:03

Off-Topic:
Ja jak tylko wyświetliło się info o końcówce bukowych napisałam maila i dostałam odpowiedź zwrotną od zooplusa 'Wybrany przez Panią artykuł 30855 Chipsi Extra Podłoże z trocin bukowych jest dostępny tylko do wyczerpania zapasów. Oznacza to, że jest on dostępny przez krótki okres czasu i po wyczerpania zapasów zamówienie tego produktu nie będzie już możliwe.'

Od ręki zrobiłam zapas 3 worków.

quagmire - Śro Lis 06, 2013 19:17

Off-Topic:
Karena, co prawda teraz w niemieckim podnieśli kwotę darmowej dostawy do bodajże 69 czy też 79 euro (z wcześniejszych 49), ale jak się ma, gdzie trzymać, to po prostu można robić większe zamówienia od ręki :) Czas realizacji dokładnie taki sam i przypominam, że działa normalnie nasz polski login i hasło, nie trzeba, a wręcz nie należy logować się podobnie - ja tak zrobiłam i zresetowało mi polskie konto wraz z punktami bonusowymi.

susurrement - Śro Lis 06, 2013 19:22

a ja zamawiam zrębki na allegro i wychodzi mi taniej ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group