To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Higiena i pielęgnacja - smrodek- ankieta

Ebia - Czw Lip 19, 2012 22:58

Off-Topic:
chris, napisałeś, że miałeś samicę.. jedną.. Mam nadzieję, że już wiesz, że szczury to zwierzęta stadne i nie trzyma się ich w pojedynkę. Muszą być minimum dwa tej samej płci ;) W stadzie zachowują się zupełnie inaczej niż w pojedynkę, są szczęśliwsze

chris - Czw Lip 19, 2012 23:18

Już o tym pisałem gdzie indziej, nie chce mi się powtarzać :-P Były dwa, jeden non stop terroryzował drugiego, później został ten silniejszy i musiał być sam, strasznie agresywny był wobec innych zwierząt. Ale za to bardzo lubił ludzi.
jancia - Pią Lip 20, 2012 01:05

ja po przejściach z ściólkami chwilowo wróciłam do trotexów, bo najlepsza jak do tej pory ściółka z konopii jest droga i chwilowo mnie na nią nie stać. Tani i bardzo dobry jest neutralizator do ściółek leśny, którego używać będę nawet przy konopiach. Po prostu w pokoju pachnie lasem ;p jedyne co zajeżdża to półki i hamaki, ale jak wiadomo- trzeba przecierać na bieżąco.
Kasiasss - Wto Lip 24, 2012 15:03

Ja już niestety czuję sama :( Przedtem jak ktoś przychodził to mówił że śmierdzi. Ale niestety to nie od szczurów, klatki, tylko od łóżka po którym biegają i zasikują.... :/


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group