To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

O szczurach ogólnie - Szczury a przeprowadzka

Naciol - Śro Sty 17, 2007 21:56

Layla napisał/a:
Z moimi dzieciakami to tylko się przeprowadzać :D


No to hop znowu ;)
A tak na poważnie to cieszę się, że wszystko minęło sprawnie ;)

Guślarka - Czw Sty 18, 2007 16:33

Dużo strachu o nic ;)
AngelsDream - Wto Maj 22, 2007 11:49

To ja może dodam od siebie - szczury zniosły przeprowadzkę dzielnie. Gorzej było z dłuższym pobytem w transporterach - po tych 2 godzinach wyciągnęłam flaczki zamiast szczurów, ale dzięki pomocy Viss i Vissowego wszystko poszło dużo sprawniej i małym nic się nie stało.
Tygrys - Wto Maj 22, 2007 18:53

Ja w tym tygodniu w weekend mam się przeprowadzać, na raty,tzn to samo miasto,ale pare razy obrót samochodem. nie wiem czy wpakować je do transportera i połozyć w pokoju z wodą i smakołykami (nowym pokoju) i zająć się przeprowadzką i układaniem czy wziąć je na końcu, za ostatnim podejściem. żadna różnica, bo bierzemy wszystko naraz a układać będziemy już na miejscu,więc trzaski ich nie ominą.
AngelsDream - Wto Maj 22, 2007 19:02

Tygrys, myśmy przewozili tak, że duże meble jechały dostawczym, a szczury samochodem z Viss, która cały czas je doglądała. Ze względu na temperatury radzę zrobić wszystko tak, żeby szczury jak najkrócej były w transporterach i żeby miał kto na nie spojrzeć w razie czego.
Tygrys - Wto Maj 22, 2007 20:21

Hmmm zostawie je w klatce, a po prostu na ostatni raz jak bus wroci wezme je do transportera, butelka z zimną wodą do srodka, i pojadą ze mną w aucie. tam od razu do klatki i w spokojne miejsce, do cienia :)

edit/ dodam że autem jedzie się tam 5 minut.

AngelsDream - Wto Maj 22, 2007 20:27

Off-Topic:
Tygrys, odradzam butelkę z zimną wodą. 30 sekund i będzie powódź - lepiej płytkę terakoty lub płaski kamień :)

Anonymous - Wto Maj 22, 2007 22:27

Off-Topic:
Butelka szklana, dobrze zakrecona i powodzi nie bedzie. Ale moze tez byc taki wklad od przenosnej zamrazarki.

Tygrys - Śro Maj 23, 2007 18:47

myślałam o szklanej, zakręcanej. jak nie znajdę to włożę plastikowe cząstki pomarańczy w środku z zamrożoną wodą, takie do drinków. zobaczymy, na razie pada, ale za to jest coraz cieplej :roll: zobaczymy jak w weekend


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group