To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - 6 malców: rezerwacje etc. w pierwszym poście, woj. opolskie

czarnuszak - Czw Lip 26, 2012 14:28

Czy jest jeszcze jakaś wolna panienka? Jestem z Brzegu
Rattime - Pią Lip 27, 2012 09:43

LalaAla napisał/a:
Ja jestem niezmiernie ciekawa mojej czarnulki. Jaki ma charakter? Nadal wszędobylska i wiercipiętowata?

Czarnulka to prawdziwa fryga, bawiłam się z nimi wczoraj, są szybkie jak miniaturowe perszingi :lol: Jeszcze nie umieją przychodzić na zawołanie :wink: Ich kolory zmieniają się błyskawicznie, trudno odróżnić srebrne od byłych czarnych, wszystkie mają piękne srebrzyste pasemka, naprawdę ślicznie to wygląda. Tylko Musia i Molik zachowały czarny kolor :) Bez pasemek jest też Alviś.

quagmire - Pią Lip 27, 2012 10:47

Rattime, po prostu haszczeją, jak to husky :)
Rattime - Pią Lip 27, 2012 22:11

quagmire napisał/a:
Rattime, po prostu haszczeją, jak to husky :)

A ja głupia myślałam, że husky to rodzaj znaczenia z takim przedziałkiem na łepku :oops:

Dwie dziewczynki, Tosia i Zuzia wyruszyły właśnie do nowego domu :)

Ninek - Pią Lip 27, 2012 23:10

Rattime napisał/a:
quagmire napisał/a:
Rattime, po prostu haszczeją, jak to husky :)

A ja głupia myślałam, że husky to rodzaj znaczenia z takim przedziałkiem na łepku :oops:

Bo to jest rodzaj znaczenia :P Husky może być każdego koloru, ale z czasem jaśnieje.

Kasik - Pią Lip 27, 2012 23:10

Rattime, bo to jest rodzaj znaczenia, ale dodatkowo ma taką cechę, że z wiekiem szczur traci kolor, czasem całkowicie ;)
Oli - Sob Lip 28, 2012 03:02

Rattime, http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=1582 :wink: polecam przejrzeć zdjęcia w temacie.
Kasik - Śro Sie 01, 2012 15:48

Franek, Gracy i Musia już odebrani i dotarli razem ze mną do Gdańska :) Szczury są przeurocze, a ile śmiechu miałam podczas drogi z ich "akrobacji" podczas snu :lol: Franek już połączony z dużymi kolegami ;)
Rattime - Śro Sie 01, 2012 19:28

Kasik napisał/a:
Franek, Gracy i Musia już odebrani i dotarli razem ze mną do Gdańska :) Szczury są przeurocze, a ile śmiechu miałam podczas drogi z ich "akrobacji" podczas snu :lol: Franek już połączony z dużymi kolegami ;)

To się bardzo cieszę, że dojechaliście cało :) Czekam na relacje od Musi i Gracy :)

LalaAla - Czw Sie 02, 2012 19:18

Ja odbieram Musię dopiero w poniedziałek :( Ale już nie mogę się doczekać :D Kasik jest kochana bo zdaje mi relacje na bieżąco co i jak :)
lukaassh - Sob Sie 04, 2012 16:16

czy Molik nadal nie ma własciciela? chętnie bym się nim zaopiekował. proszę o kontakt na pw. bardzo mi zależy
lukaassh - Nie Sie 05, 2012 18:10

halo halo!
LalaAla - Pon Sie 06, 2012 18:22

Ja melduję, że Musia przybyła dziś do mnie, jest już wręcz modelowo połączona ze stadem i bardzo dziękuję za nią :)
xshittiekittiex - Czw Sie 09, 2012 10:12

Troszkę zaniedbałam forum, ale tylko i wyłącznie dlatego że przy panienkach jest mnóstwo roboty :-P Z obu wyszły diabełki Sepsa (wcześniej Tosia) postanowiła zostać dość głośną panikarą więc za każdym razem kiedy Schizma (Zuzia) postanawią ją wyiskać jest wrzask na całe mieszkanie, ale dziewczyny mają się dobrze i co rusz gardzą moją kuchnią :lol:
Rattime - Pią Sie 10, 2012 20:13

Cieszę się, że maluchy mają się dobrze :) Do adopcji została jeszcze jedna dziewczynka :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group