To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - 6 malców: rezerwacje etc. w pierwszym poście, woj. opolskie

LalaAla - Wto Lip 17, 2012 20:51

Haloo :) Co tu tak ciszą wieje? :)
Kasik - Śro Lip 18, 2012 10:00

No właśnie? :D
Lowenstein - Śro Lip 18, 2012 10:25

Rannnyyyy patrze na te wszystkie posty adopcyjne i po prostu mnie GMR ściska... a dopiero mogę przygarnąć nowe stadko po 2 września :(
Kuzyn - Czw Lip 19, 2012 14:23

Są jeszcze jakieś dwie siostrzyczki? :) wróciłem z urlopu to mogę już myśleć o powiększeniu stadka
Rattime - Czw Lip 19, 2012 22:07

Hej, cisza bo miałam piekło w pracy, zabawy z malcami też przez pare dni zaniedbałam, od razu widać różnicę w zachowaniu, będę teraz musiała nadrabiać, chociaż nie wiem kiedy, bo jutro znowu w pracy do 18 stej :( Trudno się bawić z całą dwunastką :roll: Rozłażą się we wszystkich kierunkach, ciężko je potem wyłapać. Są absolutnie gotowe do oddania, straszne wielkoludy, wszyscy są zaskoczeni, że 5 tygodniowe szczury są takie duże :roll: Chyba przesadziłam z dokarmianiem :wink: Chłopaków oddzieliłam w weekend, po historii z Mysią mam paranoję :wink: Obiecuje, że przed końcem weekendu będą nowe filmiki. Ewentualni chętni proszeni o kontakt na pw :)
szczurowata - Sob Lip 21, 2012 15:59

Rattime, Molik to moje marzenie ;(
Frugo - Sob Lip 21, 2012 18:33

Ło Boże, zakochałam się w Eliocie :serducho: Ciekawe czy mama by się zgodziła na 3 ogona... :roll:
szczurowata - Sob Lip 21, 2012 19:59

Frugo, mam ten sam problem, mama pewnie powie "nie", i na tym się rozmowa zakończy ;(
Rattime - Sob Lip 21, 2012 23:28

szczurowata napisał/a:
Rattime, Molik to moje marzenie

Marzenia trzeba spełniać ;)
Frugo napisał/a:
Ło Boże, zakochałam się w Eliocie Ciekawe czy mama by się zgodziła na 3 ogona...

Zacznij negocjacje, a nuż się uda :mrgreen:
Malce wielkie, filmiki niegotowe :oops:
Przerobiły już jeden szmatkowy tunel, poszatkowały go, zrobiły dodatkowe wejścia :lol: Idę sobie zaraz na bazarek jakiś nowy kupić :-P Żarłoki są straszne, zjadają dziennie jakieś 0,5 kg pokarmu :shock: , w dzisiejszym menu był ryż, biały ser, siemię lniane, pestki z dyni i słonecznika, ziemniaki, ugotowana fasolka szparagowa, puszka dla psa, sucha karma rc baby cat, kolby młodej kukurydzy, jeszcze trochę zostało, ale większość wymiotły prawie natychmiast :) Z dziwnych rzeczy, to te czarno-białe, czyli Niki, Zuzia, Tosia zaczęły jaśnieć, nie są już w kontrastowych kolorach tylko jakieś takie "pasemkowate" :roll:

Kasik - Nie Lip 22, 2012 07:46

Rattime napisał/a:
Z dziwnych rzeczy, to te czarno-białe, czyli Niki, Zuzia, Tosia zaczęły jaśnieć, nie są już w kontrastowych kolorach tylko jakieś takie "pasemkowate" :roll:
Bo są husky, z każdym dniem będą jaśnieć ;)

Ja już chcę zabierać Franka! Filmik poproszę czym prędzej :D :serducho:

Frugo - Nie Lip 22, 2012 17:45

szczurowata napisał/a:
Frugo, mam ten sam problem, mama pewnie powie "nie", i na tym się rozmowa zakończy ;(
Znam to ;( niestety. Może na urodziny będę miała ale to dopiero w październiku , albo na święta. :|
unicorn - Nie Lip 22, 2012 19:11

No i kiedy te filmiki? :P Miały być pod koniec weekendu. :wink:
Rattime - Pon Lip 23, 2012 22:48

unicorn napisał/a:
No i kiedy te filmiki? :P Miały być pod koniec weekendu. :wink:

Wiem, beznadziejna jestem :oops: Nie mogę się zebrać, mam nagrania, ale trzeba coś z nimi zrobić, a na to nie mam weny :oops: Jutro kończę szybciej pracę, a nuż się uda. Szczuraski zdrowe, wesołe, żarłoczne. Chłopaki umierają z nudów w swojej klateczce, dziewuchy szaleją z rodzicami. Niedługo pojawią się pierwsi "adopterzy" :)

unicorn - Pon Lip 23, 2012 23:10

Cytat:

Wiem, beznadziejna jestem :oops: Nie mogę się zebrać, mam nagrania, ale trzeba coś z nimi zrobić, a na to nie mam weny :oops: Jutro kończę szybciej pracę, a nuż się uda.
Ok,ok.
LalaAla - Wto Lip 24, 2012 08:20

Ja jestem niezmiernie ciekawa mojej czarnulki. Jaki ma charakter? Nadal wszędobylska i wiercipiętowata?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group