To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2012 - Miot kontrolny Gintamowy

asia030984 - Nie Lip 01, 2012 21:25

M6 cudo :serducho: :serducho: :serducho:
Willow - Nie Lip 01, 2012 22:46

Tak, ciocia Willow była, kluski miziała i najchętniej by wszystkie ukradła :mrgreen: Te ich duże głowy i małe dupki są takie przekochane :serducho: M6 najchętniej sama bym przygarnęła bo ten słodziak na nogach mi taki rozpłaszczony zasnął-sama słodycz ;( :serducho:
kasiatu - Śro Lip 04, 2012 11:43

może jednak jakieś nowe fotki? :)
Nakota - Śro Lip 04, 2012 18:22

Wybaczcie opóźnienie ze zdjęciami, ale pogoda ostatnimi dniami była nie za ciekawa, więc i fot nie było jak porobić. Ale dzisiaj w końcu się udało, są to też zdjęcia rezerwacyjne. Z powodu rezygnacji jeden maluszek będzie na pewno wolny, być może dwa. No to lecimy!

SAMICE:
KAGURA RT - dumbo, rexovelveteen?, russian blue, berkshire, spotted - rezerwacja - Warszawa



GEDOMARU RT - dumbo, double rex velveteen, russian silver?, possum, banded - zostaje w hodowli



KIRARA SHOGUN RT - dumbo, double rex velveteen, black, nst. capped spotted - rezerwacja - Wałbrzych



SAMCE:
FUDO RT - dumbo, double rex velveteen, black, varieberk, szczątkowy spotted, DU point (trzy białe włosy na czole i trzy czarne kropki na brzuszku) - rezerwacja - Gdańsk



HIJIKATA TOSHIRO RT - dumbo, rexovelveteen/velveteen?, black, nst. variegated, blazed - zostaje w hodowli



HATTORI ZENZO RT - dumbo, double rex velveteen, black, varieberk, spotted, DU point (biały pyszczek, biała plamka między łopatkami, czarna kropka pośrodku brzuszka) - rezerwacja - Gdańsk



GOU RT - dumbo, double rex velveteen, black, irish (białe paliczki) - rezerwacja - Stary Grodków



KINTARO RT - dumbo, rexovelveteen?, russian blue, niski varieberk, spotted - rezerwacja - Kołobrzeg



TAKA-TIN RT - dumbo, double rex velveteen, russian blue, varieberk, spotted, DU point (dwie niebieskie kropki na brzuszku) - rezerwacja - Gdańsk



Maluszki rosną z dnia na dzień, ale mimo to dalej wolą siedzieć w gnieździe niż rozrabiać :) Wczoraj dostały przydomek "zgono-szczury", ponieważ po zaśnięciu, mimo podnoszenia, wołania, cmokania, spały mocno i twardo, nie zauważając, że coś się wokół nich dzieje :D

Trochę grupowych pt."Mamy to gdzieś, idziemy spać!" ^^


Mika29 - Śro Lip 04, 2012 18:25

Ale cudowne :serducho: Niesamowicie się ciesze, że F1 będzie moja :mrgreen:
mmarcioszka - Śro Lip 04, 2012 18:57

Jakie sliczne :serducho: Pan blazed najladniejszy :zakochany:
Ebia - Śro Lip 04, 2012 19:05

Najpiękniejsza jest trzecia pani :serducho:
Serce boli, że nie mogę teraz powiększyć stadka i musiałam zrezygnować ;(

aneczka1-13 - Śro Lip 04, 2012 19:55

M5 jest cudowny. I jak fajnie łapkę podaje. a wszystkie maluchy takie fajnie ciapate. :mrgreen: :serducho:
miju - Śro Lip 04, 2012 21:08

Trzymajcie mnie! Chłopiec HIJIKATA TOSHIRO RT jest boski.

Reszta też jest śliczna, ale on podbił moje serce :serducho:

Willow - Śro Lip 04, 2012 22:20

Trzecia pani była już zaklepana długo przed narodzeniem :P Całą ciążę o nią miaukałam Alasce :mrgreen: I oto jest moje cudo :serducho:
Nakota - Nie Lip 08, 2012 23:43

Dzieciaki dziękuję za komplementy :serducho: Zrobiły się rozbrykane, coraz więcej biegają i tłuką się między sobą. W końcu też znalazły drogę ucieczki w klatce, w której do tej pory mieszkały (ma sporą dziurę w kuwecie, ale zakryłam ją kuwetą narożną), więc musiały przeprowadzić się do duny :)

Okazało się również, że mama miotu jest jednak rexovelveteenem. Maluszki, które określiłam jako DR nie wyłysiały mimo ukończenia trzech tygodni, co skłania mnie do myślenia, że są to double rexovelveteeny. Ich 'rexowe' rodzeństwo to najpewniej sierstne kopie mamusi - rexovelveteeny, acz muszę się jeszcze dobrze przyjrzeć ich wąsom żeby to potwierdzić.

aneczka1-13 - Pon Lip 09, 2012 08:54

double rexovelveteeny. ? :huh2:
Nie miałam pojęcia że to jest w ogóle możliwe. Wyślesz jakieś aktualniejsze zdjęcia jak to wygląda?? Będziesz miała w przyszłości więcej takich miotów??

Nakota - Wto Lip 10, 2012 02:10

Skoro w hodowlach rodzą się bez problemu rexovelveteeny (w większości przypadków mylnie opisane jako rexy czy velveteeny - tak jak w tym przypadku) to dlaczego nie miałyby się rodzić double rexovelveteeny? To dokładnie tak samo jakby rozmnażyć rexa z double rexem, ale tutaj mamy jeszcze dodatek w postaci velveteena.
Maluszki właściwie nic się nie zmieniły, DR V zgubiły troszkę futra, ale dalej są mocno ofutrzone. Jestem ciekawa czy i w ogóle wyłysieją za młodu, bo co do późniejszego łysienia mam już obserwacje, ponieważ mieszkała u mnie samica DR V.
Nie wykluczam w przyszłości pojawienia się takich miotów, aczkolwiek ze względów wystawowych wolałabym uniknąć takiego nagromadzenia różnych sierści na szczurze.

blanny - Wto Lip 10, 2012 02:11

http://s597.photobucket.c...nt=DSC09502.jpg :serducho: :serducho: :serducho:
Nie no, umieram po prostu. :serducho: Toż to jest dzieło sztuki, a nie szczur! :mrgreen:

Wszystkie maluszki są taaakie słodkie. :)
Jestem ciekawa, co tam z tą ich sierścią. :)

Nakota - Nie Lip 15, 2012 20:32

Najnowsze zdjęcia dzieciarni :serducho: Trochę grupowe, trochę indywidualne, w zależności od szczura.

Dziewczęta:







Chłopcy:









Jak widać większa część miotu wyłysiała. Są cudownie gorące, zabawowe i szybkie :) Zachowują się jak małe torpedy i łapią wszystko co wpadnie im w zęby, bo być może okaże się jadalne :P

Trzech samców (M1, M3, M6) jest wolnych i niecierpliwie czeka na swoich nowych właścicieli :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group