To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2012 - Miot kontrolny Gintamowy

Nakota - Śro Cze 20, 2012 23:37

Dziękujemy za komplementy :DD Alaska się zlitowała nad babcią i postanowiła sypnąć znaczeniami, kochana wnusia :serducho:

Mika29, nie płacz, będę się starać, żeby pojawiały się częściej :D

Oli - Czw Cze 21, 2012 00:40

ja się modlę o dwie rzeczy - żeby nie było wolnych maluchów i oby w przyszłości jak będę mogła się doszczurzyć były takie cudowne znaczenia :kciuki: :kciuki:
Ebia - Pią Cze 22, 2012 00:11

A ja siedzę, patrzę na fotki i dosłownie się zawiesiłam. Po prawo http://s597.photobucket.c...nt=DSC08759.jpg taka cudna dziewczyna, a ja nie mogę, nie powinnam mieć teraz trzeciego szczura :cry:
Nakota - Sob Cze 23, 2012 19:24

Oli, będę się starać żeby były :)
Ebia, panienka śle całuski do Ciebie :serducho:

Maluszki mają już dziewięć dni, zaczęły obrastać futrem i rozpełzać się na wszystkie możliwe kierunki :D

Cała banda:





Dziewczynki:





Chłopcy:




- moje dzieci, zabieram! :D


Niebieściaki:






Czarnuszki:









Mika29 - Sob Cze 23, 2012 19:33

Boże, jakie dziewczynki są cudowne :serducho: Mam nadzieję, że sie załapie :kciuki:
Ebia - Sob Cze 23, 2012 20:57

Nakota, a ja ślę dla niej całe mnóstwo mizianek (dla reszty bandy maluchów również ;) ) Jest piękna :serducho:
nezu - Sob Cze 23, 2012 23:56

O żesz ty...
Teraz to się chyba zaryczę... Nakota, jesteś złem, bo budzi mi się gmr, choć nie powinien. :(
Cieszę się tylko, że to cudo possum to samica. :)

A tak serio, to gratuluję przepięknych malców i cieszę sie przestraszliwie, że tak poznaczyło.
Ale ty już wiesz, co ja czuję do wszystkich tych naryjnych ciapek, cętek i kresek. ;)

mmarcioszka - Nie Cze 24, 2012 00:51

Jakie cude znaczenia :serducho:
kasiatu - Pon Cze 25, 2012 15:30

Nie mogę na to patrzeć, są zbyt cudowne..! Mam tylko nadzieję, że dla mnie starczy :)
Nakota - Pon Cze 25, 2012 22:53

Mika29, kasiatu, starczy dzieci dla was :)

nezu napisał/a:
Nakota, jesteś złem

Jesteś kolejną osobą, która to mówi, więc to musi być prawda :P
Doskonale podzielam Twoją opinię co do naryjnych łatek, więc będę się starać, żeby było ich więcej toteż nie musisz ryczeć :DD

A dzieciaki dziękując za komplementy postanowiły znowu uśmiechnąć się do aparatu, więc poniżej przedstawiam moją fotograficzną twórczość :)

SAMICE:
F1 - dumbo, rex, russian blue/american blue?, berkshire, spotted



F2 - dumbo, double rex, russian blue/american blue?, possum, banded



F3 - dumbo, double rex, black, nst. capped, spotted



SAMCE:
M4 - dumbo, double rex, black, varieberk, trzy białe włosy na czole, trzy czarne kropki na brzuszku



M5 - dumbo, rex, black, nst. variegated, blazed



M6 - dumbo, double rex, black, varieberk, spotted, biały pyszczek, biała plamka między łopatkami



M7 - dumbo, double rex, black, irish, białe łapki



M8 - dumbo, rex, russian blue/american blue?, niski varieberk, spotted



M9 - dumbo, double rex, russian blue/american blue?, varieberk, spotted


pszczoła - Pon Cze 25, 2012 23:02

o raaaaaju, jakie piękności ;(
M5 :serducho: Umarłabym dla niego.

blanny - Pon Cze 25, 2012 23:48

pszczółka, zgadzam się z Tobą. Raju, jakie on ma piękne znaczenie na pyszczku! :serducho:
W ogóle, wszystkie maluszki mają śliczne znaczenia, naprawdę cudny miot. Tylko pogratulować i pozazdrościć przyszłym domom. :)

aneczka1-13 - Pon Cze 25, 2012 23:54

A czy jest możliwe że F1 jest russian silver??
Pokrzywa09 - Wto Cze 26, 2012 00:23

F2 jezzzzzzzzzzuuuuuuuuuuuuuuuuuu :serducho:
Nakota - Wto Cze 26, 2012 00:25

pszczółka, blanny, nie jesteście jedyne. Sama dla niego umieram codziennie i niezmiernie się cieszę, że zostanie ze mną w domu :serducho:
aneczka1-13, nie. Szczury odmiany russian silver są błękitne z nieco stalowym poblaskiem, natomiast wszystkie blutki w tym miocie są dość ciemne.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group