To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2012 - Miot kontrolny Gintamowy

ziew - Sob Cze 16, 2012 15:47

Szkoda Paradoxa ;(
blanny napisał/a:
panowie są lepsi.

U szczurów też? :shock:

Oli - Sob Cze 16, 2012 15:51

ziew, blanny jest "uprzedzona" :P według mnie każda z płci ma swoje zady i walety ;) ja długo myślałam, że wolę samców i kropka, a jednak moje 3 dziewczynki skradły mi serce na amen, a i przy wspomnieniach pierwszych dwóch szczurów (własnie samic) łezka się kręci w oku.
blanny - Sob Cze 16, 2012 16:00

Nakasha, bardzo dziękuję za odpowiedź. :)

Dziewczyny, nie jestem uprzedzona! :D Panowie są lepsi, bo ich mam i jakbym miała kraść, to właśnie faceta bym musiała... A skoro tak dużo ich, to jak chyłkiem jednego ukradnę, to może nikt nie zauważy. :twisted:

Oli - Sob Cze 16, 2012 17:45

blanny, specjalnie wzięłam wyraz w cudzysłów ;) ja przez długi czas miałam tylko samce, bo uważałam, że są fajniejsze, teraz mam cudownych kilka dziewczynek, ale nadal uważam, że dla mnie samce mają więcej plusów, więc także należę do tych "uprzedzonych" :D
Nakota - Sob Cze 16, 2012 17:58

blanny napisał/a:
A skoro tak dużo ich, to jak chyłkiem jednego ukradnę, to może nikt nie zauważy.

Możesz spróbować, ale myślę, że zauważę jak zniknie chociaż jeden prawnuś :D

ziew, muszę zgodzić się z Oli. Każda płeć ma swoje wady i zalety. Osobiście nie umiałabym wybrać którą płeć wolę bardziej. Uwielbiam samiczki za ich aktywność i pomysłowość, ale z drugiej strony kocham samców za ich wielkość i "mamtowdupizm" :lol: Każdy właściciel musi sam zobaczyć różnicę i przekonać się, co bardziej mu pasuje :wink:

Maluszki bardzo szybko rosną i już pomalutku widać na nich znaczenia :) Tutaj troszkę zdjęć sprzed chwili:






Dziewczynki:


Chłopcy:


aneczka1-13 - Sob Cze 16, 2012 18:03

Czyżby 1 pan był blazedem?? :serducho:
Mika29 - Sob Cze 16, 2012 19:29

Pierwsza dziewczynka :serducho:
Nakota - Sob Cze 16, 2012 23:58

aneczka1-13, na to wygląda :DD
blanny - Nie Cze 17, 2012 00:10

Piękne kluseczki. :serducho: Te ich oczka wyglądają niesamowicie... Małe ufole. :)
Nakota - Pon Cze 18, 2012 19:01

blanny, dzięki :)

Dzieciaki rosną z dnia na dzień, a dzisiaj już pięknie było widać ich znaczenia :serducho:

Chłopcy:





Dziewczyny:





Wszyscy razem:


Mika29 - Pon Cze 18, 2012 19:03

Aaa 2 chłopak na 1 zdjęciu :serducho:
blanny - Pon Cze 18, 2012 19:28

Mika, to też mój faworyt u chłopców. :serducho: A u pań zdecydowanie... trzecia panienka na drugim zdjęciu. Ta plamka na łebku! :mrgreen:
LaLuna - Pon Cze 18, 2012 19:32

cudowne, jej jej jej, chcęęęęęę :[
Mika29 - Pon Cze 18, 2012 19:51

blanny, u mnie ta sama faworytka u pań :D I to od samego początku :serducho:
aneczka1-13 - Pon Cze 18, 2012 20:09

No taki chyba rozwlekły spotted :mrgreen: . No i pan blazed. I jest chyba jeszcze pan spotted mały jaśnieszy punkcik na czole


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group