To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - Sześć białostockich kapturków

DorZaw - Pią Cze 08, 2012 14:30

Cudownie! :mrgreen:
Napisz mi o której będzie w Warszawie, żebym wiedziała na którą przyjechać :) i na której stacji (centralna, zachodnia?). Co prawda pracuje, ale postaram się zamienić się z kimś na teń dzień. Jeśli nie uda mi się wywinąć z roboty, przyjedzie mój chłopak lub nasi przyjaciele, którzy mają być w Warszawie tego dnia.
Napisz mi o której Twój mąż będzie na stacji i na której.
Była u mnie Denewa na spotkaniu (ze szczury.org) - wszystko wypadło elegancko i dobrze, ale możesz też do nich napisać (stasimalgosia) ;)

LuxTorpeda - Sob Cze 09, 2012 01:17

Piękni :serducho: Jakby Domi w końcu zechciał pogodzić się z Colim to brałabym 3 na raz... :lol:
Bo wolna klatka by była i mam potrzebę powiększania swojej szczurzej "rodzinki"...
Tak to tylko oglądam i wzdycham... :)
Piękni chłopcy :zakochany:

DorZaw - Sob Cze 09, 2012 07:19

Czy chłopcy siedzą w oddzielnych klatkach? Trochę ich szkoda, bo szczurki lubią się miziać, może akurat te dwa samce nie przypadły sobie do gustu :(
Hmm, zawsze można spróbować do każdego dać po maluchu ale to dość ryzykowne jak ogony są agresywne do wszystkich a nie tylko do siebie...

DorZaw - Wto Cze 12, 2012 22:03

Kochani maluszek dotarł do mnie - napiszę tylko tyle - brać brać brac!
:serducho: :serducho: :serducho:

Nakasha - Śro Cze 13, 2012 12:48

Trochę o maluchach: są bardzo ciekawskie, lubią biegać, tak samo po kanapie jak po człowieku czy psie. :P M1 i M5 są najwięksi i najodważniejsi. Za to M6 jest malutki i drobny, najbardziej nieśmiały. Chociaż także on po paru chwilach szaleje z braćmi poza klatką. :)
DorZaw - Śro Cze 13, 2012 13:38

Nakasho, zapraszam do odwiedzin mojego tematu ;)
http://forum.szczury.biz/...p=761010#761010

aneczka - Wto Cze 19, 2012 21:01

co tam u chłopców,dalej szukają domku :?: :)
Nakasha - Wto Cze 19, 2012 21:18

Domku szukają M3 i M6. :) Niedługo zrobię im więcej zdjęć. ;)
Kasiak - Śro Cze 20, 2012 07:51

Nakasha napisał/a:
Domku szukają M3 i M6. :) Niedługo zrobię im więcej zdjęć. ;)


Hej, wczoraj pisałam do Ciebie, że włąśnie te dwa maluchy chętnie przygarnę. Wiadomość nie dotarła? Czy nie spełniam wymagań? :>

aneczka - Śro Cze 20, 2012 19:43

:kciuki: za dobry domek dla pozostałej dwójki chłopaków,ja ostatnie panny z tego miotu właśnie oddałam :)
Nakasha - Czw Cze 21, 2012 11:01

Wstępnie wszyscy chłopcy są zaklepani, teraz czekamy na transport, więc na razie proszę nie zamykać.
Kluska - Wto Lip 10, 2012 19:33

Wszystkie szczurki już w nowych domkach? :)
Nakasha - Wto Lip 10, 2012 22:32

Tak. :)
DorZaw - Sob Lip 21, 2012 22:58

hop hop! :)
Co tam słychać u braci
Mój Marvinek (pan M4) jest najcudowniejszym szczurasiem na świecie! Głupolek taki, wszędzie go pełno, model jeśli chodzi o pozowanie do zdjęć :) Uwielbia buziaczki w brzusio :tummykiss: nawet nie piśnie jak mam ochotę na pieszczoty :P jak tak oglądam te stare zdjęcia jak był szkrabkiem, to aż mi się łezka w oku kręci jaki z niego amant wyrósł :roll:




Kluska - Pon Lip 23, 2012 11:49

Zgodnie z umową przeniosłam temat do Miotów adopcyjnych :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group