To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

O szczurach ogólnie - Wady trzymania w domu szczurów

Andzia - Wto Sty 15, 2008 20:37

Viss, o taaaaaaaaak właśnie... :roll: :mrgreen:
Jezi - Wto Sty 15, 2008 23:23

ostatnio znajomy powiedział, że gdyby miał ze mną być, to byleby bez szczurów, bo za dużo się nimi zajmuje i on czuje się olewany :P wada- niektórzy przy szczurach czują się mniej ważni
helen.ch - Śro Sty 16, 2008 09:31

Nie można wyjść trzaskając drzwiami i nie wrócić, trzeba by wlec ze sobą szczury, tak mnie wczoraj w nerwach naszło :twisted: . :mrgreen:
Layla - Śro Sty 16, 2008 09:33

Nie można się rozwieść z klasą, bo jest kłótnia, kto które szczury zabiera (sprawdzone podczas rozwodowej kłótni :P )
Anonymous - Śro Sty 16, 2008 09:50

Layla napisał/a:
Nie można się rozwieść z klasą, bo jest kłótnia, kto które szczury zabiera
ja tam od razu powiedziałam, że szczury zostają u mnie i nie ma o czym dyskutować, a jak sie nie podoba to won od razu. :DD
AngelsDream - Śro Sty 16, 2008 10:20

Viss, popieram ;) Ja tylko włochate bym dała, ale teraz jak Ghost jest trzeci, to już nawet nie to ;)
Nisia - Śro Sty 16, 2008 16:31

Layla napisał/a:
Nie można się rozwieść z klasą, bo jest kłótnia, kto które szczury zabiera

Zawsze mozna spisać intercyzę: szczury są moje i tylko moje.

szczur 89 - Śro Sty 16, 2008 19:27

Polska wolny kraj.... u mnie nie ma takiego problemu :D
sachma - Czw Sty 17, 2008 17:15

Nisia, dobry pomysl, tylko co jesli kazda ze stron wnosi do zwiazku swoje szczurze stado a kolejny przychowek przychodzi juz jako wspolny? :drap:

u mnie na szczescie klopotu z olewaniem nie ma - oboje rozumiemy ze szczury sa czasem wazniejsze i ze kiedy szczur chory to trzeba sie nim zajmowac ;) w koncu oboje mamy swoje stada ;)

ostatnio zauważyłam kolejny minus posiadania szczurów - nie przespane noce kiedy dziewczynki urządzają sobie orgietki.. u mnie to juz droga noc..

Layla - Czw Sty 17, 2008 17:18

sachma napisał/a:
ostatnio zauważyłam kolejny minus posiadania szczurów - nie przespane noce kiedy dziewczynki urządzają sobie orgietki.. u mnie to juz droga noc..


ja przy moich babach nauczyłam się spać jak zabita :]

LunacyFringe - Czw Sty 17, 2008 17:20

sachma napisał/a:
u mnie na szczescie klopotu z olewaniem nie ma - oboje rozumiemy ze szczury sa czasem wazniejsze i ze kiedy szczur chory to trzeba sie nim zajmowac w koncu oboje mamy swoje stada

U mnie też , oboje mamy i jak się rozgadam i zacznę podniecać szczurzym tematem , to rozumie :roll:
Gorzej jak faktycznie będziemy kiedyś chciei razem zamieszkać .. będzie różnopłciowo ^^

sachma - Czw Sty 17, 2008 19:42

LunacyFringe, u nas bedzie laczenie dwoch stad bab :P nie wiem co gorsze :P dwie klatki czy dorosle kobity ktore musza razem zamieszkac :P
L. - Czw Sty 17, 2008 19:50

Cytat:
Nie można wyjść trzaskając drzwiami i nie wrócić, trzeba by wlec ze sobą szczury, tak mnie wczoraj w nerwach naszło :twisted: . :mrgreen:


prawda, już nie raz próbowałam się "wyprowadzić" tylko wtedy bym musiała cały szczurzy asortyment brac ze sobą, ciężka sprawa..

helen.ch - Pią Sty 18, 2008 11:58

L. napisał/a:
prawda
no nie? spontanicznie się nie da :D , trzaby transportery szykować i w ogóle, efekt by ucierpiał.
devilline - Pią Sty 18, 2008 12:54

helen.ch, zawsze można mieć przygotowane transportery na wszelki wypadek :DD


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group