To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Grupowe zamówienia z e-sklepów - [Trójmiasto/Olsztyn] Zamówienie karmy Labofeed B

dotsa - Pon Wrz 24, 2012 21:21

taivas napisał/a:
dotsa, a co? Miałam nie wysyłać? ;)

Wysyłać, jak nabardziej. :P Tylko chciałam się upewnić czy muszę otwierać nową paczkę karmy, czy też wystarczy mi to, co aktualnie mam do dyspozycji, bo to zależało od tego, kiedy Labofeed dotrze. ;) Chcę go przetestować na moich pannach, dlatego dotychczasowa mieszanka pójdzie w chwilową odstawkę, a lepiej dla mnie żeby karma była w oryginalnych opakowaniach, przynajmniej nie ma dostępu powietrza. Nie wiem czy jasno się wyraziłam, mam nadzieję, że tak. :roll: :wink:

taivas - Pon Wrz 24, 2012 22:28

Spoko spoko, rozumiem. :) Paczuszki wyszły dzisiaj, mam nadzieję, że szybko dotrą i szczuraski nie będą musiały zaciskać pasa. :lol:
dotsa - Pon Wrz 24, 2012 22:46

Off-Topic:
taivas napisał/a:
szczuraski nie będą musiały zaciskać pasa. :lol:

Akurat im to raczej nie zaszkodzi. :twisted: Już i tak im ograniczam. :]

Myslicielka - Pon Wrz 24, 2012 23:46

taivas napisał/a:
No podałam kody, które mi dałyście, więc powinno być ok. :) Przyjdzie sms. :) Aha, trochę mniej jest karmy, jak mówiłam, bo musieliśmy do 5kg zapakować wszystko, żeby przesyłka była ta za 9.50 :) Ale to nieznaczna różnica, więc spokojnie. :)


Za przesyłkę, to ja tam nawet nie widzę, zeby było mniej! :lol:

taivas - Pon Wrz 24, 2012 23:53

Myslicielka napisał/a:
taivas napisał/a:
No podałam kody, które mi dałyście, więc powinno być ok. :) Przyjdzie sms. :) Aha, trochę mniej jest karmy, jak mówiłam, bo musieliśmy do 5kg zapakować wszystko, żeby przesyłka była ta za 9.50 :) Ale to nieznaczna różnica, więc spokojnie. :)


Za przesyłkę, to ja tam nawet nie widzę, zeby było mniej! :lol:


Chyba nie rozumiem. :mrgreen:

Neverestin - Wto Wrz 25, 2012 09:34

Ktoś będzie zamawiał w najbliższym czasie Labofeeda? 1-2kg chętnie przygarnę :wink:
Naciol - Wto Wrz 25, 2012 12:22

Ja też bym była chętna :)
Myslicielka - Wto Wrz 25, 2012 18:41

taivas napisał/a:
Myslicielka napisał/a:
taivas napisał/a:
No podałam kody, które mi dałyście, więc powinno być ok. :) Przyjdzie sms. :) Aha, trochę mniej jest karmy, jak mówiłam, bo musieliśmy do 5kg zapakować wszystko, żeby przesyłka była ta za 9.50 :) Ale to nieznaczna różnica, więc spokojnie. :)


Za przesyłkę, to ja tam nawet nie widzę, zeby było mniej! :lol:


Chyba nie rozumiem. :mrgreen:


Bo gadam jak pokręcona :P

Chodziło mi o to, ze przy tym, dobra duszo, iz zgodzilas sie na wysylke, ja tam pol kilo mniej nawet nie zauwaze ;P

natkapatka - Wto Wrz 25, 2012 20:24

Ja mogę odsprzedać 1 kg lub 2kg, bo moje jakoś nie szaleją za Labo.
taivas - Śro Wrz 26, 2012 21:41

Dziewczyny, czy karma doszła?
Myslicielka - Śro Wrz 26, 2012 21:45

Dziś, pół goziny przed zamknięciem przyszedł mi numer przesyłki i powiadomienie ;) . Więc u mnie tak.
Poszłabym już po nią dziś, to ten sam blok, ale taki burdel mam w pokoju, że wszystko mi się tu pogubiło :oops: . Ciuchy do tego przebieram a ja chora i za nic mi się nie chce nic sprzątać. Ale wszystko w porządku poza tym, pójdę jutro ;)

dotsa - Czw Wrz 27, 2012 08:25

Ja jeszcze żadnego powiadomienia nie dostałam. Liczę na to, że dzisiaj takowe otrzymam. :mrgreen: A jak nie, to wtedy będę się martwić. :-P
dotsa - Czw Wrz 27, 2012 14:31

Ok, ja już swoją paczkę odebrałam. Serdecznie Ci dziękuję taivas. :*
Myslicielka - Pią Wrz 28, 2012 00:55

I moja :zakochany:
taivas - Pią Wrz 28, 2012 09:03

Cieszę się wobec tego i życzę smacznego szczuraskom :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group