To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Grupowe zamówienia z e-sklepów - [Trójmiasto/Olsztyn] Zamówienie karmy Labofeed B

RedHead - Śro Maj 23, 2012 19:20

tak
Lux - Pią Maj 25, 2012 00:24

Przepraszam, miałam małe problemy z ogarnięciem się i czasem. No ja bym była chętna na nie wiecej niż 3 kilo, nie wiem, jak się przyjmie u mnie granulat, moje dziewuchy ogólnie zarnolubne są :P

To na czym stoimy? :)

Kasik - Pią Maj 25, 2012 00:25

No na razie, jakbyś chciała 3kg, to jest 6kg z drugiej paczki, zostaje 19kg ;)
Lux - Pią Maj 25, 2012 21:24

W sumie, stado nam się rozrasta, mam nadzieję tylko, że polubią granulat, najwyżej pomieszam im z ziarnami albo ziarnistą :mrgreen:

Komu jadła, komu? :mrgreen:

Asica21 - Pią Maj 25, 2012 23:33

To mogę i ja o 5kg poprosić? :]
LalaAla - Pią Maj 25, 2012 23:49

Hmmmm to są wałeczki takie? Czy szczury to lubią? Bo nasze kochają zróżnicowane jedzonko, w którym jest pełno płatków, ziarenek, chrupek itp.. A te wałeczki to nie będzie zbyt monotonne i mało atrakcyjne dla nich?
Lux - Sob Maj 26, 2012 00:34

LalaAla, też się nad tym zastanawiałam. ALe w sumie, fajne w tym jest to, że nie mają co wybierać, tylko jedzą wszystko, czyli najróżniejsze składniki, a jeśli im to będzie smakować... Ja myślę o ewentualnym mieszaniu tego z karmami ziarnistymi, więc... Może jakoś zejdzie :mrgreen: Zawsze mozesz wziąć kilogram, zbyt drogo i dużo na zamówienie to to nie będzie, a chwalona w sumie jest karma.
Kasik - Sob Maj 26, 2012 01:40

LalaAla, ja Ci powiem, że byłam baaardzo negatywnie nastawiona do granulatów, ale kiedyś od Coli odkupiłam troszkę Rat&Mouse (który zresztą przez szczury lubiany zbytnio nie jest) i zmieniłam zdanie. Moje chłopaki się roztyły strasznie, jak sypnę im karmy to siedzą i jedzą, a granulat jedzą jak są głodne. Dziś nawet jak sypnęłam im granulat, to się o dziwo rzucili. Chociaż to po długim czasie, bo kilka miesięcy ich przyzwyczajam już. Na pewno pierwszy raz szału nie będzie, jak szczury są przyzwyczajone do ziaren.
LalaAla - Sob Maj 26, 2012 16:46

To ja bym wzięła 2 kilo na spróbowanie ALE jeśli moim paskudom by zasmakowało to dobrałabym jeszcze 8 kilo.
Kasik - Sob Maj 26, 2012 19:07

To druga paczka na razie wygląda tak
RedHead, 4kg
Lux, 2kg (+1kg z tamtej)
Asica21, 5kg
LalaAla, 2kg (dobrze rozumiem? Bo ja zazwyczaj robię zamówienie jak uzbiera się całość do podziału, więc nie wiem, jak by było z tymi 6kg? Wolałabym je rozdysponować do końca i konkretnie - może dogadajcie się ze smeg, że ona w razie czego weźmie od Ciebie nadwyżkę, albo Ty od niej odkupisz, czy coś takiego? :) )

Jest 13kg, zostaje 12kg do wzięcia.

LalaAla - Sob Maj 26, 2012 19:31

Jeżeli moje zasmakują w tym to chcę 10 kilo. Więc wzięłabym 2 na spróbowanie a jeżeli im zasmakuje to dobiorę 8 kilo. Nie wiem właśnie jak to zrobić. Pomyślę :)
Dogha - Sob Maj 26, 2012 22:00

Moi byli cały czas na ziarnach, a ten granulat traktują jak największy przysmak i sobie wyrywają :P Smakuje im bardzo i nie ma tych łupinek od ziaren w całej klatce ;)
Lux - Sob Maj 26, 2012 23:32

LalaAla, ja tez biore na sprobowanie, wiec jesli i moim zasmakuje, to mozemy dobrac troche chociaz, ja chociaz z piec kilo, ktos na bank bedzie tez chetny :) Bo ciezko jest zamowic i nie byc pewnym, ze zejdzie, nikt nie chce wykladac :)
natkapatka - Nie Maj 27, 2012 08:42

Dogha, mówisz wyrywają sobie. Muszę się zastanowić może wezmę troszkę więcej.
Libellee - Nie Maj 27, 2012 20:09

To ja w takim razie skuszę się jednak na 4kg :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group