To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Grupowe zamówienia z e-sklepów - [POZNAŃ] zamówienie karmy Labofeed

Nashi - Pon Cze 11, 2012 21:30

Jeśli ktoś spoza Poznania byłby chętny się dołączyć do zamówienia to mogę zrobić mu paczkę i wysłać Pocztą albo Paczkomatem. Może dodać by tę informację do tytułu?
U mnie z zamawianiem średnio na jeża, owszem, póki co jestem na miejscu i mam sesję, ale potem będę pracować jakoś na zmiany i boję się, że będę się rozmijać z kurierem. Jakby nikt inny nie mógł zamawiać to też nad tym pomyślę. ;)

Kami - Pon Cze 11, 2012 21:30

Ja pozostanę na razie przy 5kg.
Zamówienia się nie podejmę, bo u mnie chwilowo jeszcze mniej miejsca niż zwykle, ale obiecuję szybko odebrać. :wink:

pszczoła - Pon Cze 11, 2012 21:38

Dobrze, to ja mogę zamówić, tylko powiedzcie mi jak bo na tej stronie nie widzę opcji zamówienia... :oops:
Helcia - Pon Cze 11, 2012 21:43

Mogę się dołączyć do zamówienia?
Chciałabym na spróbowanie 2kg.

Kasik - Pon Cze 11, 2012 21:57

pszczółka, http://morawski.subeli.com/pl/kontakt/labofeed/
pszczoła - Pon Cze 11, 2012 22:05

Kasik, dzięki ;)
Helcia, jasne że możesz. Czyli przesyłka wchodzi w grę?

Helcia - Pon Cze 11, 2012 22:06

pszczółka, tak poproszę z przesyłką Pocztą Polską :wink:
pszczoła - Śro Cze 13, 2012 14:17

Zrobiłam zamówienie. Z przesyłką wyszło 115zł, czyli 4,60 zł za kg. Zaraz roześlę Wam na PW dane do przelewu. Niestety, paczki są rozsyłane 1 raz w tygodniu, więc wysyłka naszej paczki będzie dopiero 19 czerwca. Powinna dojść najpóźniej 21, moja prośba aby sprężyć się z odbiorem i by do 23 czerwca każdy odebrał swój przydział ;)
Nashi, wiem, że to trochę późno, także jeżeli skończy Ci się karma albo nie będą chciały jeść RC, to służę swoją mieszanką Timy+inne, nie krępuj się.

Podsumowanie:
adrihnn: 5kg
Kami: 5kg
Nashi: 6kg
pszczółka: 6kg
Helcia: 2kg + koszt wysyłki PP
siemka 1kg

Łącznie 25kg, czyli mamy komplet ;)

Nashi - Śro Cze 13, 2012 14:29

A co z siemką? W temacie zamówienia z zooplusa pisała, że może wzięłaby kilo na spróbowanie. W razie czego mogę odstąpić 0,5-1 kg.
Po 18 jestem po sesji (mam nadzieję), więc pewnie mogłabym odebrać tego samego dnia wieczorem albo jakoś następnego dnia po przyjściu przesyłki.

pszczoła - Śro Cze 13, 2012 14:32

Off-Topic:
racja, zapomniałam :oops: w takim razie zapytam i najwyżej odstąpimy obie po 0,5kg.

pszczoła - Śro Cze 20, 2012 16:27

Jo jo, przyszło żarcie :D Można odbierać już dzisiaj (mieszkam na Ratajach), jutro do godziny 17, w piątek i sobotę przez cały dzień, ale proszę się sprężyć. Zainteresowani dostaną PW z adresem i moim nr telefonu.
Potem posprawdzam od kogo dostałam już wpłaty.

Helcia - Wto Lip 03, 2012 10:35

Żarcie właśnie do mnie dotarło :mrgreen: , nie myślałam, że ten granulat to taki duży jest :D :P
Z miski moment zniknęło :shock:

pszczółka, dziękuję
:*

jancia - Śro Lip 04, 2012 21:48

Helcia napisał/a:
Z miski moment zniknęło
zazdroszczę...moje nie tkną...
najeli - Wto Lip 31, 2012 11:48

Poznaniacy kochani, ktoś może odpaliłby (oczywiście za opłatą) z pół kilo na spróbowanie? Nie chcę w ciemno brać dużej ilości dla moich wybrednych damulek...
Nashi - Wto Lip 31, 2012 13:31

Jasne, ja mam spory zapas. Jeśli byłabyś zainteresowana to pisz na PW, mieszkam na Piątkowie.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group