To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Leczenie - Śmierdząca wydzielina z pyska

ulka150 - Pią Maj 11, 2012 23:45
Temat postu: Śmierdząca wydzielina z pyska
mojej szczurzycy ponad 2 letniej dzieje się cos takieg ma świszczący oddech jak byłam u weta wyszlo ze płuca czyste, więc odpada zapalenie jakieś płuc. i ma w ogole na brodzie tak jakby wydzielinę śmierdzącą strasznie nie wiem skąd się ona nawet wydobywa, pójdę jutro do weta ale może mieliście podobną sytuacje? Dodam że nie ma jednego zęba dolnego ale jak patrze je normalnei i radzi sobe w sumie, ale nie wiem czy to z tym coś związane ...
Kasia_89 - Pią Maj 11, 2012 23:48

Od dawna nie ma tego zęba?
Może w zębodole zbiera się ropa i to dlatego? Może korzeń rani ciągle dziąsło i stąd ten stan zapalny plus wydzielina?
Nie wiem, taka mała sugestia.

ulka150 - Pią Maj 11, 2012 23:56

zęba bardzo szybko straciła praktycznie może z rok byla z zębem niecały, a że piszczy nie mam pojęcia co jest :/ tak jakby świszczy oddech ale oddycha jak widać normalnie nie że tam szybciej czy coś takiego
smeg - Sob Maj 12, 2012 08:31

Śmierdząca wydzielina to na bank ropa, idź do weta jak najszybciej, bo to jest niebezpieczne w takim miejscu. Wybierz weterynarza, który zna się na szczurach, bo zwykły może nie pomóc.
Asica21 - Sob Maj 12, 2012 10:44

Cytat:
Śmierdząca wydzielina to na bank ropa
też tak myślę. Jeśli ona połyka tą ropę to bardzo niedobrze, ropnie to nic przyjemnego ani zdrowego.
AngelsDream - Sob Maj 12, 2012 12:17

Zmieniłam tytuł. Dział Leczenie jest przed gruntownymi zmianami, więc na razie tematów nie scalam ani nie przenoszę. AD
Kasia_89 - Sob Maj 12, 2012 20:46

ulka150, i jak szczurka?
I niecały rok, dla szczura to szmat czasu :P



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group