To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Szczecin] Do oddania dwaj panowie 3 miesięczne!

jimmy123 - Śro Kwi 25, 2012 17:26
Temat postu: [Szczecin] Do oddania dwaj panowie 3 miesięczne!
Witam wszystkich forumowiczów.
Jestem na tym forum od dłuższego czasu ale nic nie pisałem bo częściej korzystam z innego forum.
Otóż do oddania mam dwóch panów którzy mają 3 miesiące życia, dokładnie nie pamiętam.
Wszystkie maluchy zostały oddane, ale zostały dwaj a ja mam stado samic więc nie mam innego wyboru tylko je oddać w dobre ręce.

1.
2.

1. Czarny kaptur koło nogi po prawej stronie ma kropkę. Jest bardzo miły lubi biegać, ale kiedy się wybiega obowiązkowo musi się zdrzemnąć. Lubi być miziany.
2. Auguti również lubi być miziany. Lubi grzebać w trocinach :)

Szczury oddaje razem, chyba, że już ktoś posiada szczura i chcę wziąć tylko towarzysza.

majlena - Czw Kwi 26, 2012 06:08

cześć jimmy123,
przydałoby się więcej informacji. skąd się wzięły u Ciebie te szczurki? miałeś maluchy? rozmnażałeś szczury?
czy chłopaki na coś chorowali? czy byli na kontroli u weta?
napisz coś więcej o swojej sytuacji.

smeg - Czw Kwi 26, 2012 07:39

Cytat z drugiego forum, 17 stycznia:
Jimmy123 napisał/a:
Witam drodzy forumowicze.
Otóż zacznę od tego, że adoptowałem 3 szczury. Miały być samce.Pojechałem do Szczecina po odbiór ale miałem czas tylko aby przerzucić je z transportera do transportera bo miałem tylko 3 min na przesiadkę do pociągu powrotnego. Gdy dojechałem do domu dokładnie je obejrzałem i wynikło z tego, że zamiast 3 samców 1 samiec 2 samice.
No i teraz po miesiącu moja samiczka urodziła. Ma 6 młodych. Samiec został od razu oddzielony.

jimmy123 - Czw Kwi 26, 2012 09:55

Dzięki Smeg za to że mnie wyręczyłaś :)
Szczury były na kontroli nie chorowały na nic są zdrowe.

majlena - Czw Kwi 26, 2012 14:33

Off-Topic:
:shock: zaniemówiłam

edit: przepraszam za nic nie wnoszącą odpowiedź do tematu.
po prostu ta historia (cytat od smeg) mnie zaszokował. już się zamykam

Vaco - Czw Kwi 26, 2012 14:43

majlena, czemu?
w razie czego mogę pomóc z transportem na trasie Szczecin -> Poznań :)

Bestgore - Pią Kwi 27, 2012 17:41

majlena, boże Ty to chyba chcesz mieć prawa admina i dawać wyroki. Każdy jest człowiekiem. Gościowi się spieszyło. Ludzie też mają wpadki. Pilnuj swojej dupy :lol:

Dosyć tego, panie trollu. Otrzymujesz trzecie ostrzeżenie i na razie sobie nie popiszesz. Layla

mata - Pią Kwi 27, 2012 20:20

Off-Topic:
majlena, nic szokującego, a klasyczny przypadek... często się zdarza,że osobom z małym doświadczeniem przytrafiają się takie historie. nic niezwykłego...


powodzenia w szukaniu domów :)
aha, jakby z Poznania miały jechać gdzieś dalej to 1 maja jadę na trasie Poznań-Łódź-moja rodzinna wieś (okolice Opoczna/Końskich) - a ode mnie Ata mogłaby dalej zabrać je ze sobą do Kielc :)

to tak jakby domek znalazł się niemal na drugim krańcu Polski ;)

jimmy123 - Pią Kwi 27, 2012 21:56

Chciałbym powiedzieć, że forumowicz mnie po prostu wrobił, miały być trzy samce a jak się okazało w domu 2 samiczki jeden samiec no i tak wyszło...więcej kontaktu nie miałem z tą osobą...zmienił numer telefonu, na forum nie wchodził. No to przecież nie wyrzuciłbym zaciążonych matek to odchowałem. Samca oddałem. Oddałem w dobre ręce 16 szczurów. Teraz mi tylko dwa samce zostały i nikt na razie nie jest chętny.
Pozdrawiam wszystkich. :)

Martini - Pią Kwi 27, 2012 22:21

jimmy123 napisał/a:
Oddałem w dobre ręce 16 szczurów


Gratulacje, to wyczyn:) Plus wychowanie 16 maluchów, ufff...

Noxa - Sob Kwi 28, 2012 09:31

Martini napisał/a:
Plus wychowanie 16 maluchów

Wychowanie 18 maluchów ;P Bo 16 już wydane, zostały 2 ;P
A do tego są genialnie z socjalizowane, miałam u siebie przez ponad tydzień dwa maluchy od jimmyego, w życiu nie widziałam 5 tygodniowych szczurów które tak lgnęły by do człowieka, domagały się miziania a do tego były tak pozytywnie nastawione do innych szczurów :wink:

jimmy123 - Sob Kwi 28, 2012 10:06

Na początku było ciężko, ale później to się przerodziło w radość :)
Mieć tyle maluchów w domu to też fajna sprawa...przeglądać się codziennie jak rosną, jak matki się nimi zajmują <3

majlena - Sob Kwi 28, 2012 20:33

maluchy nawet te nieoczekiwane kradną serce. podziwiam Cię, że dałeś radę

powodzenia w szukaniu domków pięknym kapturkowym panom

jimmy123 - Sob Kwi 28, 2012 21:49

Dzięki wielkie :)
Karena - Pon Maj 21, 2012 11:00

jimmy123, Aktualne?
Zdjęcia z pierwszego postu nie działają.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group