To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - [Warszawa] Jadziątka

Igaśka - Pon Kwi 23, 2012 22:05

jejuuu :serducho: Jeszcze do tego kapturki ;(
klauduska - Pon Kwi 23, 2012 22:09

omatkoboska ale cudeńka!
mocno kciukam za te okruszki!!

Klaudia dziękuję za fotki :)

Ebia - Pon Kwi 23, 2012 22:15

Słodkie maleństwa. Oby jadły i zdrowo rosły :kciuki: :kciuki:
mmarcioszka - Pon Kwi 23, 2012 22:16

Cudne maluszki, takie kruszynki... Klaudia karm je tam dobrze :D
ammy88 - Pon Kwi 23, 2012 22:21

a co one takie pokręcone futro mają? jakieś rexy, czy cuś, czy po prostu brak mamusi tu się objawia?
jancia - Pon Kwi 23, 2012 22:53

ammy88 napisał/a:
a co one takie pokręcone futro mają? jakieś rexy, czy cuś, czy po prostu brak mamusi tu się objawia?
jak brak mamusi może się objawiać pokręconym futrem? :) :lol:

to są rexy i to cudowne rexy :)

http://imageshack.us/phot.../img1188wt.jpg/ moje ulubione :serducho:

babyduck - Pon Kwi 23, 2012 23:00

Tatuś był doublem, a mamusia?
Cegriiz - Pon Kwi 23, 2012 23:28

Rexem chyba, albo velveteenem. Nie do końca umiem sobie przypomnieć. Ale chyba tym pierwszym...

Jakie one mają uszy, bo nie umiem zidentyfikować ?

babyduck - Pon Kwi 23, 2012 23:38

Uszka są standardowe (chyba, że coś pominęłam). A jeśli mamusia była rexiczką, to większość miotu powinna być DR.
Cegriiz - Pon Kwi 23, 2012 23:44

A jest możliwość aby z rodziców dumbo wyszły standardy ? :drap:
Hanami - Wto Kwi 24, 2012 01:11

Ratuneczku!! Nie dziwię się, że próbują dobrać się do miski. Przecież te głowy wielkie jak u Einsteina, więc się tam różne myśli "lęgną". Ale ciałka jeszcze tak małe! No jak przyłożyć miarkę, to po prostu łebek stanowi pół szczura. :lol:

jancia.sz ammy88 miała na myśli fakt, że one takie potargane, bo brakuje mamusi z grzebykiem. :mrgreen: Mnie też to śmieszy i takie skojarzenia nasuwa.

Maluchy, słyszycie?! Tankować pod korek wszystko, co się pod nosem w pyszczku pojawi. To wasze najważniejsze zadanie do wykonania w najbliższym czasie.

Martini - Wto Kwi 24, 2012 01:36

miss kludiik, bardzo dziękuję za zdjęcia :serducho: :serducho: i przede wszystkim za opiekę. Miss Kludiik wciąż jest jadziątkowym DT, z własnej nieprzymuszonej woli, czym bardzo ułatwia mi życie, bo mnie by było się naprawdę ciężko ogarnąć. Bardzo dziękuję!

Przypominam, że maluchy ważyły w czwartek do 15 g - to tyle, co czubata łyżka cukru... Hmm, znamienne, że wpisałam cukier;) Może być też łyżka wody - wlejcie sobie w garść i poczujcie:)

miss kludiik - Wto Kwi 24, 2012 01:41

Martini, Nie ma za co dziękować :) to dla mnie sama przyjemność zajmować się tymi kruszynkami :serducho:
Niestety nie posiadam wagi, żeby je zważyć, ale wydaje mi się, że trochę urosły ,a na pewno się rozbrykały :P
Dzisiaj już nawet 2 z tyćków próbowała mi podgryzać rękę i ganiać za nią :serducho: :serducho: :serducho:

majlena - Wto Kwi 24, 2012 02:27

miss kludiik, jesteś wielka, że się nimi zajmujesz.
są takie tycie, chudziny...
te ich futerka wyglądają, jakby wyszły z kąpieli i rozczochrane ręcznikiem :lol:

http://imageshack.us/phot.../img1195fg.jpg/ powiedzcie, że to chłopak

Hanami - Wto Kwi 24, 2012 02:47

majlena, a jeżeli dziewczynka to co? Nie tajniacz, tylko wpisuj się na listę w pierwszym poście. Ale po co Ci takie "łebskie" zwierzę, toż więcej głowy niż szczura. :lol:

miss kludiik jesteś wielka. Wiem, że Artunia jest bardzo wdzięczna za opiekę.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group