To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - [Warszawa] Jadziątka

Cegriiz - Śro Maj 02, 2012 09:04

lorelei, quagmire, wiem, wiem ;)
Nie na darmo też moja się trochę zrzuciła i odrosła :)
Ciekawią mnie te sheepraty, choć słyszałam o nich już :drap:


Ale i tak są przecudne łysolki :serducho:

Hanami - Pią Maj 04, 2012 20:15

Co tam nowego? Towarzystwo futrzy się od nowa, czy preferuje goliznę? :mrgreen:
miss kludiik - Sob Maj 05, 2012 20:13

Jadziątka dalej łyse i nie zanosi się na ofutrzenie jak narazie :P
Są całe golutkie tylko resztki sierściuchy na buźkach mają.
Dzisiaj były ważone i już są z nich duże kluchy:
Trójka maluszków waży 70g a 2 niejadki 56g i 59g.
Są baaaardzo rozbrykane i uwielbiają się bawić i ze mną i ze sobą :] Uwielbiają spać na hamaczku i jak tylko im wymieniam na nowy to nie zdążę go nawet zawiesić a one już tam są :P :)

kocurek10 - Sob Maj 05, 2012 20:51

O boziuuuu kochany..... łysolki.. <3<3<3 no chyba oświruje sie w najlepsze!! a nie moge GMR ;(
Ajlonka - Sob Maj 05, 2012 20:59

Nie wytrzymaam!!!! Chcę takieee ;( ;( ;( !!!! :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho:
Hanami - Sob Maj 05, 2012 21:38

Dopóki jest gorąco, niech sobie zostaną w "łysym stanie", ale moim zdaniem jeżeli są zwykłymi rexami, to powinny się pokryć (futerkiem) :lol: . Tylko to nie żadna filmowa produkcja trickowa, więc jeszcze kilka dni musi upłynąć. Ale tak naprawdę to ja się nie znam, ja tylko tak myślę trochę głośniej niż zwykle :wink: .
miss kludiik - Śro Maj 09, 2012 15:56

Wczoraj byłyśmy z Martini u dr Kasi na badaniu maluchów, Pani wet była mile zaskoczona jak maluszki wyrosły i całkowicie zauroczona tą gromadką :D

Cała piątka jest super zdrowa, ciągle przybiera na wadzę, dziś już ważymy pomiędzy 73-85g :mrgreen: , uwielbiają zabawę (atak grupowy na rękę bądź jednego wybranego ogonka).
I w niedziele Jadziątka ponownie zaczęły pokrywać się sierściuchą, dziś już mają śliczny biało-agutkowo-czarny puszek.

Pyl - Śro Maj 09, 2012 16:10

miss kludiik, super wieści. Żałuję, że byłam wczoraj nie w nastroju i nie zostałam zobaczyć maluchów. Wygłaszcz wszystkie ode mnie.
mmarcioszka - Śro Maj 09, 2012 23:34

Super, że wszystko ok i zdrowo rosną. Chyba muszę je sobie obejrzeć, jak wrócę :P
Martini - Pią Maj 11, 2012 17:32

Trochę nowych informacji w pierwszym poście - najważniejsza: towarzystwo może już zacząć opuszczać dotychczasowe miejsce pobytu i podążać w stronę DS:)
Cegriiz - Pią Maj 11, 2012 17:36

Martini, świetna wiadomość :serducho:
Ebia - Sob Maj 12, 2012 12:39

A będą jakieś zdjęcia? Chociaż grupowe? Chociażby jedno? Ot tak, żeby sobie oczy nacieszyć tym puszkiem, którym się pokrywają :oops:
miss kludiik - Sob Maj 12, 2012 21:01

Fotki maluszków, które już nie są takie malusieńkie :)
Muszę powiedzieć, że maluchy są bardzo rozbrykane :jesterjump: - jak je wypuszczam na kanapę to nie da się ogarnąć tego towarzystwa, bo jestem atakowana z każdej możliwej strony :)
Są super towarzyskie - jak tylko podchodzę do klatki to już wiszą na drzwiczkach, a jak już je otworze to zaraz wszystkie wbiegają mi na kolana :)
Mają ogromny apetyt co widać po tym jak rosną i są naprawdę rozkoszne :serducho: :serducho: :serducho:
Tak więc zgłaszać się ludziska, bo ogony są fantastyczne :mrgreen:

Dziewczynka nr 1


Dziewczynka nr 2


Dziewczynka nr 3


Dziewczynka nr 4


Chłopczyk

freyasouris - Sob Maj 12, 2012 21:09

cuuudeńka :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho:
Ebia - Sob Maj 12, 2012 21:17

miss kludiik, a możesz opisać ich charakterki? Wiem, że u takich maleństw trudno to obiektywnie ocenić, ale może mają jakieś cechy charakterystyczne? Ja już się nie mogę doczekać malucha i wiem tylko, że to kaptur agutkowy, ale który.. Przepraszam, że tak marudzę, ale to z ekscytacji

edit:
Jeeej jakie one podobne do Stefana :D :D
Słodyczki małe :serducho:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group